Jump to content

naj igrach


Manda <die bitch>

naj superstar? :)))  

48 members have voted

  1. 1. naj superstar? :)))

    • 1. Vince Carter
      5
    • 2. Ray Allen
      3
    • 3. Allen Iverson
      7
    • 4. Kobe Bryant
      5
    • 5. Kevin Garnett
      8
    • 6. Kenyon Martin
      0
    • 7. Tracy McGrady
      8
    • 8. Steve Francis
      0
    • 9. Tim Duncan
      1
    • 10. Dirk Nowitzki
      4
    • 11. Paul Pierce
      0
    • 12. Pau Gasol
      0
    • 13. Shaquille O'Neal
      2
    • 14. LeBron James
      3


Recommended Posts

@SoG

1) Divac, Webber, J-Will, Peja, koliko je to igracha? Nash je jedan igrach koji je doneo potpuni preokret u tim u koji je doshao.

2) MVP sezone se proglashava pre finala.

3) Dobrim potezima, da. Phoenix je doveo jednog igracha.

Samo da neko ne pomisli da sam neki fan Sunsa, naprotiv, bio bih najsrecniji da vidim PHO-MIN u prvom krugu, i pobedu Wolvesa, ali, priznajem-Nash je kralj ;)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.usatoday.com/sports/basketball/...es-awards_x.htm

Na linku gore je text jednog NBA experta koji i dobija platu za svoju ekspertizu. U textu izmedju ostalog i kazhe:

This season's NBA Most Valuable Player could very likely come down to massive Shaquille O'Neal of the Miami Heat against floppy-haired Steve Nash of the Phoenix Suns. As opposite as they are in appearance and style, they are the best players on the two winningest teams in the league.

I kad smo vetj kod veselog Kanadjanina, vecheras Steve Nash i matematichki izbacuje Lakerse iz Playoff konkurencije. :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

kG od ovih sa polla ....

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

1. Kevin Garnett (Minnesota Timberwolves)

2. Dirk Nowitzki (Dallas Mavericks)

3. LeBron James (Cleveland Cavaliers)

4. Amare Stoudemire (Phoenix Suns)

5. Tim Duncan (San Antonio Spurs)

6. Shawn Marion (Phoenix Suns)

7. Shaquille O'Neal (Miami Heat)

8. Kobe Bryant (Los Angeles Lakers)

9. Allen Iverson (Philadelphia 76ers)

10. Dwyane Wade (Miami Heat)

11. Brad Miller (Sacramento Kings)

12. Elton Brand (Los Angeles Clippers)

13. Tracy McGrady (Houston Rockets)

14. Steve Nash (Phoenix Suns)

Ovo ti je indeks korisnosti...

Bartuc dovoljno? Nije... obrati paznju na igraca na 4. poziciji...

Bartuc Ajde da zavrsimo ovu raspravu... ti mislis da je Nash kralj ja mislim da ima vecih kraljeva od njega.... i to je to.

Poz

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ovo ti je indeks korisnosti...

Bartuc dovoljno? Nije... obrati paznju na igraca na 4. poziciji...

Bartuc Ajde da zavrsimo ovu raspravu... ti mislis da je Nash kralj ja mislim da ima vecih kraljeva od njega.... i to je to.

LOL, pa ako ti to neshto znachi, dobar si...

Veoma mi je simpatichna srazmernost kolichine neznanja sa kolichinom samopouzdanja sa kojom ti nastupash... Uzivaj...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

LOL, pa ako ti to neshto znachi, dobar si...

Veoma mi je simpatichna srazmernost kolichine neznanja sa kolichinom samopouzdanja sa kojom ti nastupash... Uzivaj...

I ti si dobar... sad sam bas rekao "Shta reci? [:D]"... Znas kako interesantno mi je da raspravljam sa ljudima koji znaju dosta o NBA (ja ne omalovazavam - ja govorim istinu i ono shto mislim) Ja mogu biti D. Stern ali tebi to nije bitno ... Znas sta je bitno bitno je da si ti Bartuc... nba expert (ok mozda i jesi ali shvati da nisi jedini [;)] )

Informacija za tebe - upravo je S. O'Neal dobio trku sa Nashom... dobro skoro ako se ne desi nesto kardinalno (pa dobro umr'o je Papa) pa Nash bude MVP.

