Jump to content

Savet


Recommended Posts

Cisto me interesuje vashe misljenje. U sta je sada pametno uloziti pare, a da nije nekretnina. Tj. sta je pametno otvarati. Kafic, Fast Food(uopsteno, znaci prodaja hrane) ili mozda internet kafic, igraona.

Sta vi mislite scime je najbolje poslovati.

Tnx

V

Link to comment
Share on other sites

Ulozi u sebe... sve ostalo je sranje dakle za te pare mozes da se sebe do jaja iztreniras (za nesto) i da se lepo zaposlis nego da ulozis u nesto i punes..

Znam da ovo nije odgovor koji zelis da cujes ali jebiga sve ostalo je mnogo rizicno na nasem podnevlju..

Link to comment
Share on other sites

Ulozi u sebe kao sto kaze stator.

A onda idi preko.

ovde sto vise skole, to manje para.

I bas si nasao gde ces da pitas za ulaganje :)))

P.S Infiltriraj se na berzu i radi akcije (ono muti sa njima ocu reci). Para do krova.

Link to comment
Share on other sites

uzmi shtand na trgu i nabavi neku lepu skunjicu*lila,majchica onako da ti viri pupak, (time ulazesh i u sebe:D) i kreni da prodajes limunadu na sred trga...ono ide leto...bitje para kolko oces :)))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

neozbiljno je da reći da bilo šta sigurno propada ili uspeva, ne rade se džabe silna istraživanja, pa i pored njih gomila biznisa propada u prvoj godini..

ali ovako na prvu loptu, ništa proizvodnja, to je u srbiji u kurcu i biće tamo još deceniju, isključivo usluge.. recimo da je dosta sigurno ulagati u zabavu, provod i tako to.. klubovi, kafići, to u srbiji ne propada tako lako.

Link to comment
Share on other sites

proizvodnja je majka (ako imash veci kesh da ulozish naravno)... ali trenutno samo sa domacim sirovinama ako je moguce jer pdv ubija za uvozne sirovine

evo primera shta je snalazljiv chovek.. tip je negde sa juga srbije i skupljao je ni manje ni vishe nego koshpice od shljiva !! da da one koshpice koje se na tone bacaju posle pechenja rakije :)(u pochetku ih je uzimao za dz a posle ih je chak i otkupljivao) i izvozio ih na zapad jer je znao da se od dotichnog materijala prave najbolji laminati or something.. sht da vam kazem osim da je tip miioner :)... nemamo mi pojma shta sve bacamo ...

a ako je neki kesh manji onda je pametno uloziti u neki usluzni servis...

ljudi ni ne znaju koliko ima prilike za zaradu.. samo shto nam je administracija i trenutni pdv (ni u jednoj zemlji na svetu se nije uveo u roku od jedne godine - samoubistvo) ubijaju privredu nevidjenom brzinom ...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cisto me interesuje vashe misljenje. U sta je sada pametno uloziti pare, a da nije nekretnina. Tj. sta je pametno otvarati. Kafic, Fast Food(uopsteno, znaci prodaja hrane) ili mozda internet kafic, igraona.

Sta vi mislite scime je najbolje poslovati.

Tnx

Brate veruj mi samo i isključivo ula

Link to comment
Share on other sites

Evo ti konkretan primer. Ja kapiram da bi kod mene ispred zgrade neki rostilj/fast food procvetao. Zgrade sa svih strana, dve autobuske stanice, mnogo ljudi, tri pekare, par radnji, par trafika, palacinke, itd. ali nema pravog fast fooda. Mislim da bi kombinacija rostilj/sendvici/palacinke na ovoj lokaciji procvetao...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...