Jump to content

Guild


JetSet

Recommended Posts

Ok.... ja svoj primerak WoW-a dobijam danas il sutra, pa me interesuje jedna stvar... da li ste se dogovorili oko guilde, tj da li pored WSG-a postoji guilda igraca ovde sa rura?

ja cu igrati human paladina (verovatno zenskog lika) sa mining/smithing.

Jos me interesuje da li je vecina zaista na shadow moon serveru kao sto je bio dogovor za alijansu?

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Domatji guildovi:

DragonKin - Alliance, RUR boyz (Shadow Moon)

WSG Horde - Horde, WSG boyz (Shatterd Hand)

WSG Alliance - Alliance, WSG boyz (Dragonmaw)

The Holy Legion - Alliance, Panchevo boyz (Dunemaul)

To su ti svi domatji guildovi trenutno u WoW svetu.

Hehhe, poshto tjesh verovatno igrati sa RUR boyz, bitjesh 150. Paladin u Guildu! :DDD

Link to comment
Share on other sites

Domatji guildovi:

DragonKin - Alliance, RUR boyz (Shadow Moon)

WSG Horde - Horde, WSG boyz (Shatterd Hand)

WSG Alliance - Alliance, WSG boyz (Dragonmaw)

The Holy Legion - Alliance, Panchevo boyz (Dunemaul)

To su ti svi domatji guildovi trenutno u WoW svetu.

Hehhe, poshto tjesh verovatno igrati sa RUR boyz, bitjesh 150. Paladin u Guildu! :DDD

au koji smor.... :)

jel vam treba priest? :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Jety biraj ono sto zelis da igras nije bitno ... sad kad bi ti ja birao izabro bi ti prista jer ih je nestasica mada imamo jednog 44lvl :)))

elem rur guil = dragonkin @ shadowmoon javi se...

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Jety biraj ono sto zelis da igras nije bitno ... sad kad bi ti ja birao izabro bi ti prista jer ih je nestasica mada imamo jednog 44lvl :)))

elem rur guil = dragonkin @ shadowmoon javi se...

interesuje me jel dunemaul pvp?

onda ovako.. na shadowmoonu cu biti palisha :)

a na dunemaulu (ako je pvp) priest.... jos ne znam da li holy ili shadow

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Dunemaul PvP u'r invited ...

a na Shadowmoon cesh da chekash od prilike dosta da bi ushao ;)

tako da ... ;)

ok konacna odluka.

shadowmoon server/alliance: paladin mining/smithing

dunemaul server/alliance: priest (shadow) tailoring/enchanting

note... na pocetku cu verovatno biti krojac/rudar.... a posle od mene ocekujte enchanting.. jer nesto kapiram da mi se nece isplatiti... :)

poz

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

haha kakva otimacina... elem kao sto rekoh igraj gde zelis dragonkin sadrzi oko 30 + clanova

oko 25 je srba ostali su stranci koji su skroz likovi bas sam nesto gledao prosek gilde je oko 32-35lvl

ne racunajuci 2 tek nasa pristigla lika koji su juce poceli...

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Sarma nemoj da se zezas, dovlaci dupe na Shadow Moon, da igramo zajedno, nick mi je Fenja tamo, pa se vidimo :)

pa nije sarma... ovde barcas.... fenki znas ti sarmosija njega smara warcraft svet.

btw pozdravio te.

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

jebem li ga znam da on koristi nick jetset, ili se varam :)

sve jedno ti dodji onda ;)

nene nisi se prevario ovo je njegov nik.... ali mene mrzi da registrujem svoj :))))

rodio sam se lenj... doci cu ja na shadow moon cim mi zlikovci proslede kopiju.

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

au bre Srbi... bas ste se slozili za to svaka cas' ali srbin ne bi bio srbin da ne zajebe neshto... PA ZASHTO BRE NA NAJPOPUNJENIJI SERVER?! elem... nvm... snacicemo se nekako.............. valjda *wink*

pa ja mislim da nisu znali da ce biti tolika guzvetina.... :))) to je tek od kasnije.

