Jump to content

ljudi pomagajte


Guest vexxx

Recommended Posts

kako nemash?

jel si siguran da govoris o istoj igri ko i mi ?:)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

milsim da blizzard nije zamislio da neko upadne u deeprun tram...moj savet je da pichekash da prolazi vos, pustish da te ubije na shinama u stanici, i onda se rezujesh sa perona...nadam se da mozhesh da se ubijesh ako ne mozh...veselje...

Link to comment
Share on other sites

e ljudi sto cu ne nosim kamen jer mo je neko rekao da ne moze da se koristi i ja ga jednostavno nisam ni kupio pa zna li ko izlaz iz ovoga ja sam upao u neku rupu i sanse nema da se vratim a cak me ni na mapu nema kad pritisnem M....

Link to comment
Share on other sites

e ljudi sto cu ne nosim kamen jer mo je neko rekao da ne moze da se koristi i ja ga jednostavno nisam ni kupio pa zna li ko izlaz iz ovoga ja sam upao u neku rupu i sanse nema da se vratim a cak me ni na mapu nema kad pritisnem M....

igru pochinjesh sa njim u torbi, nekupuje se nigde i taj shto ti je rekao da nemoze da se koristi je mnogo smart. a izlaz ti ide ovako

dole pored skilova nadji help pa ~contact game master il tako neshto , pojavice se onda opcija force release il neshto slichno i klikni na nju. to je sve !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...