Jump to content

Slike forumasa


Recommended Posts

http://img199.exs.cx/img199/3498/img30280bk.jpg

bilo jace od mene.

spu. cesne da se tislju. ;>

djendan. devetnes.

a bilo je svega. ;>>

jelen pivo i marseille duks.. to se ceni :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ivan s pivom? Jel to neka slika iz Jure? Pazi ga kako izgleda, k'o neki podgojeni mafijash, za zverka no comment, a grele je ispao neverovatno seksi =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Kolega Cali je zaboravio spomenuti ( da li igrom slucaja ili u zelji da ne obeshrabri silne kandidatkinje) 2 deo konkursa koji je vise related za rl deo :

Obrazovanje

poznavanja i koriscenje stranih jezika

rad na racunuru je delom obuhvacen ali treba spomenuti i neke konkretne programe koje kandidatkinja koristi

Fizicki izgled (naravno jako bitna stavka)

Umesnost u kucnim poslovima pranje/peglanje/pusenje/kuvanje(svako ko poznaje naseg Shoneta zna koliko je tesko njega nahraniti!)

Poreklo (mora da bude iz dobre kuce :P )

Da li je u stalnom radnom odnosu/ili honorarno ugovor o delu / nezaposlena

Da li je u mogucnosti da obezbedi jos kandidatkinja za ostatak komande/clanstva 4S

Na kraju je interview sa pitanjima iz raznih oblasti rl/eve/gam0r u kome pitanja postavljamo kolega Cali i moja malenkost

Ne moze meni snajka biti bilo ko! [:D] sta ce mi reci majka ako nam Shone dovede neku rospiju u kucu :P

Mi biramo koga primamo u familiju [:D]

i naravno : ispijanje piva u OGROMNIM kolicinama.

Za sve ostale detalje kontaktirajte nas putem e-maila.

Srdachan pozdrav,

Don "Surak" ZOLA di Lozo Famillia

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...