Jump to content

TURNIR U FIFI 09.04.2005


Recommended Posts

Ovako posto se ovo "otelo" malo kotroli i ja sam malo uchestvovao u tome, da ne bi doslo do nekih vecih razmera, evo VAMA lepo TOPIC o turnira , ko sto je silmarill.x3m LEPO napisao, pa VI ako hocete dodjite ako NECETE nemorate!!

P.S. silmarill.x3m ja licno mislim da bi BEZ OTB-a turnir bio mnogo zanimljiviji...toliko

GL & HF u organizaciji

----------------------------------------------------------------------------------------------

E ovako posto nema cesto(uopste)turnira u ovakvim igrama pokusacemo da organizujemo sto je bolje moguce.

Za sada tur je ogranicen na 32 igraca max

Prvo ce se igrati po grupama a onda idu double eliminacije

Svi timovi ce moci da se biraju + cemo se dogovoriti oko koriscena OTB-bagova

1.mesto = 70%

2.mesto = 20%

u tom slucaju

Uplata ce biti oko 200-300 din

======================

Ali jebes tebe ako igras fifu zbog kesha

======================

S druge strane tur moze biti sa ucescem od 100 dinara

Onda bi se obezbedile razne grickalice i pivo + sokici za mladje ucesnike:)

Ali bi nagrade bile mnogo manje

U slucaju prijavljivanja na tur ostavite vaze ime na stranici+potvrdite to sms om na 063 659 369 =========>telefon je isti za informacije (duLe)

Ovaj tur bi trebao da bude vise promotivnog karaktera te se nadamo da ce sto vise ljudi pristati da dodje i ucestvuje u ovom zezanju

Igraonica UGC se nalazi u Slovackoj 16 u NOvom Sadu

i ima 12 racunara sto znaci da bi se 3 grupe igrale istovremeno

Aj pa se vidimo:)

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Zar josh uvek ima ljudi koji igraju FIFU?

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

I to im ide vise nego dobro ... putuju i na CeBit "o trosku drzave" :)

A usto ostvare (koliko ja znam) najbolji rezultat od bilo kojeg naseg predstavnika u bilo kojoj multiplay igri, tj. 4. mesto na CeBit-u.

+ je taj neko medju prvih 20 na ESL International Ladder-u, sto opet nije mala stvar.

Pa ti sad ne igraj Fifu? [:D]

PlatoPlus * FIFA Squad | MaliZmaj

@quakenet.org

#platoplus

#esl.fifa

http://www.esl-europe.net/scg/fifa2004/1on1/ladder/

http://www.fifa-serbia.com

Link to comment
Share on other sites

A usto ostvare (koliko ja znam) najbolji rezultat od bilo kojeg naseg predstavnika u bilo kojoj multiplay igri, tj. 4. mesto na CeBit-u.

+ je taj neko medju prvih 20 na ESL International Ladder-u, sto opet nije mala stvar.

Pa ti sad ne igraj Fifu? [:D]

Ma kazem ja igra je keva, golman doda beku, bek preko celog terena negde do kornera, odatle centarshut i to je gol :)

Rezultat 11-10, od kojih 20 golova na istu tu caku :)

milina od igre =)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

e ovako sto se tice tura odluceno je

TURNIR pocinje u nedelju u 12:00 da se svi naspavaju:)

ODLUCENO JE DA SE IGRA BEZ OTB-a

ucesce je 200 din po glavi

Iz Novog Sada je prijavljeno 10 ucesnika

u slucaju da bude 16 igraca igra ce se liga u slucaju da jos 16 njih padne sa neba igrace se grupe + double eleminacije itd za sve ostalo sto vas zanima ostavite post ovde thx cu

Link to comment
Share on other sites

A usto ostvare (koliko ja znam) najbolji rezultat od bilo kojeg naseg predstavnika u bilo kojoj multiplay igri, tj. 4. mesto na CeBit-u.

+ je taj neko medju prvih 20 na ESL International Ladder-u, sto opet nije mala stvar.

Pa ti sad ne igraj Fifu? [:D]

A mozda je to sve zbog nedostatka konkurencije? S obzirom da su svi skapirali da je FIFA sranje...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

A mozda je to sve zbog nedostatka konkurencije? S obzirom da su svi skapirali da je FIFA sranje...

Xexexexe...

Bez komentara, osim da pogledas ESL International i Nemacki Ladder, kao i kupove, vidis koliko ljudi igra, i pomiris se sa tim da PES ipak jos nije (sa naznakom na "jos") prestigao po popularnosti Fifu.

E sad, sta ce biti sledece godine, pitanje je.

Evidentan je pad popularnosti Fife, ali ona je jos uvek zvanicna WCG igra, i to nikako ne umanjuje Pedjin uspeh.

Uostalom svako ima pravo da vezba tu istu Fifu 24h dnevno i da proba da pobedi Pedju, ukoliko misli da moze.

Ja priznajem da trenutno ne mogu...

Uostalom bice u nedelju turnir u Novom Sadu bez kontraverznog OTB-a, Pedja i ja 99% dolazimo, tako da ce se tamo videti sta i ko koliko moze.

Ja opet priznajem da ne mogu bas nesto mnogo, dugo nisam igrao...

Ali Fifu volim i igram je bas zbog toga.

