Jump to content

naj igrach


Manda <die bitch>

naj superstar? :)))  

48 members have voted

  1. 1. naj superstar? :)))

    • 1. Vince Carter
      5
    • 2. Ray Allen
      3
    • 3. Allen Iverson
      7
    • 4. Kobe Bryant
      5
    • 5. Kevin Garnett
      8
    • 6. Kenyon Martin
      0
    • 7. Tracy McGrady
      8
    • 8. Steve Francis
      0
    • 9. Tim Duncan
      1
    • 10. Dirk Nowitzki
      4
    • 11. Paul Pierce
      0
    • 12. Pau Gasol
      0
    • 13. Shaquille O'Neal
      2
    • 14. LeBron James
      3


Recommended Posts

Shto se mene tiche, highlight Pedjine karijere i jedna od mojih omieljnih serija u poslednjih par godina-finale zapada '02, air-ball kada je ostao otvoren na trojciu sedmoj utakmici, kada je mogao da reshi mech...

Imaj u obziru ovo:

1. Imao je zajebanu povredu (@ Dallas) lose je doskocio...

2. Nije igrac za zavrsnice

Jedini mec koji je resio je onaj vs cini mi se Washington kada je dao trojku u poslednjoj sekundi.....

Mogli su Kingsi da dobiju tada u finalu Conferencije mnoooogo puta ali nisu uopste imali srece... ali uopste... brothers Maluf mogu da zale 100 godina za tom prilikom... Tada je cini mi se bio vrhunac kingsa... "posle toga POTOP" - Na zalost posto sam njihov veliki fan (Americki receno [:D] )

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ona utakmica koju je Horry reshio trojkom je verovatno bila i najbolja utakmica te ekipe Kingsa, mislim, ono prvo poluvreme...

BTW Protiv Detroita u poslednjoj sekundi...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Pa ona utakmica koju je Horry reshio trojkom je verovatno bila i najbolja utakmica te ekipe Kingsa, mislim, ono prvo poluvreme...

BTW Protiv Detroita u poslednjoj sekundi...

Pa da ... detroit...

Ali ni dan danas ne kapiram kako su uspeli da izgube.......

To su bile tekme... sada nema bas nekog rivaliteta medju ekipama, tenzija, prozivka... Ali tada je Hoory-a tako usralo da je to neverovatno... a i Divac mora da izbija loptu pravo ka njemu... dobro mislio je najbolje... shta ces... Za sada neka se hvale Rochester Royalsima.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

I oni su imali srce ovih Kingsa izgleda :) U tom jedinom finalu koje su dobili, 1951. godine, protiv NYK su vodili 3-0, pa su Knicksi stigli do 3-3, ali ipak nije dostignuto josh uvek nemoguce u NBA :)

Horrya nije usralo, on je davao kosheve za pobedu tokom cele karijere pochev od 106-103 za Houston u finalu '95 protiv Orlanda :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

I oni su imali srce ovih Kingsa izgleda :) U tom jedinom finalu koje su dobili, 1951. godine, protiv NYK su vodili 3-0, pa su Knicksi stigli do 3-3, ali ipak nije dostignuto josh uvek nemoguce u NBA :)

Horrya nije usralo, on je davao kosheve za pobedu tokom cele karijere pochev od 106-103 za Houston u finalu '95 protiv Orlanda :)

Znam.. ali sam mislio da ga je usralo da lopta dodje do njega u zadnjoj sekundi dok je on van 7.25.... Do jaja je ono na b92 iz kadra iza njega on sutira - guzva pod kosem - tabla se zacrveni... i TAP - trojka...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Do jaja je ono na b92 iz kadra iza njega on sutira - guzva pod kosem - tabla se zacrveni... i TAP - trojka...

To je insert sa spota NBA pred sezonu 02-03...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Po meni je dirk nowitzki... najbolji... kompletan maximalno...

slazem se da je kompletan ali i ne da je najbolji.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Kobe definitivno...

