Jump to content

Slike forumasa


Recommended Posts

Aludirao je na Evu Hercigovu koja reklamira doticni parfem/dezodorans, ukljuci se bre covece, vidis da ovde svi prate modu. Kladim se da ne znas ni sta je fesnvik...

naravno da znam sve to pobogu, pa video si mi sliku:), ali sta s tim, tacnije, cemu ono dzizse na kraju...jel ako sad ja kazem da pijem jelen oce svi da me isprozivaju sa 'planina je to' i 'kapitalac'?:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@mira

da, 91. sam godiste, pa sta. nisam beba, mozete normalno da pricate sa mnom.

ali i dalje mozete normalno da se ponasate prema meni, i ne treba da me potcenjujete.

Location bg nbg 63 (ali munze konza)

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

naravno da sam dete, i drago mi je zbog toga. volela bih kad bih mogla da ostanem dete zauvek...

ali i dalje mozete normalno da se ponasate prema meni, i ne treba da me potcenjujete.

Opusteno ih iskuliraj, ionako si svi manje-vise godinu-dve dana stariji od tebe. Osim Per Tu-a, koji realno moze da ti bude deda [roflmao]

Inace ne valja ti to munze u bloku, ali sreca pa si zensko :)

miro jel slu

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Opusteno ih iskuliraj, ionako si svi manje-vise godinu-dve dana stariji od tebe. Osim Per Tu-a, koji realno moze da ti bude deda [roflmao]

Inace ne valja ti to munze u bloku, ali sreca pa si zensko :)

Pogledaj profil [:p]

Al si me provalio ki svinja ogradu.

Deda ne mogu da joj budem nikako, samo cale da smo cigani.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...