Jump to content

cs savez


brank0

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vec sam jednom rekao

svaka varijanta zvanicne organizacije je ok ako se zna :

1. kako se dolazi na poziciju

2. kako se sa nje odlazi, tj sta se radi u slucaju da neko zasere, tj koje su sankcije

3. ako postoji tacno definisan pravilnik / codex ponasanja ili kako kog da to nazovemo

4. ako postoji zainteresovanost sponzora i samih igraca da se u to ulozi (ne mislim samo na finansijska ulaganja vec na zalaganje generalno)

5. ako se zna tacno sta bi taj savez trebao da radi tj koja je tacna funkcija

ono sto je najtuznije je sto bi 90% posetilaca ovog foruma na pitanje broj 5 odgovorilo sa "poenta saveza je da bude do jaja" ili nekom slicnom nebulozom.

Link to comment
Share on other sites

Ma to sa savezom je po meni extra stvar i daj boze da se oformi.I nek ona bude ok i nek funkcionise kako treba,a da li ce taj ili ti ljudi koji ce se pomuciti to sve da pokrenu uzeti neki kesh ako si igrac ti dodjes da igras a ne da razmisljas da ko ce uzeti kesh.A na kraju krajeva npr. hot!X-E jel bi ti kopao kanale po ceo dan za dzabe?

Comprende amigo

Poz svima s1ck.mf | Roka

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

ne znam sto napucavate hota kad je u pravu.

aj neko da mi objasni poentu tog saveza ili kako vec sta ce oni da mi uplacuju na sifru ili kako?

eh da nije kladionice ne bi ja imao za 2 sata u igraoni... Boze spasi kladionice!!!!

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

@eyel

Pa shto se ne zapitash shta bi Hotix rekao na ovu temu pre par nedelja,meseci...whatever...pre nego shto je prestao da igra CS???

Ne da bi dizao ovu temu nego bi mu josh chestitali na podrshci!!!

Anyway... @Bjeli to je lepo znati shto se tiche tih pravila ali chisto soomnjam da ce se naci dobrih ljudi koji ce se ponuditi da to rade za ajde da kazem za dz...znam da ima i takvih a oni ili mozda nisu iz Bg ili mozda nemaju vremena zbog

real life tj posla...

Ako bude trebala neka pomoc sa strane znash da mozesh da rachunash za podrshku iz "Bivsheg" kraja [;)][:p][:D]

"Ni kurve me ne vole"

Da li sanjash da te plodi Bekam!?

Link to comment
Share on other sites

Mnoogo lepa stvar taj savez.......

Samo zaboravljate par "sitnica". Kao prvo nisu samo CS igrachi ti koji bi ulazili u savez nego i likovi koji su na internacionalnoj sceni uradili mnogo vishe od CS igracha, tipa War3, Fifa, Starcraft chak i NFS. Uzimajuci ovu chinjenicu u obzir taj savez nikako ne bi bila mala stvar za organizovati a posebno odrzavati u jednoj stabilnoj egzistenciji.

Kao i svaka organizacija taj "savez" bi morao da ima finansijsku podrshku nekog oblika da bi uopshte postojao. E tu sad nastaje pravi problem shto ce svako imati po pravilu neku teoriju zavere kako neki likovi uzimaju "velike" pare i da je sve to jedna velika prevara. Pitam se josh jednu stvar ko ce dobiti nezahvalan posao skupljanja chlanarina od ogracha.

Eto vam par teshkih pitanja zbog kojih se ovakkvim idejama mora pristupiti extra polako i promishljeno.

Shto Se G3-ja tiche, poshto vidim da smo pomenuti, ovo jeste jedan od ciljeva nashe organizacije samo shto smo procenili da, da bi doshli do tako nechega Gaming Scena mora da se poboljsha bar duplo u smislu sportskog vaspitanja igracha i kvaliteta igre na svim poljima. A morate se sloziti samnom dotle moramo da shlljakamo svi zajedno ko konji.

!! Lepra has Spoken !!

Link to comment
Share on other sites

@eyel

Pa shto se ne zapitash shta bi Hotix rekao na ovu temu pre par nedelja,meseci...whatever...pre nego shto je prestao da igra CS???

Ne da bi dizao ovu temu nego bi mu josh chestitali na podrshci!!!

Anyway... @Bjeli to je lepo znati shto se tiche tih pravila ali chisto soomnjam da ce se naci dobrih ljudi koji ce se ponuditi da to rade za ajde da kazem za dz...znam da ima i takvih a oni ili mozda nisu iz Bg ili mozda nemaju vremena zbog

real life tj posla...

Ako bude trebala neka pomoc sa strane znash da mozesh da rachunash za podrshku iz "Bivsheg" kraja [;)][:p][:D]

Kao prvo nisam napustio cs,vec sam do skora imao mnogo obaveza,odlaganje vojske,zena,renoviranje igraonice itd itd... a i sklapali smo neku ekipu pa jos nemamo pojma da li cemo igrati ili ne...

A za ovoga sto kaze da li bi kopao kanale za dzabe.... pa zasto bi to radio????

Nasao sam mnoge poslove koji nemaju veze s cs-om a uzimaju se pare....

Objasni mi ako si toliko pametan,da li bi ti radio u CS savezu a da ne"uzimas" kes???

Mislim ocito ovde ima nekih ljudi koji nisu sposobni da zavrsavaju fax,rade nesto drugo sem cs-a pa zato na cs-u hoce da zaradjuju...

Mislim,znam mnoge price mnogih ljudi koji zele da zarade na ovom cs-u jer 90 % ljudi sa cs-a su maloumnici i mozes ih zajebati kako oces,pa eto sada i sa tim savezom....

Nista,samo furajte taj savez,a za godinu dana imaju ljudi da kukaju kako je to prevara,tanije tek ce za godinu dana skapirati za sta su se borili....

Link to comment
Share on other sites

Pa smesno...umesto da priznaju da oce da uzimaju pare itd pa da zato stvaraju savez itd.... oni idalje pricaju kako za sve sto su uradili nikad nisu uzeli pare...

pa samo rtd moze da 3 godine gubi vreme radeci nesto a da od toga ne"dobija" pare....

Link to comment
Share on other sites

Pa smesno...umesto da priznaju da oce da uzimaju pare itd pa da zato stvaraju savez itd.... oni idalje pricaju kako za sve sto su uradili nikad nisu uzeli pare...

pa samo rtd moze da 3 godine gubi vreme radeci nesto a da od toga ne"dobija" pare....

Pa hvala bogu svako ko bi hteo da oformi taj savez i da ga odrzava ,

treba mu dati neku kintu...

Ko sto je neko rekao ranije da li bi ti kopao kanale za dz!!!Mislim daj bre ovaj savez ne moze biti los (ako ga vode pametni ljudi a ne LOPOVCINE)...

STA BI NAM FALILO DA IMAMO SAVEZ ? ? ?

zatravara1gi.gif

...alkohol je nocas moja precica do raja...

Link to comment
Share on other sites

Taj savez i ako uspe kao ideja uvek ce biti nevladina organizacija, ili ce biti udruzenje "rodbine, ortaka i komsija" isto kao nevladina organizacija....

Ako ste culi ili upuceni u desavanja oko "saveza" pre 3 godine je odbijena ideja o e-sportu, prvo od strane DIF-a a posle od strane ministarstva sporta (sad je kulture). Treba neko veoma jak da progura ovu zamisao ako iole mislimo da zazivi.

Ovo sto vi sad pisete je po meni klasicno budzenje postova. [:(]

ex-CS player, ex-EVE player, ex-WoW player...

Noob overall! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...