Jump to content

Najbolji party


Melkor

Recommended Posts

Pa oni jaci i nisu tolko dzabe a i to je najmanji problem .... najveci je onaj cooldown od 30 min koji si iskusno eskivirao da prokomentarises

pa chekaj cela pricha oko toga je krenula sa mojim postom u kome sam to "prokomentarisovao" , mislim shta tu sad ima vishe da se pricha ? a josh ga i ukidaju za koji dan :)

Link to comment
Share on other sites

2x pally, druid, priest, warlock

ovakav party ima najvishe buffova od bilo kog drugog...tu su 3 tanka... ima main healera, 3 secondary healera, soul stone na paladinu jednom u sluchaju da svi umru shto je teshko moguce, combat ress kod druida

tu je devotion aura, concentration aura, dva blessinga po izboru (i sealovi koje pally koristi na sebi), 2 stamina buffa, armor i stat buff od druida itd mrzi me svega da se secam... u punoj snazi buffs ce preci u drugu liniju...

ne zaboravite underwater breath 10min za cepanje u vodi bez razmishljanja

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Ma Palisha je imba :D

inace najjbolesnije po meni je 2 paladina , hunter i 2mage-a!!!!!

Palisha je po meni Warior koji se leci ,jeste da nema iste ofanzivne sposobnosti kao i Warior ali je izuzetan u defanzivnoj borbi koja samo zadrzava neprijatelje dok nazad seku Mage-ovi i Hunter!!!!!

The Earth Mother smiles upon us

zyg5bs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Stvar sa agroom nije tako jednostavna jer se on racuna vremenski i nagomilava se, tako da (pod uslovom da su svi u partiju slicnog lvl-a) u pocetku priest i mage ne treba nista da rade dok war ili bilo koji drugi tenk ne navuce na sebe agro.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ja ti kazem iz mog iskustva... ne zato shto je dizajnirano tako

i bez datih blessinga i seala paladin sa retribution spec warrioru uzima agro

nisam mnogo igrao sa warriorom pa ne znam dal ljudi ne znaju da uzmu agro al sam igrao sa paladinom i znam da sam uvek bio tank u partiju

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...