Jump to content

CSKA vs. Partizan


Sa1Nt

Recommended Posts

a i snega da je bilo dva metra bilo bi bolje nego onaj sumanuti vetar... samo je golf teze igrati pod onakvim uslovima... btw. partizan nema lika koji moze u kontinuitetu da daje golove... jbg... samo iz sesnaest ili simona da usere... nazalost u kuli smo mogli da naslutimo ishod... kralj poludeo... nije mi jasno kako... ;)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

cska je bio bolji tim, a prvi mec je namesten, eto kako smo ispali.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

cska je bio bolji tim, a prvi mec je namesten, eto kako smo ispali.

toliko sam siguran da si upravu... znaci zeka i bjeka mega lopovi... dzaja otiso na lecenje kada je video kako ovi lapaju :)))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

U. A Partizanovi igrachi su bilo DO JAJA...ma daj bre... Samo ova dva crnca, Simon i donekle Mirkovic...ostali...STRASHNO! CSKA je odigrao koliko im je potrebno, a sa onakvom igrom partizan ne bi pobedio ni Palilulac, a kamoli nekog jacheg...

Sudije su imale nekoliko propusta, ali nishta znachajno za kretanje rezultata.

Link to comment
Share on other sites

sve je jako otuzno...cela tekma a o sudjenju da ne pricam...

partizan je bar po mom misljenju ipak trenutno bolji tim od CSKA[tj. mozda je bolje reci vise pokazao]...ali sta je tu je...kao sto sam rekao ima tu jos mnogo posla oko ovog tima...nadam se boljem plasmanu prvenstveno zvezde [:D] u evropi sledece godine...kao sto kazem i svake godine...pa onda i svih ostalih domacih timova...

nadam se da ce sampdoria uci u LS...:)

da ce barca uci u finale...:)

i da mu suparnik bude man.utd...:)

a kup uefa...nadam se da ce zvezda uci u finale...da se konacno malo osetimo "evropski" posle duzeg vremena...:)

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

partizan je cska dao gol iz penala (koji je sviran opravdano zbog igranja rukom u samom vrhu sesnaesterca...cini mi se slicno kao mirkoviceva ruka danas u prvom poluvremenu)... protiv hajduka partizan je pobedio autogolom... danas je delovalo kao da nece dati gol jos 100 godina, iako su izgradjivali dobre sanse... znaci da se ponovi mec i da partizan zazida gol stice se utisak da bi opet bilo nedovoljnih 0 : 0 ... to je moje misljenje i jako mi je zao zbog toga... lako je pljuvati ih kad izgube, ali to sada nije slucaj (barem sto se mene tice)... ne prolazi svaki dan evrogol u 87. min spoljnom iz trka na prvu... jbg.

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Paparesta je odlichno sudio. Mogao je da sudi 4 penala. (Bata rukom u 1. poluvremenu, jedan iz CSKA rukom u 2. - oba je odluchio da je bilo sluchajno i pustio igru. Kao i start Kralja, koji jeste oborio igracha, ali je prvo doshao do lopte, chime je kao golman bio u prednosti nad napadachem) Sudio je chist penal, i dao opravdan crveni karton Djordjevitju, koji je mogao i na loptu da ide, ali je odluchio da ukliza u noge Karvalju...

Linijske sudije su greshile kod ofsajda mnogo i chesto (na shtetu obe ekipe), ali mislim da ofsajd nije bio ni kod gola, ni kod penala. (mada se sa onim umetnichki nastrojenim rediteljem, usporenim kamermanima i vispreno postavljenim kamerama i ne mozhe biti siguran)

Ako je neko kriv za poraz, onda je to Vermez, koji je drzhao kontra produktivnog Milivoja ceo mech u igri, i koji je umesto relativno sigurnog Nadja ubacio potpuno izgubljenog Radovitja. O Tjiri, koji je bio car pre 10 godina, da ne pricham. Kada ofanzivni veznjak ne mozhe da istrchi kontru, sve je jasno.

I shto je najgore, opet smo imali 2-3 velike shanse koje nismo iskoristili.

Sada je sve na upravi, koja mora da zadrzhi tim na okupu + da ga josh malo pojacha.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Ne seri, manager...

CSKA nije ochajan klub, jebote, i ti me pomalo terash da ti poruchim isto shto i Ronaldinju, a u b92 forum zargonu-nemash pojma, bolje prati kuglanje ;)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Ne seri, manager...

CSKA nije ochajan klub, jebote, i ti me pomalo terash da ti poruchim isto shto i Ronaldinju, a u b92 forum zargonu-nemash pojma, bolje prati kuglanje ;)

e ovaj put cu se sloziti sa bartucom...

cska jeste ok klub...ali ne mislim da su bog zna sta pokazali...takoreci...oni uvek igraju na tom svom nivou...ni bolje ni losije...sto se evrope tice prosecan tim...ali daleko od loseg...i jos dalje od ocajnog...

a mislim i da je partizan sad u najboljoj formi posle dugog vremena losih igara i kriza...ja navijam za zvezdu pa nikad ne bih rekao da je dobro po evropski fudbal da partizan nije prosao dalje...mislim da nije uredu...trudili su se i treba im cestitati na tome...

jeste tekma je bila smor i sve to stoji...ali ne znam sta ste drugo ocekivali od ove utakmice...s' obzirom na rezultat iz prve...

a ako cemo po lepoj igri da odredjujemo kvalitet tima...onda su dobri samo barca , milan i eventualno roma i monaco...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

vagner valjda, ne znam kako se pishe :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

partizan nema napadaca koji daje golove...

NAPAD TREBA DA POSTIZE REZULTATE A ODBRANA DA CUVA KRALJA CITAVIH 90MIN A NE POSLE DA PRICAMO BILA NAM JE DOBRA SREDINA....ONAJ MRTVI NIGER NE MOZE DA SUTNE LOPTU BRZU OD 5km/h MATER MU ! ONDA ONAJ VUKCEVIC NE MOZE SAM DA IGRA!!!A I TO STO IGRA, IGRA ZA SEBE A NE ZA TIM !

OSTALI SU NEBITNI! TJ SVAKO JE ODRADIO SVOJ MAXIMUM...

MAXIMUM ZA JAVOR I OFKa !

prodali su sve sto su imali... od delibasica do mrtvog boye...

daju golove samo iz penala ili ako usere nekog iz odbrane da postigne glavom...

gde nam je otisao fud...

sad kad smo imali sansu za nesto...(nista) ne iskoristimo je zato sto imamo cigana od metar ipo u napadu.. :)

tnn ima vremena, to je ipak partizan uvek se zadovoljimo sa nekom domacom titulom :)

Niste ni svesni!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...