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Stvarno niste fer... "DragonKin ima 30+ membera, taj i taj level". Daj pustite choveka da izabere sam gde mu odgovara.

Ja sam hteo da igram na Shatterd Hand, ushao u domatji WSG gild gde ima isto 30 likova odavde... svi su me kulirali totalno. Trazio od 50s, niko mi chak nije rekao ni "NE" vetj tishina... a svi lvl30+. Toliko o tome shto je super kada smo "nashi". Inache, kunem se u sve najrodjenije, juche mi lik doshao... trade... 50s... ja ga pitam "why?" a on "welcome to WoW" i sada se zapitash...

Mada DragonKin je kul, odmah su mi dali kesh, iteme i super je atmosfera.

Sve u svemu JetSet, Sarmo, Barcase... kako god vetj, vazno je uzivanje u igri. Bilo shta da izaberesh, gledaj da je TEBI lepo dok igrash...

Jedino shto bi trebao da izbegavash su ti High populated serveri, meni se deshavalo na nekim da sam i 700. u listi (imam i screen na laptopu ja mislim). P.S. NE PRICHAM O SHADOW MOONU, pa prestanite da kuckate hejt prema meni! ;)

Sretjno sa igrom i zelim ti da izbegnesh curse koji sam ja pokupio, a to je da dnevno promenim 3 lika. Mislim da sam od pochetka igre napravio jedno 50 charactera i da ni sa jednim nisam lvl12+.

Uzas.

P.S.

Kada i ako dodjesh na Dunemaul server, cimni nick Phrozen ili Jelena da te addujemo u The Holy Legion! ;-)

Link to comment
Share on other sites

Stvarno niste fer... "DragonKin ima 30+ membera, taj i taj level". Daj pustite choveka da izabere sam gde mu odgovara.

Ja sam hteo da igram na Shatterd Hand, ushao u domatji WSG gild gde ima isto 30 likova odavde... svi su me kulirali totalno. Trazio od 50s, niko mi chak nije rekao ni "NE" vetj tishina... a svi lvl30+. Toliko o tome shto je super kada smo "nashi". Inache, kunem se u sve najrodjenije, juche mi lik doshao... trade... 50s... ja ga pitam "why?" a on "welcome to WoW" i sada se zapitash...

Mada DragonKin je kul, odmah su mi dali kesh, iteme i super je atmosfera.

Sve u svemu JetSet, Sarmo, Barcase... kako god vetj, vazno je uzivanje u igri. Bilo shta da izaberesh, gledaj da je TEBI lepo dok igrash...

Jedino shto bi trebao da izbegavash su ti High populated serveri, meni se deshavalo na nekim da sam i 700. u listi (imam i screen na laptopu ja mislim). P.S. NE PRICHAM O SHADOW MOONU, pa prestanite da kuckate hejt prema meni! ;)

Sretjno sa igrom i zelim ti da izbegnesh curse koji sam ja pokupio, a to je da dnevno promenim 3 lika. Mislim da sam od pochetka igre napravio jedno 50 charactera i da ni sa jednim nisam lvl12+.

Uzas.

P.S.

Kada i ako dodjesh na Dunemaul server, cimni nick Phrozen ili Jelena da te addujemo u The Holy Legion! ;-)

cyro prijatelju.... upravo ste dobili jednog lame/newbie... etc shadow priesta....

dolazim ili sutra ili preksutra...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

ma prso sam neke pare i imam losh armor i smor mi da ga levelujem =o)

ono barrens mi nije lep ko shumice elfovske...a i elf ima tigra sa sobom =o) mada mnogo je jak orc warr tvrdim i dalje samo da je oprema dobra, bre ubiju me 2 lvl 14 u ventureu, sa huntom i machkom 3 lika svog levela drzhim pod kontrolom...

ono, pojavim se svako malo kad je dugo chekanje za SMoon, ubiju me neki mobovi i onda izadjem =o))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...