End of discussion. [;)]

PlatoPlus * FIFA Squad | MaliZmaj

@quakenet.org

#platoplus

#esl.fifa

http://www.esl-europe.net/scg/fifa2004/1on1/ladder/

http://www.fifa-serbia.com

Link to comment
Share on other sites

A mozda je to sve zbog nedostatka konkurencije? S obzirom da su svi skapirali da je FIFA sranje...

Fifa sranje, jeste na neki nacin , ali se jos uvek igra, i za sada su bili turniri u Beograd-u i evo sad ce i u Novom Sad-u , i naravno jos uvek se igra i na NAJVECEM takmicenju t.j. WCG-u.

btw ima konkurencije ko kaze da nema i da reci mi koji su to ljudi koji kazu da........

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Xexexexe...

Bez komentara, osim da pogledas ESL International i Nemacki Ladder, kao i kupove, vidis koliko ljudi igra, i pomiris se sa tim da PES ipak jos nije (sa naznakom na "jos") prestigao po popularnosti Fifu.

E sad, sta ce biti sledece godine, pitanje je.

Evidentan je pad popularnosti Fife, ali ona je jos uvek zvanicna WCG igra, i to nikako ne umanjuje Pedjin uspeh.

Uostalom svako ima pravo da vezba tu istu Fifu 24h dnevno i da proba da pobedi Pedju, ukoliko misli da moze.

Ja priznajem da trenutno ne mogu...

Uostalom bice u nedelju turnir u Novom Sadu bez kontraverznog OTB-a, Pedja i ja 99% dolazimo, tako da ce se tamo videti sta i ko koliko moze.

Ja opet priznajem da ne mogu bas nesto mnogo, dugo nisam igrao...

Ali Fifu volim i igram je bas zbog toga.

End of discussion. [;)]

Svaka chast njemu, to je najvishe shto je neko uspeo da stigne od nashih (jel dobi bar neke pare?!), al i dalje stoji da je fifa sranje u odnosu na PES:)) samo treba da prodje ovaj period tranzicije:))

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Svaka chast njemu, to je najvishe shto je neko uspeo da stigne od nashih (jel dobi bar neke pare?!), al i dalje stoji da je fifa sranje u odnosu na PES:)) samo treba da prodje ovaj period tranzicije:))

Napravi PES - topic, ovde se prica samo o turniru, btw vezano za pare falio mi je jedan gol da bi uzeo 3000 evra na upravo zavrsenom ECG-u! tako da ima para , samo treba da se ulozi dosta truda i rada da bi dosao do toga, da vidim tebe dal ces ti uzeti neki kes sa Pes-om, ako uzmes svaka ti cast, ali iskreno ja mislim da se nikada to nece desiti.....

toliko

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Mnogo bi mi znacilo kada bi se znalo:

1. tacan pocetak turnira;

2. sistem igranja;

3. otprilike trajanje celog dogadjaja.

Sve ovo zbog porodicnih obaveza... [:D]

Razumite me...

E da, jel dolazi Lipec?

1.Ja mislim da pocinje oko 12:00 casova.

2.Sistem igranja , ja mislim da je bolje po grupama ili liga da bi ljudi sto vise igrali

3.Oko 6 sati.

E da, jel dolazi Lipec?

bilo bi Lepo [:D]

Vidimo se....

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

e ovako sto se tice tura odluceno je

TURNIR pocinje u nedelju u 12:00 da se svi naspavaju:)

ODLUCENO JE DA SE IGRA BEZ OTB-a

ucesce je 200 din po glavi

Iz Novog Sada je prijavljeno 10 ucesnika

u slucaju da bude 16 igraca igra ce se liga u slucaju da jos 16 njih padne sa neba igrace se grupe + double eleminacije itd za sve ostalo sto vas zanima ostavite post ovde thx cu

e ovako jel TURNIR pocinje u nedelju ili subotu.....

ti si napisao da turnir treba da se igra 09.04.2005 ( to je subota ), a posle si napisao u nedelju...

pojasni malo.....

p0z

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

E ovako turnir pocinje u nedelju u 12 sati

Sistem igranja ce se dogovoriti na licu mesta odnosno da li ce biti grupe ili ce se igrati liga tako da bi svi lepo stigli kuci na vreme

Lipec bi trebao da dodje

Znaci nedelja, 10.04.2005. u 12 je pocetak.

Potrudicemo se da dodjemo malo ranije, samo da vas nadjemo nekako. [:)]

Sistem ce verovatno da zavisi od broja igraca, ali imas u principu 2 varijante:

1. 4 grupe (ili 8 grupa) sa po 4 igraca, igra svako sa svakim po 2 tekme, prva 2 po broju bodova idu u eliminacije. (po meni bolji sistem)

2. liga, tj. svako sa svakim po 1 ili 2 tekme. (ovo je bolje ukoliko hocete da zanocimo, tj. potrajace "malo" duze, sto meni u ovom trenutku ne odgovara) [:D]

Meni Lipec juce rece da tesko da ce moci da dodje, ali ajde da se nadamo...

P.S. Daj neko uputstvo (ili site) kako da vas nadjemo, ja slabo poznajem Novi Sad, zadnji put sam isao kod Lipeca u igraonicu, pa ti vidi kad je to bilo [;)]

PlatoPlus * FIFA Squad | MaliZmaj

@quakenet.org

#platoplus

#esl.fifa

http://www.esl-europe.net/scg/fifa2004/1on1/ladder/

http://www.fifa-serbia.com

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...