Jump to content

Grubby u Koreji


Recommended Posts

OMFG jebote kako ste smorili ... znachi ne verujem

sjebali ste topic breeeeee ... TT

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

da ovo ne bi trajalo vecno, samo mi odgovori na sledeca pitanja. po mogucstvu u jednoj recenici... i pitaj sta ti nije jasno...

1. da li je o'neal zasticen u NBA kao beli medved?

2. da li se igraci u sportu uporedjuju na papiru ili na terenu?

3. da li si beli mag ili samo nagadjas kada pricas "sta bi bilo kad bi bilo"?

4. zasto su ameri u sred USA bili 6. na SP?

5. a zasto su posle na kvalifikacijama imali poraz od argentinaca u "mnogo jacem" sastavu?

6. ako su vec popizdeli sto smo ih ponizili kod kuce zasto se za olimpijadu nisu bolje spremili?

7. koje mesto predvidjas zeljku sablonu obradovicu na EP?

8. da li to sto te ne zanima prica oko dopinga znaci da ga i ti koristis? (pitam jer je*eno ne mogu da verujem da sportista to kaze... pa to JESTE najbitnije... ne postoji bitnija stvar od toga... sportom se ljudi bave prvenstveno zbog zdravlja... a uslovi treba da budu za sve isti... ako neko sme, a neko ne sme da koristi makar samo jednu supstancu, to je podjednako kao da das nekome uzi obruc...)

9. sto redzi miller (ako poreknes da je nevidjen suter ne odgovaram ti na post, jer se gubi smisao) nije dao trojku nasoj jadnoj odbrani, koja je pritom trebala da pravi faul u zadnjim sekundama meca??? sto neko od tih sutera nije pogodio kos??? kako to da njihova odbrana gubi zadnjih 5 minuta +10??? na koji nacin jedan gurovic utrpava trojke kao lopatom???

konstatacija: mi nismo najbolji posle amera. ameri nisu najbolji... najbolji su argentinci... i na terenu i na papiru... jer oni imaju olimpijsko zlato... i pobedili su i nas i amere na poslednjem velikom takmicenju. to su cinjenice... a da baba ima trolu... bila bi trolejbus...

ok...

1.naravno da je zasticen ali ne toliko koliko ti pricas,ipak on je godinama trenirao jako i uspeo da postane najbolji centar u NBA u naravno da ce biti zasticen,kao i Toti u calciu...

2.uporedjuju se u sportu ali bez dobrog trenera gubi smisao uporedjivati igrace u uspesima jer ne mogu da pokazu 100%

3.ne kapiram pitanje.da li sam beli mag?!...objasni

4.bili su 6 jer (po 123874289374 put ti kazem)nisu igrali u najjacem sastavu

5.o kom mnogo jacem sastavu govoris?od "gosu" kosarkasa igrali su samo Duncan i Iverson (ako racunas Lebrona ok onda...)

6.oni su se spremili,ali njihov realno 54 team...

7.sa njegovim sablonom svako mesto osim zadnjeg je uspeh...da ti ne pricam zasto su napadi jadni ...ako se ikad vidimo mozemo tad sad me mrzi

8.nisi razumeo zasto me ne zanima (doping nikada nisam koristio niti cu ikad),nisam bas upucen u to i zato kazem da si "u pravu" sto se toga tice,samo si malo zamazao stvar

9.nezdravo je kad bi porekao da je Reggie Miller dobar suter,kad je lik ubica.nasoj jadnoj odbrani nije dao tu trojku jer ima 350 godina i ako nije sam na otvorenom sutu ne moze da da kos.gurovica je sralo(priznaj,realno je...)kao nikada do tada,kad je on dobro -zapazeno- igrao osim tada?to je i slucaj kao i sa Scepanovicem,lik nikada u zivotu nije dao vise od 10 p.i u finalu EP-a da 17...(ne shvati ovo bukvalno).sada mi kazem da njihova odbrana ne funkcionise zadnjih 10 minuta uprkos tom strasnom dopingu...ej?

@stormscion:ko je tebe sta pitao,ako ti se ne svidja da citas ne moras niko te ne tera...

Link to comment
Share on other sites

1. o tome ti pricam u fiba takmicenju nije zasticen i zato bi dobio iskljucenje u prvoj cetvrtini...

2. USA znaci ima jedan veliki hendikep, jer nemaju boljeg trenera od dude ivkovica niti ce ga verovatno ikada imati... (duda je samo primer ima ih podosta) njihov najuspesniji trener je titule osvajao sa jordanom, pipenom, shakom i kobeom... smeo bih da se opkladim da bih i ja osvojio te prestenove...

3. beli mag je covek koji prorice sudbinu, vidi stvari koje mogu da se dese pod odredjenim okolnostima... tako kazu ljudi koji veruju u bele magove... ja ne mogu da pretpostavim sta bi se desilo da su recimo kukoc, radja, divac, danilovic, djordjevic igrali 1994. vs dream team-a 1... neki kazu da bi sfrj bila bolja od usa da se nije raspala... ja to ne znam... nisam beli mag...

4. koji je njihov najjaci sastav?

5. kvalifikacije za OI (jedine u istoriji koje su morali da igraju)... imali su poraz od argentine u FULL sastavu... ne secam se samo da li je igrao kobe, zbog onog nerzajasnjenog silovanja... stoji da su posle u finalu dobili argentince, ali u grupi su izgubili... a finale pritom nema takmicarski karakter jer obe ekipe prolaze dalje...

6. njihov 54. tim je imao veoma zajebana imena... no nema veze... samo reci koji je to prvi tim... i zasto ga nisu doveli?

