Jump to content

TURNIR U Call Of Duty: UO S&D 5v5


spo(ghost)

Recommended Posts

Turnir ce se odrzati u igraonici DEUS , stari merkator, subote 12.3.2005 sa pocetkom u srpskih 11 jutarnjih casova.

Inace igra se Call of Duty : United Offensive v1.51 i mod Search & Destroy , znaci postavljanje bombe (setite se kantera). Pravila su ista kao na Clanbase-u, kao i mape koje se igraju. Ocekuje se oko 10 ekipa za sad (iz metroa, plato plusa i tako tih igraona).

Inace konfiguracije kompova kojih ima 20 su XP2000+ i bartoni 2500+ 256/512 ram-a i graficke Ati 9600pro. Uplata 250 din po igracu ili 1250 po ekipi.

Inace turnir je edukativnog tipa, da se vidi ko je na kojoj letvici u srbiji, a i zabavnog, tako da zekenje. [;)]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

uuu jebem ti, daj da organizujemo bench ekipu, necu nista da pricam, ali mozda eto i nas ;)

HoHoHo :)

Dok podesite aa+af , hihgh-quality cfg i ostalo ima da dodje ponedeljak.

P.S Na turniru se IGRA a ne TESTIRA COD :))

Poz stare rupe :)

Link to comment
Share on other sites

jel se to meni cini ili nema nagrade [:)]

najjace da nema , 100% od ucesca ide za mene

salu na stranu znaci 100% od ucesca ide u nagrade za top ekipe, zavisi koliko ekipa se pojavi od toga dali ce biti samo za 1vo mesto ili za 1va 3 mesta.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Inace igra se Call of Duty : United Offensive v1.51 i mod Search & Destroy , znaci postavljanje bombe (setite se kantera)..

Nezelim da se setim kaunera kad igram Call Of Duty ....mislim igra je zakon ....

aj jedom da napravite turnir u HeadQuarters modu mnogo je bolje ....kakve bombe i gluposti to nek igraju kaunterovci........

Pravila su ista kao na Clanbase-u
a gde mogu da vidim ta pravila i mape koje ce se igrati????

Pozdrav!!!!

Link to comment
Share on other sites

smith www.clanbase.com pa nadji ladders CoD i odna s&d i onda rules mrzi me da linkam...

btw. imo niko nece doci cod se ne igra puno...

igrao sam ja, igra Goblin i Aggresor i miss g1zmo ... i neki likovi po srbiji

inace imamo srpski cod server

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

to smo mi sto picimo online cod al koliko sam ja cuo ima ljudi koji ga pice u lanu. mada opet slabo je kod nas rasiren cod slabo ko igra to

znaci pravila su, posto ste toliko profi :

Games are played with the following settings:

set scr_sd_graceperiod "15"

set scr_sd_roundlength "3"

set scr_sd_roundlimit "0"

set scr_sd_scorelimit "10"

set scr_sd_timelimit "0"

set scr_allow_vote "0"

set scr_drawfriend "1"

set scr_friendlyfire "1"

set scr_killcam "0"

set scr_freelook "0"

set scr_spectateenemy "0"

set scr_teambalance "0"

set scr_forcerespawn "1"

set scr_allow_fg42 "0"

set scr_allow_panzerfaust "0"

set sv_minPing "0"

set sv_maxPing "0"

set sv_cheats "0"

set sv_pure "1"

set g_allowVote "0"

set logfile "1"

set sv_noDropSniper "1" (only when pam mod is used)

set sv_alliedSniperLimit "1" (only when pam mod is used)

set sv_axisSniperLimit "1" (only when pam mod is used)

g_timeoutsAllowed "0"

This cups maplist is (only those maps may be used for the matches):

Carentan

Dawnville

Depot

Harbor

Neuville

Railyard

A group match is played on 1 map. In Search and Destroy 11 rounds will be played as each side on the map. The round-wins are added together to determine the winner.

Znaci nema koriscenja Fg42 (to je onaj automatski snajp koji moze da se pokupi) i zolja bilo koje vrste, frendlifajr je uqljucen i drawfriend.

to je to.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

smith www.clanbase.com pa nadji ladders CoD i odna s&d i onda rules mrzi me da linkam...

btw. imo niko nece doci cod se ne igra puno...

igrao sam ja, igra Goblin i Aggresor i miss g1zmo ... i neki likovi po srbiji

inace imamo srpski cod server

kolko ja znam u starom merkatoru dolazi 5-6 ekipa koje igraju, u metrou mogu da se nadju 3-4 "profi ekipe" tako da tu ce biti barem 10.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

to smo mi sto picimo online cod al koliko sam ja cuo ima ljudi koji ga pice u lanu. mada opet slabo je kod nas rasiren cod slabo ko igra to

Ja pikam COD_UO kod mene u igraonici....ali opet malo je ljudi koji zele da igraju....nemogu nikog da ubiju.....jebo ih CS....

Aj dajte neki server na kome se igra COD_UO OnLine......da banem i ja ....

....ali ja igram samo HeadQuarters...on mi je najzanimljiviji....

Pozdrav....

Link to comment
Share on other sites

a jebes UO uo niko neigra, obican COD se igra najvise UO se igra samo amaterski

pa kolko ja znam ljudi u glavnom igraju UO po igraonama =/ , veca je potraznja u po LAN-u, inace mozesh i da vidish na netu da ima mnogo servera za UO, i uglavnom profi se igra S&D i Retrieval, www.epcgaming.com

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ma jebes UO ja to ne mogu igrat ozbiljno to mi je bas za zajebanciju obican COD zakon, i samo se to ozbiljno igra na CB, ove godine 7000 eura nagradni fond za Euro cup dok se UO ni ne igra. Al opet bolje igrat ono zasta se masa odluci pa udrite, mada sad sa adsl bi mogli ljudi malo vise igrat COD online jer igra je skroz zakon kakav CS, sad su i sa CS poceli prelaziti na COD ( Vonox :)

Link to comment
Share on other sites

ma jebes UO ja to ne mogu igrat ozbiljno to mi je bas za zajebanciju obican COD zakon, i samo se to ozbiljno igra na CB, ove godine 7000 eura nagradni fond za Euro cup dok se UO ni ne igra. Al opet bolje igrat ono zasta se masa odluci pa udrite, mada sad sa adsl bi mogli ljudi malo vise igrat COD online jer igra je skroz zakon kakav CS, sad su i sa CS poceli prelaziti na COD ( Vonox :)

nerazumem sto vam se toliko nesvidja cod_uo....sta mu fali....postoje cinovi ...nosis dve puske.... napredujes......meni je igra zakon i bolja mi je od obicnog cod-a....

niste mi rekli na kom se serveru okuplajte.....hocu i ja malo da se igram sa vama.......

Pozdrav!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...