Jump to content

jedno pitanje....


MiGsa

Recommended Posts

e sad.. ja imam US WoW ocu da ga konvertujem u EU WoW (tj. onaj cd key il shta vec)... tj. shta treba da odradim da bi igro na EU podrucju... tj na EU serverima... ako neko moze da mi lepo objasni, hvala :)

i nemojte pisati procitaj u nekadashnjim postovima, ovde se topici gomilaju i gomilaju... ae sad plz:)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Trenutno jedino resenje je da posaljes mail Blizzard-u i da ih molis da ti prebace na EU, medjutim to traje dugo a i ne mora da znaci da ce ti prebaciti. Po najavama iz Blizzard-a prebacivanje sa US na EU ce biti moguce , ali ne u skorije vreme.

p.s. Sto se topica tice ovo je sve bilo lepo objasnjeno, trebalo bi ti najvise deset minuta da iskopas ovo sto te zanima. Zamisli da svi pitamo iste stvari gde bi to zavrsilo!

Link to comment
Share on other sites

ma ne ali ono... dodjem ovde da se informishem, da vidim shta se novo deshava, ja sam u usa sad... ali ono vracam se u bg za jedno 55 dana... i hteo bih da krenem da igram wowo ponovo kad se vrnem,... ali fazon je sad treba da se cimam da trazim uputstva koja nisu kompletna jer je jedan reko ne moze drugi reko moze ali ovo uradi treci ne moze sa tim vec ovako... mrzi me to da radim... lepo bi bilo ko shto rekoh da za neke tako delikatne stvari moderatori lepo otvore josh jedan topic il na vec postojecem info kako li se zove stave tako neke informacije uputstva...

nego,.. reche trigun art book [:I]

btw sry, nisam teo da ispadnem sebican... , ali samo zelim kompletnu informaciju [:)]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

kada bi moderatori ovog foruma izašli iz wowa na više od 10 minuta nedeljno, mnoge stvari bi bolje funkcionisale..

je li, jel u tom wowu imate i klonjare i restorane, pa ne morate ni zbog fizioloških potreba da se udaljavate od kompa?

kapiram da vam je kole svima završio katetere i infuziju.. :P

Link to comment
Share on other sites

na drugoj strani ovog foruma imas topic "US > EU cdkey"

ukrtako US key mora da ti bude ne aktiviran i da posaljes mail blizzardu da ti ga konvertuju, ako te ne mrzi pogledaj, lik koji je to vec radio ostavio je i kako otprilike treba to pismo da izgleda

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Mislim da Saint moze da ti pomogne po tom pitanju. On je pazario US verziju igre i igra je na EU serverima i to samo izmenom nekog fajla kojeg sad sad zaboravio kako ide. Ili pretrazi njegove postove u ovom delu foruma, ili prosto sacekaj da vidi ovaj topic :)

Link to comment
Share on other sites

Greetings Miljan,

Thank you for contacting us via the in-game petition system. We appreciate your feedback and apologize for being unable to address your issue while you were online.

Currently, transferring accounts to other versions of the game is not possible. If you wish to play the European version of the game you will need to buy the European retail box and start a new account.

Should you require further assistance, please submit another help request the next time you are online. We hope you continue to enjoy your experience in World of Warcraft!

For any game play questions, please refer to our site at http://www.blizzard.com/support/wowgm/

drugi mail... pomagajte:)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

posalji im jos jedan mail i reci da nemas bash para da kupis EU verziju a da se vracas u EU za koji dan pa oces da igras tu sa drugarima... :) nesto smisli da bude uverljivo BASH... :) shta da ti kazem... ponizi se toliko da im kazes da nemas leba da jedes samo da ti prebace... ionako te nikad nece upoznati :)

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...