Jump to content

DVD


Shadow14

Recommended Posts

Poshto sam kupio DVD-player logicno hteo sam da pogledam neki dvd. Medjutim kada sam ga ubacio on jednostavno nije hteo da pusti film.

Potom sam sa neta skinuo neki dvd player i naravno sa njim u paketu i virus (koga sam se jedva otarasio) hteo je da pusti film ali ne i ton... [:(]

Da li neko zna mozda kako da pustim napokon taj film?

Link to comment
Share on other sites

pošto nisi napisao ni koji dvd drajv, ni koji dvd program, ni koji dvd film, pretpostavljam da je scena sledeća:

dvd drajv je neki kupljen ovde, zaključan na drugu zonu

dvd program je power dvd, win dvd ili tako neko sranje

dvd film je neki rađen za prvu zonu

ima više rešenja za tvoj problem, od kojih nijedno nije dovoljno jednostavno za nekoga tvog iskustva, tako da bi najbolje bilo da pozoveš komšijinog malog da ti to sredi..

ali recimo da bi mogao da skineš program koji se zove anydvd i omogućava gledanje dvd-ova rađenih za bilo koju zonu na bilo kom čitaču..

Link to comment
Share on other sites

Vidi brate kapiram ja da nemam dvd player (imam windows media player). Poshto sam skinuo neki dvd player sa neta win.media.player je hteo da pusti film bez zvuka... Hteo sam da pitam koji dvd player da uzmem?

Ako je vec bitno:

drajv je:combo sony

film: mrtav 'ladan

Da li je ovo dovoljno?

Sad za koju zonu... [xx(]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...