Jump to content

RyZeeR(Pedja) na ECG-u


Recommended Posts

Nakon prve teske utakmice i poraza od mozda najboljeg ruskog igraca Alexa (koji ce po meni do finala opusteno), Pedja je smogao snage i komsiji bugaru pokazao ko je bolji (za razliku od nedavnog G3 tur-a ;) ).

Sada ceka pobednika izmedju svajcarca i italijana, a evo sad vidim da igra protiv italijana.

Ukoliko dobije, sutra igra sa cehom, sto je po meni laksi protivnik od recimo austrijanca ili nemca, mada ako zeli u finale loser-a, morace i njih da pobedi.

Ocekujem da se Pedja javi na ovaj topic sa detaljnijim izvestajem.

Gogogog Pedja...

PlatoPlus * FIFA Squad | MaliZmaj

@quakenet.org

#platoplus

#esl.fifa

http://www.esl-europe.net/scg/fifa2004/1on1/ladder/

http://www.fifa-serbia.com

Link to comment
Share on other sites

Zdravo svima,evo mene posle 4 dana, (razlog nema interneta u hotelu, a u press tesko se moze uci),ovako sve ide po planu (mislim fifa) sve je ok, sutra igram sa Ehi - Ceh njega sam juce odsrafio 5-1 (zagrevanje) , ali videcemo sutra,ovde je STRAVA.

Prva tekma sa X4-Alex - Rus, po nekim mojim procena mogao sam da pruzim mnogo bolju partiju, ali jbg nervoza-hladne ruke itd... usput on je bio zagrejao i odigrao svoj prvi mech sa Nemcem.Znaci prva tekma je 7:3 za njega , 4 gola mi dao za 3min ( u fifi 20 min ) katastrofa oduzeo sam se, druga tekma 3:3 je bilo do 88' tu sam ja vec ustao i slepac mi da de jos jedan gol al ajde.Prva izbiljena

Duga tekma mi je bila sve, ako izgubim kraj , ali pojeo sam malo jaffe i posato baggerman [:p] , prvi rezult je bio 5:1 za mene, drugi rezultat 4:3 za mene, i tako ja ode u drugi krug looser grupe.

Treca tekma protiv Italijana ..... moram da idem [8D]

http://www.team-dignitas.com/news.php?newsid=1066

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

pedja sve cestitke

ajde sabi i ceha pa idemo dalje !!!!

sve najbolje i ocekujem da se vratis sa medaljom

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

E pa ljudi ja sam zavrsio moje uchesce na ECG takmicenju , zadnja utakmica sa Nemcem - mTw.ATI|JiMmY.

-RyZeeR 3:5 JiMmY > RyZeeR 6:5 JiMmY = 9:10 za njega.I tako sam ja zauzeo 4.mesto na ECG u FIFI 2005 ( ja mislim da nije mala stvar biti cetvrti u ''Evropi'' ).

-Pre utakmice sa Nemcem , igrao sam sa Cehom ( Neophyte - Intel ), ali sam ga ispresavijao POsteno [:D] RyZeeR 6:1Ehi > RyZeeR 7:2 Ehi = 13:3 ! i tako sad ja polako idem ka hotelu ...... da spremam za sutra ..... toliko od mene, inace ceo Cebit - sajam je odlican odoh ja

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

stvarno sve cestitke i pohvale !!

sacuvao si nam obraz ;))

ae kako fleka kaze da sledeci put dodjes sa zlatom

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam ti rekao i fonom, dobro je, bice i bolje... [:D]

Koliko sam ja uspeo da pohvatam, najbolji rezultat je upravo Pedja ostvario od svih nasih predstavnika, sto nije mala stvar, tj. nasa Fifa scena i nije tako losa. [8D]

Jos jednom, bravo Pedja, i ono, vidimo se ovih dana kad se naspavas...

PlatoPlus * FIFA Squad | MaliZmaj

@quakenet.org

#platoplus

#esl.fifa

http://www.esl-europe.net/scg/fifa2004/1on1/ladder/

http://www.fifa-serbia.com

Link to comment
Share on other sites

pa realno ni netreba bolje :D

dosta je njemu i ovo ;))

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

bolje se povuci u penziju :)))

- Ko zna mozda se na kraju sezone povucem i krenem ozbiljno da ucim ( t.j. da spremam ispite ), od "pro" igranja ne moze da se zivi u Srbiji.

- Voleo bi jos neke turnire da osvojim , mozda G3 krajem aprila ( ako usvoji FIFU ), pa u Plato-u turnir , i na kraju Turnir za WCG u Singapur-u !!!

Skromno zar ne ??? [:D]

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Pedja ajde kada nam prodju ispiti da pokrenemo neka desavanja u platou barem... [:)]

-Pazi ovako , vezano za fifa turnire kod nas, nameravao sam da napravim turnir u Plato-u pocetkom aprila, ali posto sam cuo da ce opet biti G3 i mozda ce usvojiti fifu , prepusticu njima ovaj put [:D] .

-Ako bude bio G3 i fifa turnira , onda bi krajem maja meseca napravio fifa cup od 32 igracha i to bi bilo to za ovu godinu. [:)]

ali ko zna..... polako ima vremena [:o)]

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...