Jump to content

Gank or NOT?


Freestyler

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma zna i on, nego je bilo neshto tipa ovako:

Ubije ga prvi put dok je kripovao, "ok, opushteno... smrad pogani shto me ubija na kripu iza ledja kada je 6 levela vetji od mene a ja josh Hunter i on sa ledja". Dodje on do lesha, ovaj naravno Rogue u stealth modu... reviveuje se krene opet za 10 sec da bije istog monstera, ovaj opet s'ledja... tu vetj pochinje da se nervira! :) Dodje on opet, reviveuje se... naravno ne dira vishe monstera, krene ka svojoj teritoriji kada ono opet ovaj i naravno smrt... ledja, pola helta, nema potion, nema peta, NEMA SHANSE!

Ja mu tu kazem da se lepo reviveuje kod andjelka i uradi teleport... on netje kao "ma nije vishe tu, evo sachekatju 15 minuta". I PAZITE OVO, ON CHEKA 15-20 minuta, dodje do tela... A ONO ISTI ROGUE OPET TU! :))) I svaki put "ma netje vishe" :))) i na kraju posle jedno 10-15 smrti izloguje se, baci misha i zvuchnike sa stola... poludi, pochnu suze da mu idu.. DECHKO DOZIVEO NERVNI SLOM! :)))

A meni je josh vetji mozak taj Rogue koji je potroshio oko 1h na to ubijanje 6 levela manjeg igracha bez peta, bez pola helta, bez daljine da ispali bar jednu strelu (sushtina Huntera jelte!)... UZAS!

Reci koliko je lik potrosio golda na popravku lol :D

iamfuc|<in*idiot!

Link to comment
Share on other sites

Azdo: uporedi postove na ovom forumu likova koji igraju WoW i likova koji igraju EVE

Zola i ja ovde dolazimo da se smejemo tudjoj nesreci (srecom pa zvanichno nemamo pristup privatnom delu inache bi vas josh vishe zajebavali oko tabarda i ostalih topika) [;)]

Link to comment
Share on other sites

Freestayler, ne znam ali ne verujem da je preterano jerbo je lvl 25 or something.

A tebe Cali i Zola ne razumem uopshte... koja vam je satisfakcija da postujete i smarate ljude na forumu koji je iskljuchivo namenjen igrachima i ljubiteljima ove igre?

Taj koji igra CS i taj isti koji je za nas retard & stuff je sam izabrao igru, igra to jer mu se svidja, zadovoljava ga, dize mu se na to,... etc. Ljudi koji igraju WoW isto dozviljavaju neku od ovih, ili neku petu satisfakciju dok igraju.

Ja sam lichno probao EVE, nije mi se svideo - imam o njemu da kazem loshe stvari (subjektivno misheljenje, jelte) ali ipak ne idem po EVE topicima i ne govorim kako je igra sranje, kako je dosadna, kako je bezveze i kako ste svi jadni, nesretjni i izgubljeni.

A shto se tiche private dela, ne bi imao tamo koga da smarash - nije niko postovao 2 nedelje, mislim da ljudi ne posetjuju taj deo foruma ili ga overe jednom u 3 dana iz cima! :D

Link to comment
Share on other sites

Zola i ja ovde dolazimo da se smejemo tudjoj nesreci (srecom pa zvanichno nemamo pristup privatnom delu inache bi vas josh vishe zajebavali oko tabarda i ostalih topika) [;)]

rofl imas pice [:D]

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

A tebe Cali i Zola ne razumem uopshte... koja vam je satisfakcija da postujete i smarate ljude na forumu koji je iskljuchivo namenjen igrachima i ljubiteljima ove igre?

