Jump to content

Recommended Posts

pre nedelju dve sam po ko zna koji put igrao misije u SC-u, i strashno me zainteresovalo sledece...

bacanje parazita kod Zerg Queen-a...

prilichno korisno, ali ono shto me zanima je, da li je moguce "ochistiti" jednog takvog parazita kojeg poseje protivnik na neku vashu jedinicu??

dakle, ako nekoga ne mrzi, neka mi odgovori (ili makar da link ka objashnjenju) na sledece situacije...

dakle, ukoliko je jedna jedinica 'dobila' parazita od nekog zerg protivnika, shta ce se desiti ako:

1) neko sa svojom queen jedinicom baci parazita na tu "zarazenu" (svoju) jedinicu?? da li ce parazit protivnika i dalje omogucavati protivniku da se vidi vidokrug te vashezarazene jedinice, ili ce se rachunati samo zadnji parazit koji je postavljen (dakle vash)??

2) ukoliko na jednu vashu jedinicu bace dva razlichita zerg protivnika po parazita, da li ce oba protivnika moci da vide vidokrug te vashe jedinice, ili ce jedan parazit biti ponishten i samo jedan protivnik imati uvid u vidokrug te vashe jedinice??

3) i da li je uopshte jedinica koja 'zaradi' jednog parazita imuna na sve ostale...

razmishljao sam kako ovo sam da provalim, ali skapirao sam da bi mi ipak trebalo vishe MP iskustva da bih ovo saznao... a, toliko me kopka da sam morao ovde da postavim... poz.

Link to comment
Share on other sites

1. Nemam pojma. Stvarno interesantna ideja mada mislim da ce parazit protivnika ostati. Moracu to da probam.

2. da

3. ne

4. Medic ima korisnu "magiju" koja se zove "restoration" i koju mozesh "istraziti" u Akademiji. Ona ukljanja sve stvari kao shto su Parasite, Esnare, Plague, Blind, Acid Spores (Devaurer atack --> ono ljubicasto :D) i cini mi se da ima josh neshto...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Atila ne lupetaj keve te. Samo se seti kada sam te ondaK silovao i bacao esnare na radilice u jedinoj bazi pa nisi mogao da skupljash kao covek :P

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...