Jump to content

BUG NA NUKE


retaYa

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

flash postoji .....

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi pitanje "da li je to dozvoljeno na turnirima" je veoma egzistencijalno :)

Na turniru su zabranjene sve vrste bagova i dobijanja na prevaru :)

Secam se da je bio neki turnir veliki i na klanruru su bila objavljeni bagovi koji ne smeju da se koriste,a nisu naveli ni cetvrtinu bagova !!!

..::BaXuz

Link to comment
Share on other sites

dal je bag kad terori postave bombu na gornjem sajtu , a counteri se poredjaju jedan na drugoig i defjuziraju bombu sa donjeg kroz beton ???

i dodje teror i kaze AAA CHITER NEVIDLJIV I GOD MODE

ima bug u assaultu da izadjes na krov ( bug )

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

sve u svemu svi bagovi ne smeju da se koriste na turnirima kao sto je gledanje na dust 2 na dugo,bacanje flesa u kutiju kod b sajta (dust2),nuke fles i cbble flesh ali mislim da je to ispravljeno...

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

sve u svemu svi bagovi ne smeju da se koriste na turnirima kao sto je gledanje na dust 2 na dugo,bacanje flesa u kutiju kod b sajta (dust2),nuke fles i cbble flesh ali mislim da je to ispravljeno...

nuke flesh niko ne moze da ti zabrani , zato sto ne moze da se proceni da li je namerno ili slucajno ! ....

bar ja to tako kapiram :D ...

Link to comment
Share on other sites

nuke flesh niko ne moze da ti zabrani , zato sto ne moze da se proceni da li je namerno ili slucajno ! ....

bar ja to tako kapiram :D ...

pa dobro moze "slucajno" da se baci a to neka procene sudije i co...[:D]

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

ima bug u assaultu da izadjes na krov ( bug )

Gde nađe assault:D

btw bug sa flashom ako se uradi namerno ili slučajno isto se toleriše(Ako sudija vidi:) ako se po pravilima(CPL) sudi.A bug koji sam ja provalio je kada se baci flash u levi ugao kod izlaza iz konzerve iznad ceo lobby,a sajt i konzerva se podjednako oslepe.Mnogo jako.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...