Nash je Kanadjanin NE MOZE da bude MVP u Amera kao shto je Radmanovic ispusio za najboljeg 6 igraca... nema ga ni u izboru!

I brate toliko sujetnog coveka nisam video do sada a video sam ih mnoooogo.... Brate prvak si!

Uzivaj ti.... [:)]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

I ti si dobar... sad sam bas rekao "Shta reci? [:D]"... Znas kako interesantno mi je da raspravljam sa ljudima koji znaju dosta o NBA (ja ne omalovazavam - ja govorim istinu i ono shto mislim) Ja mogu biti D. Stern ali tebi to nije bitno ... Znas sta je bitno bitno je da si ti Bartuc... nba expert (ok mozda i jesi ali shvati da nisi jedini [;)] )

Informacija za tebe - upravo je S. O'Neal dobio trku sa Nashom... dobro skoro ako se ne desi nesto kardinalno (pa dobro umr'o je Papa) pa Nash bude MVP.

Nash je Kanadjanin NE MOZE da bude MVP u Amera kao shto je Radmanovic ispusio za najboljeg 6 igraca... nema ga ni u izboru!

I brate toliko sujetnog coveka nisam video do sada a video sam ih mnoooogo.... Brate prvak si!

Uzivaj ti.... [:)]

Ben "The Closer" Gordon-Sixth Man of the Year, sve drugo je kradja... :)

Radman ima povredu stopala, dakle, ni dovoljno utakmica, a po meni ni razloga da dobije nagradu...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Ajde kad smo vec apsorvirali temu "Nash".... shta mislis o ljudima koji dodju i glasaju za Iversona?

Preformulisamo: Shta mislis o Iversonu?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

i said it once, i'll say it a thousand times KG

sho se mvp-a tiche prochitaj text na lex-ovom linku

lichno glasam za neshu, za shaka, se znalo, ali nesha se preobrazio ove godine, a btw u rur ligi je uzet tek u 5. rundi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Ajde kad smo vec apsorvirali temu "Nash".... shta mislis o ljudima koji dodju i glasaju za Iversona?

Preformulisamo: Shta mislis o Iversonu?

mogu ja? :)

dechko je jednostavno one man army.. kad krene da divlja nemogu mu nishta, nepromashuje slobodna, daje trojke... znachi on je kao Karter

u manjem izdanju, pa zbog visine ne divlja po obruchu vec samo

polaze lepo :)))

Link to comment
Share on other sites

Ajde kad smo vec apsorvirali temu "Nash".... shta mislis o ljudima koji dodju i glasaju za Iversona?

Preformulisamo: Shta mislis o Iversonu?

Fantastichan igrach, nije pobednik, iako je doveo Philu do finala '01, nikada nece otici do kraja...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Fantastichan igrach, nije pobednik, iako je doveo Philu do finala '01, nikada nece otici do kraja...

Bice interesantno kad prodje jos malo vremena videti kako ce da fura sa Webberom... obojica su "gladni"... posebno ovaj drugi [:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Secam se vremena (koje nije bilo tako davno) dok je bila ona serija sa dalasom... Pedja se otkriva na trojci (klasika Sacramento) on pod kosem umesto povratna lopta on - faul u napadu... ili pak solo pa promasaj...

Verujem da sa Sacramento bar za 1 posto pojacao pose njegovog odlaska... samo mi je zao shto je Christi otisao - on im je bio trkac broj 1! Sada mozda imaju najbolju napadacku petorku koja ne igra odbranu........ Samo da se vrate Miller i B-J i mislim da mogu do semi-finals konferencije a posle... shta im Bog da.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Shto se mene tiche, highlight Pedjine karijere i jedna od mojih omieljnih serija u poslednjih par godina-finale zapada '02, air-ball kada je ostao otvoren na trojciu sedmoj utakmici, kada je mogao da reshi mech...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...