Jump to content

Naucuo sam a pitam vas...


Guest

Recommended Posts

CONCRETE presents STAY UP FOREVER PARTY

concrete C4 ekipa ovoga puta priredila je neshto posebno.u petak 1. aprila u klubu akademija odrzhace se techno spektakl u trajanju od 12 h

[22:00] - [10:00]

ljubiteljima techno zvuka pruzha se prilika da chuju kralja londonske underground techno scene. CHRIS LIBERATORA lichno.

kao podrshka tu su i specijalni gosti...za intro ce biti zaduzhen

dj nesha tehnika. za uzhitak u malom klubu, uz zvuke detro minimal techa pushtace za vas nikolica i trole!

sponzor ove vecheri je WEIFERT pivo!

cele noci bice promotivne cene ovog piva!

cena karte je 350 din u pretprodaji//

karte mozhete kupiti u : BILET SERVIS,IPS,MAMUT,kafe akademija//

za rezervaciju karata pishite na: concrete_djz@hotmail.com

ili na sajtu: www.diabolicdjs.com

za info : www.akademija.net

pratite medije//bice besplatnih karata i nekih diskova!!

http://www.truelove.co.uk/labels/suf/biography.htm

http://www.trustthedj.com/chrisliberator/

evo i biografije prevedene...tachnije sa flajera

redovno svira po celoj velikoj britaniji,evropi i shirom sveta zajedno sa ostatkom LIBERATOR - djs ekipe.jedan je od prvih zapadno evropskih dj-eva koji su svirali i bili pioniri ACID techno zvuka u bivshim komunistichkim zemljama.

nastupao je i na egzotichnim mestima kao shto su australija,izrael,japan,brazil i venecuela gde je shirio svoj neuporedivi dj stil a takodje chesto posecuje u.s.a. i kanadu.

suvlasnik je i uravljach STAY UP FOREVER kolektiva,(zajedno sa bracom liberatorima)koji chini skup etiketa:STAY UP FOREVER,CLUSTER,MAXIMUM MINIMUM,BLACKOUTAUDIO,HIDRAULIX,EMETIC,itd.

dj style: fuky techno/hard techno/acid techno

pochetak karijere 1991 god.

koja je tvoja dj filozofija?

potpuna posvecenost underground sceni u njenoj potpunosti.

imao sam tu srecu da radim shirom sveta i uvek sam pokushavao da pomognem ljudima ili ekipama koji razmishljaju na ovaj nachin,bez obzira dali ih njihova publika gleda kao komercijalne ili ne.

josh uvek podrzhavam i sviram na veoma zhivom squat delu londonske scene,pored regularnih bukinga...

takodje sam nastupao u velikom broju underground klubova i zhurkama po celom svetu,a pored toga i na vecim dogadjajima.

gde god da sviram,uvek pristupam profesionalno situaciji.

moja filozofija je: uvek pokushaj da svirash za zhurku a da u isto vreme ne iskompromitujesh svoj stil. i izgleda to uspeva u vecini sluchajeva

c/p sa hns foruma

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...