Ja sam lichno probao EVE, nije mi se svideo - imam o njemu da kazem loshe stvari (subjektivno misheljenje, jelte) ali ipak ne idem po EVE topicima i ne govorim kako je igra sranje, kako je dosadna, kako je bezveze i kako ste svi jadni, nesretjni i izgubljeni.

nema sta tu da se razume ....extra nam je zajebancija kad podjebavamo druge [:D]

osim toga prepucavanja su i poceli wow-ovci(e) tako sto su na nasim topicima srali o wowu. mi napravimo topic o silnim nagradama koje eve pokupi za mmorpg godine i posle toga 10 postova - to je zato sto wow nije izasao. evo vam ga izasao je i idite cekajte da se ulogujete [:D]

naravno da mozes da kazes svoje misljenje naravno ako ne lupas gluposti (mislim mozes i to al onda cemo mi samo jos vise da se smejemo [:D] )

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

A tebe Cali i Zola ne razumem uopshte... koja vam je satisfakcija da postujete i smarate ljude na forumu koji je iskljuchivo namenjen igrachima i ljubiteljima ove igre?

Taj koji igra CS i taj isti koji je za nas retard & stuff je sam izabrao igru, igra to jer mu se svidja, zadovoljava ga, dize mu se na to,... etc. Ljudi koji igraju WoW isto dozviljavaju neku od ovih, ili neku petu satisfakciju dok igraju.

Ja sam lichno probao EVE, nije mi se svideo - imam o njemu da kazem loshe stvari (subjektivno misheljenje, jelte) ali ipak ne idem po EVE topicima i ne govorim kako je igra sranje, kako je dosadna, kako je bezveze i kako ste svi jadni, nesretjni i izgubljeni.

ja sam pratio razvoj WoW, igrao evropsku betu, batalio kad je pocheo retail, ponovo par dana igrao US retail - da li se kvalifikujem kao igrach World of Warcrafta? Ne mislim da je losha igra, samo jednostavno nije vredna mog kesha [;)]

Svako ima pravo na mishljenje, sve dok je kulturna rasprava..

..shto ne menja chinjenicu da EVE > WOW [:D]

Link to comment
Share on other sites

Sada sam prochitao svoj post i pomislio sam da tje te me izverdjati jer sam malo da kazemo napadno zvuchao... ali drago mi je shto imam inteligentno-zajebanderske likove na suprotnoj strani pa se nisu nadrkali.

Pogotovo mi je drago zato shto Calija gotivim jako (koliko to moze s'obzirom da se "znamo" samo preko RUR foruma) dok ZOLU ne znam ali mi izgleda isto kul lik.

Ja nisam mislio nikog da teram sa foruma, da vredjam itd vetj mi nije bilo jasno chemu sve to, sada kapiram.

Sve u svemu, WOW > EVE i to je to!

Play WOW, or DIE! :)

Link to comment
Share on other sites

Sada sam prochitao svoj post i pomislio sam da tje te me izverdjati jer sam malo da kazemo napadno zvuchao... ali drago mi je shto imam inteligentno-zajebanderske likove na suprotnoj strani pa se nisu nadrkali.

Pa mi smo veoma inteligentni, sharmantni i obdareni likovi, nema potrebe da vredjamo vas puny humane, dovoljna vam je kazna shto placate 15 evra mesechno da berete cvece [:D]

Link to comment
Share on other sites

Sta bi mi bez Zole i Calija koji su obdareni i inteligentni jer dolaze na forum koji posecuju retardi! Cali, ti kao veliki fan Star Warsa znas sta kaze Obi One Hanu Solou na brodu, tako da pazite vas dvojica da se ne zapletete ko pile u kuchinu, da izvines.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

mrzim ganking i to ne radim

NO

satisfakcija kada dispechujesh nekog ko je mislio da te savata sa ledja je enormna =o))

na zhalost sinotj fok samo mirno "lovio kornjache parttwo" doshao je trol rogue 5 niivoa iznad mene...zlo!...kad nisam bio spreman skinuo sam mu 10ak posto helta samo, kad sam bio spreman drugi put ostalo mu je malo vishe od pola helta ali ni to nije dovoljno...znachi frost trap, wing klip i pet i opet nisam uspeo da dobijem range da ga povredim dobro...

chini mi se da za huntu trenutno samo u pvp dolazi do izrazhaja da li ima optimalnu opremu za svoj nivo...

