Jump to content

slikanje digitalnim foto...


Recommended Posts

preporucujem ti da ga nekupis ako pijes ako ne ok

mozes dobro da zaradis ja imam druga koji po zurkama i tim sranj_ _ a nosi svoj dig aparat i slika

tako da sutra kad se probudis i niceg se nesecas odes do njega vidis neq bolesnu sliku dtebe i jos ....

das mu 200 din i on lepo delite i svi srecni

banovan

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a sta da trazim na googlu da bi nasao te sajtove?

Stvarno ne znam ... ako skoro vidim te ortake koji prodaju tako fotke pitacu ih, a do tada, google na primer : ja hocu pare od napravljenih slika :) mis'im, ne znam, plasim se da ce svaka kombinacija picture + pay sigurno odvesti na neki xxx sajt.

Link to comment
Share on other sites

Pa postao je sensei hakovanja tj. dostigao je ubermaster level kada je uspeo ponovo da se registruje jer je zaboravio pass na prvom nalogu.

Jednostavno to više nije to, dečko je izgubio one napade adrenalina koje je imao dok je bio hax0r n00b.

Kiligore treba te štrojiti da kojim slučajem ne produžiš svoju lozu.

vuksigna.gif
Link to comment
Share on other sites

jel moze onaj ima potrebu da sere offtopic da to radi ne nekom topicu koji nisam ja postavio znaci retardi zaobidjite me (sem zekija :D )

kuzhim da ima neka skrivena poruka u ovom anagramu [^]

(ovo je previshe lako [:D] )

Link to comment
Share on other sites

shta ti je reko za zmaja uuu :)

nego... ko shto je vec neko predlozio, idi po svadbama i slikaj... btw. ako ocesh kesh odma, kupi onaj... Polaroid ... ,il postani paparci... prati neku od danasnjih "zvezda" i mozda te neshto usere...mada koji k. kolko ti imash godina... 15-16? idi bre lepo zavrshi shkolu, pa posle misli o milionima... (ko shto rece zeki)...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

ja sam jedno vreme uzgajao golubove...i slikao sam ih celo vreme...narocito sam voleo da ih slikam dok se pare , jedu i kad se muzjaci prave baje i fasciniraju zenke...neke slike sam i prodavao uredniku lista golubarnik iz zrenjanina...i naravno da nisam imao neku zaradu od toga[mada je i nisam ocekivao] jer urednika i znam licno...ali bilo je dovoljno da kupim hranu za golubove...znaci nekih 700-800 dinara po seriji slika a nekad i vise...desavalo se i da mi da uzorke veoma kvalitetne hrane za golubove...koje je dobijao iz nemacke i holandije gde je gajenje golubova na veoma visokom nivou...kao nagradu za najbolju sliku goluba u panicnom raspolozenju...cak mi je poklonio jednog koji je osvojio prvo mesto na takmicenju u vojvodini ali je uginuo posle pola godine od patnje za starim krajem...:(((

Link to comment
Share on other sites

"...narocito sam voleo da ih slikam dok se pare..."

0.o whf?

nego, da bi zaradjivao na tim slikama morash da imash umetnichku dushu, da bi te slike lichile na neshto, ne mozesh jednostavno da odesh i uslikash drvo.. stavish nekog starca kraj drveta kako pognute glave gleda u zemlju, stavish Black & white efekat, namontirash par vrana kako stoje okolo... dechicu kako se igraju okolo itd... ali ako igde vidim ovakvu sliku!!!! otju deset dindzi [dozey]

Link to comment
Share on other sites

"...narocito sam voleo da ih slikam dok se pare..."

0.o whf?

pa to su najredje slike...a i najisplativije...naravno mislio sam na celokupni period parenja[sta si bre ti mislio da sam ja neki bolesnik]...sepurenje muzjaka...reakcija zenki i sve sto ide uz to...jedno vreme je najveci baja u celoj uzgaivacnici bio golub fernando...i bila je divota slikati ga dok oblece zenke i uopste vise je licio na neku uzvisenu[odavno izumrlu] vrstu ptica koje su davno vladale nebesima nase planete nego na goluba kojeg svakodnevno vidjamo na svojim terasama , balkonima i u gradu...

