Jump to content

Jedno pitanje oko PvP servera.


Sajro

Recommended Posts

Danas gledam brata kako igra i pravi neke raidove, u svakom sluchaju skupilo se jedno 20 njih i krenulo ka Orkovima (Dunemaul PvP server!).. u svakom sluchaju Orkovi, Taureni itd su prolazili pored njih i nisu mogli da ih napadaju... zashto?

Zar nije u PvP serveru poenta da moze svako svakog da napada? Mislim, Ork doshao do njihovog partija i samo se zajebavao (wave, train, lol, itd itd) i niko nije mogao da ga napadne.

ZASHTO?

E da, onda u jednom trenutku je sve bilo normalno i pochelo je shibanje... totalno su mi te stvari nejasne pa ako neko isqsniji moze da mi objasni to.

cya

Link to comment
Share on other sites

pa... kao sgto je Lord rekao samo da ti josh malo pojasnim...

Postoje 3 vrste teritorija:

1.protivnicka(enemy)- da bi zapoceo borbu MORA protivnik da te napadne( tada dobija status da kazem "declareovanog"(javno proglasenog) npr. pripadnika Horde i moze svaki pripadnik alianse da ga napadne)

2.neutralna(contested)- moze svako svakog da napadne( nema pravila )

3.prijateljska(friendly)- u ovom slucaju naravno ti zapocinjes bilo kakvu vrstu borbe do tada "oposing force" moze samo da te gleda ^^

u sve tri vrste NEMA PRAVILA!!! kada to kazem mislim na to da ako si sam bez problema mogu da te napadnu njih 5 ili 50 nija vazno, a ti ne smesh da se bunis... jer naravno pravila su odlucena duelom....

choose your destiny!!! :P

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Kruzeru, imash vishe "vrste" gardova... danas sam gledao Dalibora kako ubija jedno 10 komada u nekom levom Orkovskom gradu. Naravno nisu bili lvl60 (ali 40+ da) i nije ih shibao sve od jednom... vetj polako, jednog pa drugog pa tretjeg... :-)

Link to comment
Share on other sites

"****cu te sistemaCki" =o))

znachi koji je rush bio danas pre maintenanca da zavrshim 2 kvesta u komadu solo na kripove svog nivao ali ima i kastera, mrzim kastere ;o), elem probio se kroz satire, uzo drugi deo kvesta i pride levelovao, i uleteo na sever i pobio onu dvojcu nejmovanih, probio se napolje, stao na mirno mesto i harovao se u krchmu minut i 15 pre kraja , znachi extra sam hepi =o)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...