To je zato sto ti mozga nemash :P

Elem posto igram hunta sad sto se tice pvp-a kad krecem da se peglam sa nekim iz daljine ako on nije ranged nema sanse protiv mene ... znaci poenta sa huntom je bezanje bezanje i samo bezanje

elem bez trapova posto retko imas vremena za njih kad se neko zaletje na tebe posto je kombat vetj poceo znaci

saljes peta ... concusive .... neki sting ... peckas malo ... bezis ... dok bezis gadjas ga arkejnom ... bezis .... concusive kad se napuni ... onda opet malo peckas ... ako ti bas pridje wing clip i opet bezanija .... i takoooooooo ... ako stane da ti pegla pet-a onda ti njega peglas iz daljine ako krene na tebe opet concusive

Generalno ako ne zasecka ili nesto ne zabaguje (znaci dobar komp/net) ja ne vidim koji ne-ranged heroj moze ista da uradi (cak i magovi imaju problem ako furash macku i brz luk)

I naravno uvek zaobilazis druide i verovatno shabane zbog frost shock-a :P

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

i onda kazhesh... starfire -> moonfire -> starfire (zavrshava se entagling) -> onda ono sranje 40% shanse za entagling (zaboravih kako se zove) -> shape u medveda -> ccao dovidjenja ;)

Mislis 100% sanse i ne vidim sta ce ti to protiv hunta ... opet entengl i opet ista pricha i na kraju ako bash mora meda pa peglanje

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

paladin pegla 4 lvla jacheg huntera iako nema range

pogotovo ako je u pitanju duel... jer ne mozesh mnogo da bezish inache izlazish iz zone duela a shto se tiche pvpa hunteri su jako slabi ali zato pve su najjachi

mnogo smara duel sa hunterom... to je sigurno

e milunov vecinu vremena kad prichash sa shaded ja sam na drugoj strani i znam shta prichash i shta pitash... zato nemoj da mi prodajesh te fore

ti si jako losh u wow-u i non stop pochinjesh i prestajesh da igrash

onog zmaja zbog kojeg si rekao da cesh ponovo pocheti da igrash nema... samo sam te cimao da vidish shta cesh reci

ko da ja ili bane nemamo pametnija posla nego da za tebe ubijamo lvl40 creepove za zmajica sa drop chansom 0.01%

mene pare ne interesuju niti sam ja iz tvog guilda da bi mi neshto dugovao ali ti si rekao ljudima da cesh im dati pare ako odustanesh pa ti je na kraju ortak "sluchajno" obrisao lika...

igrao sam eve online i to je jedna od najjachih i najzanimljivijih igara koje sam igrao... upoznao sam likove iz 4s-a i svi su legende samo shteta shto nemam para da placam svaku igru koja mi se svidja

naravno igra nije za slabe i nervozne... tako da iskljuchuje mogucnost da ce da te smaraju klinci za ovo ili ono...

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Koje fore? Ja sam, kao shto sam vetj rekao, od nicka Shaded trazio samo 2 puta pare i to je to, a shto se tiche zmaja... ko te jebe/ko vas jebe, ja sam ponudio 1500 dinara za tog zmaja u svakom sluchaju fuck off.

A to da sam losh u WoWu, u WoWu ne mozesh da budesh losh... ali mozesh tipa u WarCraftu, TFTu, StarCraftu gde sam te uvek drao bez problema. Jedino gde si ti bio dobar je Q3 a i tu sam te par puta dobio a igrao sam u vreme kada sam bio najnaprzeniji na Q3 max 1h-2h. (ako krenesh da kenjash oko ovoga, mogu ti okachiti 1na1 ZTN partiju, imam josh uvek demo i chuvatju ga forever :D, 15-9 za mene :P)

Zato, tjao zdravo. Nemam vishe shta sa tobom da pricham i svaki sledetji tvoj odgvor/psovanje/vredjanje/lupetanje tju samo da preskochim u shirokom krugu tako da mozesh slobodna da NE troshish svoje "dragoceno" vreme na odgovaranje... idi lechi komplekse u igraonici i prichaj ljudima, koje btw "zanima", kako si izlevelovao do lvl 16 za 4h a played ti je 16h & stuff.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...