Jump to content

Crimen ferpecto


Recommended Posts

Ferpektni zlocin

Nisam imao pojma nista o filmu dok reziser istog nije izasao na scenu SC-a (sa scenaristom) i rekao da je to crna komedija, odmah plus kod mene. Takodje, maleni debeljko, osim sto je bio izrazito duhovit, rekao je ono sto sam oduvek zeleo da kaze neko sa mnogo vise autoriteta od mene: Film je fikcija, a ne realnost, ne volim filmove koji opisuju stvaran zivot.

Glavni glumac, odlican. Svaka scena je nevidjena, njegove grimase, prica iz prvog lica, kao kod Woody Alena, prica u kameru, odlicno. Jedino na sta imam zamerke je slab kraj, odnosno poslednja scena i to da nije doneo nista novo u smislu radnje. Ima dobrog humora, a sto je crn mu daje na vrednosti.

Sve u svemu, film je da se gleda, u kom izdanju nije bitno, vazno je opustiti se i uzivati. Ziveli!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

film je stvarno super, otisao sam bas zato sto je spanski film i sto je crni humor..mali debeli me je odusevio kad je bacio jaknu i kad se zajebaovao na racun one knjige sto su mu ovi nasi poklonili

film je opusten, nenaporan, al se boga mi oduzi nakon nekog vremena..definitivno mi nije zao sto sam kupio kartu na slepo

bilo mi je muka kad sam video onu poslednju scenu(mislim na onu rugobu od glumice)

nt.hc

=====================

Ne daj nikom da te vredja, jer te niko ne

zna..

Pa ti si se stondirao i u igrici..

DZOKOLEND

aniHANI, HANIma3x

Koji je sprat danas?!?

U slucaju nuzde POLULITI!!!

NOGICA, NOGICA..

Hannibal:

Kakav vam je batak?!?

Prodavacica:

Nemamo to trenutno!!!

Maha:

-E brate jel imas kezva?!?

-Brate nemam pare..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...