Link to comment
Share on other sites

moguce,... mada deckonja, ne kontam te zar si ti stvarno tolki retard, smarash na drugim topicima, seresh, ae da nkad neshto pametno napishesh ,... i sad ti ocesh da ti neko neshto ozbiljno napishe, kolko imash godina 15? ebote prvi si smaro sa hakovanjem, i shto je najjache ljudi su te skontali da si ozbiljan shto se tice toga, dali su ti imena programa, linkove, mesta gde mozesh da naucish...

i sad posle mesec dana ti krecesh sa idejom kamerica/kesh/ bolimetuki... mene iskreno boli paja... da ti pishem neshto ozbiljno, jer kad dobijesh kamericu... bice fazon mrzi me sad da se cimam i oticicesh da pikash cs...

i to shto mi preporucujesh da da popushim sam sebi tuki za kesh, decko... ne poznajesh me ... a eto vidish dobra ti je to ideja... pushi sebi kitu...i zaradi kesh...(nije hejt, vec tvoja ideja... eto, shto pitash nas retose sa foruma kad si dovoljno inteligetan i kreativan da skontash neshto sam)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

pa to su najredje slike...a i najisplativije...naravno mislio sam na celokupni period parenja[sta si bre ti mislio da sam ja neki bolesnik]...sepurenje muzjaka...reakcija zenki i sve sto ide uz to...jedno vreme je najveci baja u celoj uzgaivacnici bio golub fernando...i bila je divota slikati ga dok oblece zenke i uopste vise je licio na neku uzvisenu[odavno izumrlu] vrstu ptica koje su davno vladale nebesima nase planete nego na goluba kojeg svakodnevno vidjamo na svojim terasama , balkonima i u gradu...

oh, i didn't realiZe that... sory dude

@ killygor, lik ti je lepo objasnio, a ti se gubish k'o nenormalan, trazhish ozbiljne odgovore, pa onda ti zajeb*vash...

Link to comment
Share on other sites

moguce,... mada deckonja, ne kontam te zar si ti stvarno tolki retard, smarash na drugim topicima, seresh, ae da nkad neshto pametno napishesh ,... i sad ti ocesh da ti neko neshto ozbiljno napishe, kolko imash godina 15? ebote prvi si smaro sa hakovanjem, i shto je najjache ljudi su te skontali da si ozbiljan shto se tice toga, dali su ti imena programa, linkove, mesta gde mozesh da naucish...

i sad posle mesec dana ti krecesh sa idejom kamerica/kesh/ bolimetuki... mene iskreno boli paja... da ti pishem neshto ozbiljno, jer kad dobijesh kamericu... bice fazon mrzi me sad da se cimam i oticicesh da pikash cs...

i to shto mi preporucujesh da da popushim sam sebi tuki za kesh, decko... ne poznajesh me ... a eto vidish dobra ti je to ideja... pushi sebi kitu...i zaradi kesh...(nije hejt, vec tvoja ideja... eto, shto pitash nas retose sa foruma kad si dovoljno inteligetan i kreativan da skontash neshto sam)

( [;)] )...

za mesec dana 17god punim.i to za hackonje sam se stvarno trudio da nesto jedno 2 3 nedelje sam citao tutorijale isao po forumima skidao programe ali posto je to mnogo zajebano i zahteva da svoj zivot posvetim sedeljem ispred kompa 24/7 onda mi nepada na pamet to da radim .a ovo sad za digitalni fotoaparat sam dobio ideju zato sto sm dobio cash sad skoro i mogu da qpim sebi nesto i to ocu a bilo bi zanimljivo kad bi jos i zaradio mozda nesto stime pa sam zato mislio da mi mozda neko da neke savete ,linkove itd ideje ali problem je u tome sto vise od pola postova na mom topicu je moje prozivanje zato sto mislite da sam retardiran e pa zabole me jedva cekam da stave onu opciju "ignore" i samo ima da popunim listi svim retrardima koji me trenutno zajebavaju i gg no re

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...