Jump to content

Pitanje za Beogradjane...


cRuis3r

Recommended Posts

Ja takodje cekam EU WoW koji sam narucio preko EXTREME-a... obecan je 3. marta ili najkasnije danas... posto necu da smaram vishe coveka svakodnevnim pozivima molim da mi neko odgovori ovde... :D

naravno cika admine mozes obrisati ovaj post vec veceras... ^^ i naravno ako moze jedna usluga... da mi pise ispod slicice "Newbie Helper" o_O

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Mozesh sam napisati shta zelish kada dodjesh do 500. posta, do tada jbg - nishta od toga "ispod slichice".

I molim te ispravi signaturu, crvena je i bode ochi a loshe si je napisao! :)

"Failure is not fallin' down, it is not gettin' up again!" - shta si ti ovime hteo da kazesh sa dva ta "not". :)

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da u Platou svakome kazu drugu stvar. Ovo je informacija od srede: WoW nije ni krenuo iz Engleske (odakle ga (valjda) dobavljaju). Da stvar bude gora nisu ga ni kupili/uzeli. Kao, dolazio im neko i rek'o kako je probao da naruci WoW iz Engleske, ali su mu (na sajtu?) rekli da su magacini prazni, pa oni pozovu svog dobavljaca i pitaju ga "Je l' si ti to rezervisao?", a on ce "Ma, nista ne brinite, obilazimo magacine - nacicemo ga." Sad u Platou ockuju da im dodje neko sa sacmarom. Hmmm... Mozda im ispunim ocekivanja!

homergs2zc.jpg

[url="http://www.thotbott.com/?c=Paladin"]Varanja čije kori

Link to comment
Share on other sites

U SK-u pise da su u Blizzard-u obustavili stampanje (!) do daljnjeg.

Da li neko moze da kaze kako ide ono sa placanjem. Prvo mesec dana besplatno, pa se posle placa. Ali ako ne platite na vreme, da li se account brise (pa morate opet da ga pravite i platite mesec) ili se "zamrzava" (kad platite nastavite tamo gde ste stali)? Interesuje me zato sto jos nemam CC, pa ne znam da li da cekam da je nabavim ili da probam taj besplatni mesec.

Link to comment
Share on other sites

ok... znaci definitivno odustajem od WoW-a an EU serveru... :( jbg dok ja dobijem EU pola mese ce biti 60lvl *najmanje :P* ... a ja da se smaram da stizem nekog i tako to... ne havla... a vi koji imate gl hf... ^^

btw rece mi neka zenica iz xtr-a da stize WoW 15. marta... ako je tako igracu se ako nije... gore navedeno...

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest_domi

Ja sam danas bio, i rekli su mi u fazonu da nece imati sigurno do maja, jer u engleskoj ( njihov snabdevach ) je potpuno ispraznjeno, nema wow-a. Tako da :(

Ostaje mogucnost druge zemlje, vama je samo potreban original cd-key ovo ostalo, nije tesko uzeti od nekoga, ili uzeti betu pa je updetovati na retail koliko ja znam.

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest

Isporuka u martovskom ciklusu zaustavljena,WoW-a nece biti do aprila (prekoraceni kapaciteti servera).

Tada se ocekuje sledeci ciklus prodaje.

Rezervacije ostaju (primamo i dalje).

Sorry, visa sila..."srpska posla". [V]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...