7. zivi bili pa videli... i to sa bilo kojim timom... nema kukanja, ako je rebraca povredjen, ako stojakovic ne zeli da igra, ako je krstic premoren... svejedno... najbolji koje imamo su na terenu... to je moje shvatanje, a ne da kukam kao postoje i bolji od onih sto su igrali, samo sto eto... nema ih... a zasto? neko gresi... savez je deo kosarkaskog tima isto kao i trener ili igrac... kakav je to amerikanac kada nece da igra za svoju zemlju... obaska to sto cela je*ena afrka igra za u NBA... i ima usa drzavljanstvo...

9. nije sve u dopingu ima nesto i u mentalitetu... nisu pobednici... usra*i su se... plus im je grk svirao ocito ono sto nisu sanjali da ce im biti svirano... nabedjene zvezde... jbg...

p.s. nadam se da ce sledece godine dovesti tim po volji fanova dream team-a pa kad ih opet prekinu neki ludi litvanci, argentinci, sto ne i mi... nece vise biti ovakvoh rasprava...

nego nije mi jasno zasto pola nba lige cine evropljani... dovode ih na stotine... nije mi jasno cemu to kad su oni najkosarkaskija nacija na svetu... nek pokupe lossere sa and1-a...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

1.ne mora da znaci,rekao sam ti da je Shake pro i da bi se prilagodio...

2.evo ti spisak trenera koji su bolji od dude:pet rajli,fil dzekson,leri braun,don nelson,rik adelman...jordan i kobe+shakil nisu tolike zvezde da bi sami osvojili prsten...ali ima i tu istine

3.nisam beli mag samo kazem da ce nas ameri zgaziti kad budemo igrali vs njih

4.njihov najjaci sastav po meni bi bio:4.alen iverson,5.jason kid,6.vince carter,7.kevin garnett,8.shaquile o'neal,9.kobe bryant,10.ben wallace,11.tim duncan,12.lebron james,13,14,15 mogu da stave i 3 pekara opet ce da razbijaju a ima dosta kandidata za ta mesta.ti ako vidis da mi mozemo da ih dobijemo u ovom njihovom sastavu onda ne zelim vise da pricam sa tobom

5.opet ti u FULL sastavu koga nije bilo zadnjih ko zna koliko(od OI 1996-kada su nas ameri dobili 95:69 ako se secas-ma bolji smo nema sta!)

6.imao je zajebana imena kao sto su :karmelo entoni,buzer...sve same zvezde koje igraju u samom vrhu NBA lige i uzimaju MVP titule...

7.TT znam da afrikanci igraju za USA ali ako cemo tako moras da znas istoriju i da znas da amerika kao drzava ne postoji,oni su izmisljena drzava koja funkcionise kao skup kineza,italijana,francuza,brazilaca.....tamo se jedino u svetu drzavljanstvo dobija po mestu rodjenja....

9.da ameri su se usrali,sta pricas covece?!od koga???

p.s.i ja se nadam,samo da bi ti dokazao koliko gresis,i vazi sto ce ih neko "prekinuti"

vazi sto je pola sada si vec nerealan,reci mi koji evropljani dobro i zapazeno igraju u NBA sem stojakovica,novickog i kirilenka?ja nisma rekao da oni iz AND1 seriala dobro igraju vec atraktivno....tu ima velike

Link to comment
Share on other sites

1. osim sto si rekao da je shak pro... rekao si i da ne postoje pare zbog kojih bi igrao u evropi... a to su dve kontradiktorne stvari...

2. rik adelman??? onda sam i ja bolji trener od dude...

3. o ovome vise ne polemisem... ako nisi beli mag, onda kazi "mislim da ce nas zgaziti", jer ovako deluje da tvrdis nesto sto ce se desiti u buducnosti, a sto nije na naucnoj bazi...

4. vrlo slican sastav su argentinci dobili prosle godine... to znaci da ni taj tim nije nedodirljiv...

5. ocito nisi gledao taj turnir...

6. zasto nisu dosli u punom sastavu???

7. poenta nije bila u afroamerikancima... to je bila samo saljiva konstatacija... poenta je bila u prethodnih pet redova... a na njih ili nisi imao odgovor ili ga jednostavno nisi dao... gde su ti bolji igraci??? da li je i savez deo kosarkaskog tima??? kakvi su amerikanci koji nece da igraju za svoju zemlju???

9. usrali su se da ne ostanu bez medalje u sred USA... bili su potpuno pogubljeni u tom cetvrtfinalu... a samo dan pre toga su ih na*uzili argentinci... bojali su se da posle prvog poraza dream team-a, ne bude i prvo neosvajanje medalje... najobicniji looseri... ako je reggie bio mator za tu trojku sto je nedade pierce??? bilo ko? sto nisu isli na produzetak??? verovatno zato sto im pet rajli nije bio trener... ipak je karl woona...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

ja sam u sc-u bio u repki... kao pocasni clan vise, manje po skillu... kad doguras dotle respecta... ^^

ili kad dobijes bodirogu 1 na 1... :)

bilo mi je cool raspravljati o ovoj temi na wc3 topicu... i sorry svima za sirenje smora...

i da GG.. pametniji popusta... opet sam ispusio ;)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

tt pazi kada su i mene smorili ... pm brate sledeci put ili jedan dobar fight i to je to ... josh par pura ovako i ima sve da ode u k :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pa rekao sam kada ja budem znao vise o SCu od tebe,znaces i ti o basketu vise od mene(a ja o SCu ne znam ama bas nista...sem marvina :))))

@:StormScion:ponekad malo off topica ne skodi :D

@loc-killygor:nikada nisam bio spamer,posecivao sam junk od roca(kada je sve bilo xtra) i sada u TFTu i znam sta je spam a sta ne. :D

btw ala je do jaja pesma Mobilni Telefon-Laser Topalovic xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...