Jump to content

Citati


Recommended Posts

Milsim da bi bilo gotivno kad bi nabacili ovde na RK, josh jedan stiki topic, vezan za citate. Svaka dva dana bi dodavali novi citat. A citati mogu da budu bilo od staro grchkih filozofa do Clinta :))

Dok je jedan citat aktuelan, ljudi bi postovali svoje mishljenje vezano za taj citat, il mozda neki dogadjaj koji ima veze sa citatom, il neka pricica. Posle dva dana, postuje se novi citat. (javljam se za posao,tj il josh bolje kao najbolji odgovor za dati citat, osoba moze da postuje citat po svojoj zelji a i dobija jedan poen... (5 poena, osoba ne moze da bude banovana 3 dana, a moze da postuje hejt postove,(jedino je floodovanje i spamovanje,(budzenje) zabranjeno) ,iskreno nemam pojma shta moze da dobije ko nagradu,... 100 postova, ko pre shto se radilo, 1. avatar, 2. 250 postova, 3. 100 postova (to je bilo za sastave :) )

ae sad... zivi bili [^]

( [;)] )...

<font size="1"><font color="white">... I tako isho ja sam pustinjom sa bozarom u ruci...</font id="white"></font id="size1">

<font color="orange"><font size="1">..Give me a kiss to build the dream on

and my imagination will drive upon that

sweet heart i ask no more than this

a kiss to build the dream on....</font id="size1"></font id="orange">

Link to comment
Share on other sites

ako postujete citat na latinskom dajte prevod... thx. vio.

sad me mrzi da razmishljam, jutro je... ivane ti pocni;p

idem da pravim sendvice...

( [;)] )...

<font size="1"><font color="white">... I tako isho ja sam pustinjom sa bozarom u ruci...</font id="white"></font id="size1">

<font color="orange"><font size="1">..Give me a kiss to build the dream on

and my imagination will drive upon that

sweet heart i ask no more than this

a kiss to build the dream on....</font id="size1"></font id="orange">

Link to comment
Share on other sites

ti citati su strasna stvar.. mislim zavisi kako ih ko vidi.. ima onih koji su naizgled glupi ali ima i onih koji inspirisu... bar inspirativno deluju na mene.. :) heh.. imam ih dosta.. al me mrzi da ih skupljam.. a josh vise da pisem.. kad budem bila malo manje nervorzna.. pomucicu se malo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...