Za sada :

1. Vince Carter [ 3 ] [8.82%]

2. Ray Allen [ 2 ] [5.88%]

3. Allen Iverson [ 6 ] [17.65%]

4. Kobe Bryant [ 4 ] [11.76%]

5. Kevin Garnett [ 7 ] [20.59%]

6. Kenyon Martin [ 0 ] [0.00%]

7. Tracy McGrady [ 6 ] [17.65%]

8. Steve Francis [ 0 ] [0.00%]

9. Tim Duncan [ 0 ] [0.00%]

10. Dirk Nowitzki [ 2 ] [5.88%]

11. Paul Pierce [ 0 ] [0.00%]

12. Pau Gasol [ 0 ] [0.00%]

13. Shaquille O'Neal [ 2 ] [5.88%]

14. LeBron James [ 2 ] [5.88%]

Total Votes: 34

Link to comment
Share on other sites

Guest sinister

KARTER ZA GINISA! b92.net/sport

Prethodne noći odigrano je 9 NBA utakmica, a najbolja košarka igrala se u Los Anđelesu i Nju Džersiju. Bek Nju Džersi Netsa Vins Karter odigrao je jedan od najboljih mečeva karijere i postavio možda nesvakidašnji rekord u pobedi Netsa nad Seltiksima, 99-86 u subotu u Ist Raderfordu.

Karter je dao prva 24 koša za Nju Džersi i rezultat je tada iznosio 24-19. Karter je do kraja meča postigao ukupno 45 poena (18-32 za 2, 7-9 za 3 i 2-3 sa penala). U ovom poduhvatu pomogao mu je Džejson Kid koji je zabeležio rekord sezone sa 17 asistencija.

Link to comment
Share on other sites

moram da promenim svoj glas, ubedili me analitichari sa yahoo-a shaq-a za mvp-a

Ja sam pokusao da vam to kazem ali ima ovde vecih experata od mene i onih u NBA...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Bla...

Svi znaju ovde da sam ja uvek bio uz Shaqa, ali kako i on sam reche vishe puta-od kada je postao MVP 2000. brojke ga vishe ne zanimaju, MVPa je osvojio tako da mu ni to vishe ne treba...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Bla...

Svi znaju ovde da sam ja uvek bio uz Shaqa, ali kako i on sam reche vishe puta-od kada je postao MVP 2000. brojke ga vishe ne zanimaju, MVPa je osvojio tako da mu ni to vishe ne treba...

A ti ga inace znas licno pa znas da mu to ne treba...

Razmisli malo... osvojio si MVP titulu pre 4-5 godina... i ... posle toga je imao problema sa Kobijem itd. Dosao je u novu sredinu... prvi na Istoku on je MVP pa valjda je to on hteo da dokaze... bolji je od Kobija... ipak je on Shaq.

A shta mu to treba majke ti?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pokusao da vam to kazem ali ima ovde vecih experata od mene i onih u NBA...

son-e oladi se malo, ako ti mislish da je shaq mvp lepo za tebe, ne morash da se vredjash chim se neko ne slozi

imam pravo na svoje mishljenje i imam pravo da isto menjam ako smatram da za tako neshto postoje argumenti

glavni razlog zbog kojeg sam se predomislio nema veze direktno ni sa shaqom ni sa neshom vetj gledajutji rezultate timova i igrache timova vidim da je shaq ipak imao slabije saigrache te je time njegov uspeh vetji, mada ostaje chinjenica da je istok dosta slabiji...

to je jednostavno stvar ukusa nijednog od njih dvojice nisam voleo pre ove sezone(sve se to promenilo od kada su obojica u sd sharksima) tako da smatram sebe objektivnim kada kazem da taj izbor ipak nije lako napraviti

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

A ti ga inace znas licno pa znas da mu to ne treba...

Razmisli malo... osvojio si MVP titulu pre 4-5 godina... i ... posle toga je imao problema sa Kobijem itd. Dosao je u novu sredinu... prvi na Istoku on je MVP pa valjda je to on hteo da dokaze... bolji je od Kobija... ipak je on Shaq.

A shta mu to treba majke ti?

