Jump to content

s&s


ManuChao

Recommended Posts

Pa ne bash. Func je oko ~25e dok je S&S ~35e, a kod nas je valjda func 29e a za S&S morate da pitate Bjelog mada mi se chini da je ~40e.

pa zar nije obrnuto...bio sam na milion siteova za gaminggear...i kolko ja znam uvek je funk ok 25-30e, dok je steelpad ok 20e...mada ne znam o kom tipu je rec ako je S&S verovatno si u pravu [^]

Da be, da be...

CyberProUnited

Link to comment
Share on other sites

Hwalla na odgovoryma...

Dobio sam ga za DZ...

Imam MX510+Steelpad s&s+Hyperglide skatez....

[:)] PrekaLjen je osecaj igrati na owoj kommbinaCiji... [:)]

Ako nekko ima mogucnosti neka izaberre ovi commbinacijU...

tnx. poz from CUPRIJA [:)]

poz.za.kiDa

Im Sick & Tired of Unequal Globalism, Im Sick & Tired of Faschism, Im Sick & Tired of this kind of People

Link to comment
Share on other sites

Hyperglide 4 Mx510 sam narucio iz Sveden

kao i paD...

Pakovanje ima 10 skateza.... imam 3pakovanja....

Uz Steelpad Steel&Schreot sam dobio josh skateza ali su za Intelia..

ja sam ih zalepio na Mx510 i furaju soopeR ally cu da ih skinnem da osetim kakwy

su Hyperglide skatez....

poZ.za.unity

Se secas sale igrali smo na cbble na quali za B ligu...

taL [:)]

Im Sick & Tired of Unequal Globalism, Im Sick & Tired of Faschism, Im Sick & Tired of this kind of People

Link to comment
Share on other sites

Jebo skatez to je djubre

sve sam probao i na kraju se isplati jedino da stavish selotejp poshto on i najduze traje.

true true =)

Pogledajte ove klince! Oni su tacno tako klinci kao kada sam ja bio klinac, oni se na isti nacin zabavljaju tako, vec vekovima i vekovima. Iste guzve, iste reci duha. Ista bezocnost, ista samouobrazenost, ista ludost iz koje ce uslediti mudrost zrelih ljudi. Vec vekovima jednog lepog dana oni ce na isti nacin ostariti. Istom pobunom ili istom pomirenoscu ili istim nacinom da o tome ne vode racuna. Kao i klinci iz prethodnih narastaja koji su ostareli, iste grcevitosti, iste plahovitosti.

Nikada nisam voleo ni klince ni matorce!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...