Jump to content

PlatoPlus Open Cup


MarkoL

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

daffy pise ti u prvom postu ......

stalno se uredjuje ....

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

ekipe na listi su se prijavile a igratje ekipe koje prve donesu pare :) tako da za sve "ne top" ekipe ima mesta!

Ovo ne vazi za mix top ekipa.. npr. 3 iz kgb-a 2 iz 4gl. :))

Pa onda ti to ispadne top ekipa :P

Kakve veze ima da li je mix ili nije?

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

i agree. ako vetj netjete da pravite normalan turnir vetj tur za manje uspeshne ekipe onda nemojte da dozvoljavate igrachima iz top 3-4 ekipe u zemlji da uchestvuju u bilo kojoj ekipi. ionako je vetjina ekipa van beograda i potpuno je glupo da se cimaju i pored ufura imaju dodatne troshkove za put hranu i sve da bi sve pare ishle prvoplasiranom i to ekipi protiv koje imaju veoma male shanse da pobede. chisto sumljam da tje neko uopshte i dotji na sledetji open ako to dozvolite.

Link to comment
Share on other sites

kakve veze ima brate samo razmisli sto je neko bolji od tebe

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

Ajde bre Reve i ti pajseru nemoj da serete, kenjate da ne pustaju top igrace samo da bi vi NHF uzeli tur !!! Treba da pustaju mixeve kakve veze ima, to nisu uigrane ekipe brate od svih ovih ekipa koje su prijavljene svi igraci igraju barem 2 3 godine kanter, ako nemogu da dobiju mix ekipu onda ne treba da igraju kanter !!!

Link to comment
Share on other sites

Sta bre drkate kurac vi iz platoa vise na vrh kurca ste mi !!!!!!!!!!!

Jel pise ko prvi plati taj i igra

ja dosao u plato 7 ekipa platilo

i kaze mi ovaj sto radi ima 1 mesto denis ode po pare i taman da platimo

on mi kaze da je sve popunjeno da ga je zvao swiper preko tel.

i mi ispusimo kurac

KO ZNA DAL SU MU ODMAH DALI PARE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I pisalo je na ruru da neki R rezervisali ??????????

sad nema mesta

zvezda je zivot , sve drugo su sitnice .....

smekery.CheMpa

Link to comment
Share on other sites

@chempo

to sto ste doslis bez para ne znaci nista!

da ste doneli pare odmah igrali bi!

bilo je 7 ekipa koje su platile i u medjuvremenu je jos 1 ekipa dala pare pre vas tako da nemas nikakvo pravo da napusavas.. sledeci put donesi pare odmah i imaces mesto.

a to sto je bilo rezervisano jeste za elevation koji vise nemaju mesto jer su dosle 2 ekipe i dale pare!

Link to comment
Share on other sites

cek...

zasto je advance mogao da donese kes a vi ne...

zasto svi lepo nisu rezervisali mesto ?!

sale ...........

nebitno ,nemoramo mi tebi da se pravdamo .......

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...