Jump to content

Helicopter Kills


Recommended Posts

http://www.klanrur.rs/~rhhftp/lucky/vid...copterkills.mpg ~4.5MB

Ne znam da li je neko slucajno kachio dok nisam bio na forumu. Sve u svemu, americke snage i njihova "akcija iz helikoptera". Nema jasno vidljivih scena krvi i komadanja ljudi jer je sve iz one "night nishan kamere" (ne znam kako bih to nazvao) ali je prilicno brutalno pa mozda oni koji imaju slabiji stomak ne bi trebalo da gledaju.

Link to comment
Share on other sites

nažalost, nije montaža.. imam i dužu verziju, gde se vidi da su čekali da se desi nešto pa su onda počeli da pucaju.. i gde se jasno vidi i čuje da konstatuju da je neki lik ranjen, a onda ga okinu još jednom pa posle ne ostane ništa od njega..

Link to comment
Share on other sites

jebote

na svakom jebenom topicu spominjete montazhu ili fotoshop

koji vam je kurac

E nemam pojma, ali i mene je vec pocelo da nervira :) Jasno je da se dosta stvari zaista mozhe montirati, ali da je bas sve sve sto okacimo montazha, jebi ga ... kao kad su bile one slike zaledjenih kola i klupa, svi odma - montazha ... a bas sam juce gledao iz shpanije iste takve snimke na rtsu ... mora da su i to montirali.

Link to comment
Share on other sites

E nemam pojma, ali i mene je vec pocelo da nervira :) Jasno je da se dosta stvari zaista mozhe montirati, ali da je bas sve sve sto okacimo montazha, jebi ga ... kao kad su bile one slike zaledjenih kola i klupa, svi odma - montazha ... a bas sam juce gledao iz shpanije iste takve snimke na rtsu ... mora da su i to montirali.

i ja sam primetio, cak i ja to govorim, ali u mom slucaju je zezanje.

to je nesto tipa "bilo je" kada neko otvori novi topic.

Link to comment
Share on other sites

poshto sam lichno odgovoran za post o montazi u ovom topicu, hocu da se opravdam time da mi je bilo zao likova koji su poginuli muchenichkom smrcu pod rafalom iz the allmighty apachea/comachea...

zar neki put ne pozelite da to shto ste upravo odgledali bude montaza a ne realnost?!?

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

poshto sam lichno odgovoran za post o montazi u ovom topicu, hocu da se opravdam time da mi je bilo zao likova koji su poginuli muchenichkom smrcu pod rafalom iz the allmighty apachea/comachea...

zar neki put ne pozelite da to shto ste upravo odgledali bude montaza a ne realnost?!?

Ma generalno to i jeste jedno od objasnjenja za ove brutalnije scene ... da ljudi ZELE da je montazha da bi se malo "uteshili" da ovako nesto ne moze da se zaista dogodi ...

... ali dobro, generalno smo pricali o montazhama kao fenomenu, nismo bas ciljali na tvoj post, mada je i on doprineo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...