Ne seri da je bolji od Kobea ;) Pa zbog chega bi on to ikada morao da dokazuje? ;)

Hoce titule, nadam se da ti to nece biti teshko da skontash... ;)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

son-e oladi se malo, ako ti mislish da je shaq mvp lepo za tebe, ne morash da se vredjash chim se neko ne slozi

imam pravo na svoje mishljenje i imam pravo da isto menjam ako smatram da za tako neshto postoje argumenti

glavni razlog zbog kojeg sam se predomislio nema veze direktno ni sa shaqom ni sa neshom vetj gledajutji rezultate timova i igrache timova vidim da je shaq ipak imao slabije saigrache te je time njegov uspeh vetji, mada ostaje chinjenica da je istok dosta slabiji...

to je jednostavno stvar ukusa nijednog od njih dvojice nisam voleo pre ove sezone(sve se to promenilo od kada su obojica u sd sharksima) tako da smatram sebe objektivnim kada kazem da taj izbor ipak nije lako napraviti

Po prirodi ne volim da vredjam kapriras? procitaj jedan od mojih postova u ovom topicu i primetices to... ali ne vredi morao sam da kazem jer postoje ljudi koji nece da kazu : "ok menjam misljenje" "bio si u pravu"... nego nazivaju Dirty Sanchesom ko god da je to itd.

Nisam mislio nikoga da uvredim.... ako jesam onda se izvinjavam.

@Bartuc

SEBI!!! sebi ne tebi meni ili nekom trecem... sam malo razmisli ti da se posvadjas sa nekim da li bi imao motiv da celom svetu dokazes da si najbolji... Da li bi?

Kad bi se vodili tvojom logikom pa on je osvojio titule to njemu ne treba... ne mora da znaci da ako on osvoji nesto da mu to ne treba... istina je da kada nesto dostignes to gubi svoju vrednost u nekoj odredjenoj meri ali ako se desi nesto izmedju kao shto je svadja sa kobijem...

Na kraju to tvoje: "hoce titule nadam se ti to nece biti tesko da skontas" je mega glupost... ali MEGA. Malo je bezveze zar ne?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li si prochitao ijednu izjavu choveka zvanog Shaquille Rashaun O'Neal, ja se ne secam da je njemu ikada nedostajalo samopouzdanja, ili je mislio da je neko bolji od njega... Pogotovo ne napaljeni klinac koga je i sam zvao "My boy" kada su bili u dobrim odnosima...

Nemoj se ljutiti, ali kazem ti, pratim karijeru tog choveka u svaki detalj vec godinama, pa cu ti ponovo reci-previshe duboko idesh u neke diskusije o kojima, necu reci, nemash predstavu, pa neka bude-ne znash bash mnogo...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li si prochitao ijednu izjavu choveka zvanog Shaquille Rashaun O'Neal, ja se ne secam da je njemu ikada nedostajalo samopouzdanja, ili je mislio da je neko bolji od njega... Pogotovo ne napaljeni klinac koga je i sam zvao "My boy" kada su bili u dobrim odnosima...

Nemoj se ljutiti, ali kazem ti, pratim karijeru tog choveka u svaki detalj vec godinama, pa cu ti ponovo reci-previshe duboko idesh u neke diskusije o kojima, necu reci, nemash predstavu, pa neka bude-ne znash bash mnogo...

Pazi verovatno i znas o tom coveku vise od mene ali u cemu je stvar?

Vidi nije poenta onoga shto hocu da kazem da njemu nedostaje samopouzdanje... daleko od toga poenta je u tome shto ja kazem "kad se crnja napali".....

Moze da se on pravi da njemu nesto nije bitno ali sada govorim nesto shto nema veze sa znanjem o njemu... sada kada je uspeo vise nego maksimalno sada moze da kaze da mu nije ni bitno shto igra u Miami-u, nije mu bitno shto je MVP nije mu bitno shto zivi na Zemlji.... brate to je zamajavanje ljudi.

NBA volim i pratim ali mnoooogo vise volim evrposku kosaraku jer je po meni mnogo slozenija i bolja od one preko okeana.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

NBA volim i pratim ali mnoooogo vise volim evrposku kosaraku jer je po meni mnogo slozenija i bolja od one preko okeana.

Da onda zavrshimo ovu diskusiju zauvek, ne mogu se sloziti ni u chemu sa chovekom koji ovo kaze...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Da onda zavrshimo ovu diskusiju zauvek, ne mogu se sloziti ni u chemu sa chovekom koji ovo kaze...

Ni ja sa covekom koji nikada nije video utakmicu uzivo vec samo preko ESPN-a i TNT i ostalih americhih TV-a...

Peace

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...