Jump to content

Hunter pitanje


Sajro

Recommended Posts

Evo pitam umesto brata jerbo me smorio oko toga:

Da li je bolje imati peta kog imate od lvl 12 kada ste ga tejmovali ili vredi na svakih 10tak levela uzati novog peta? Mislim koje su prednosti u oba smisla i kako to funkcionishe. Da li je njegov pet kog drzi vetj 20 levela bolji i koliko bolji od svih zivotinjica koje su default lvl 30-35 (naravno zanemarite skillove, njih tje prebaciti preko stable mastera or something).

Hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

Pa uglavnom ti je isto sra...

samo zavisi kakvog peta hoce, koji brzo bije (neka od macki) ili koja ce dobro da drzi aggro (medvedi i tako to), ili raptori i dinosarui koji imaju veci dmg ali sporije tuku. Moze da tamuje i elitne beastove, ali su one u principu kad ga tameujes iste kao i obicne. Moj predlog mu je da kasije uzme neku od macki a sad na pocetku je i svejedno

iamfuc|<in*idiot!

Link to comment
Share on other sites

my 2cents - neka vozi ono sa chim mu je najugodnije =o)

naime kako leveluje svaki beast pa i elitni sve vishe vuche na neelitne tog nivoa, smao ostaje brzina pri ulasku u napad (trchanje), i naravno brzina/cooldown izmedju napada/udarce...e sad...moje iskustvo oko lvl 45 govori da brzina napada peta mora biti ispod 1.5sec da bi kvalitetno drzhao agro bez growla...tj ako nema kornjacha sa brzim napadom dzhaba njen veliki armor kad svi napadaju tebe =o) nazhalost machke npr swamp jaguari koji su polularni zbog svojih 1.2 sce udaraca i 185% jurnjave su jako krhke tako da ce mngoo da ginu...

sta god radio najbitnije je da peta odrzhava na svom nivou jer psole ga levelovati zlo i nopako teshko...

tako da ne, onaj od pochetka nije bolji i da, moze da tejmuje posle koga oce samo ce period dok mu taj novi pet ne postane "best friend" biti malo duzhi...

Link to comment
Share on other sites

Ako cesh pet-a za PvE onda uzmi nekog mecu zato shto ima veliki armor a ako hocesh iskljuchivo za PvP onda uzmi nekog pet-a sa shto manjim attack speedom (najbolji att speed na koji mozesh naici kod pet-a ti je 1.2). Shto manji att speed je potreban kada se rokash PvP protiv nekog ko baca spellove (warlock, mage, prist..) zato shto kada ih udari pet oni gube casting time and stuff.

btw nemoj da krecesh novog lika [:p]

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav iz CGa [8D] .

Od mene imas 2 prijedloga. Zutog pantera, il' bjese redrige nesto, attack speed 1.0. Fenomenalan za beast build, il' ako ces da budes kao svi drugi ;) Imas elite u Stranglethorn Vale, King Bangalash, il' tako nesto, Big Game Hunter quest. Na Deathwing, svi 55+ hunteri ga imaju, lol!

Rogue here..

And death will come on wings of song,

a song of long and winding guile,

and in the end, your end I wend,

and in the end, a harp will smile!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...