Jump to content

Potreban savet


Crazy_

Recommended Posts

E ovako,

qpio bih 10 miseva (cene do 30e - za neq igraonicu), pa:

- dvoumim se izmedju mx310 ili onih "logitech click..."(cini mi se da se tako nekako zovu- mozda gresim. Ima ih u Armagedonu, valjda zna neko na koje mislim, pored mx300 i mx310 :P).

Ili je mozda bolje uzeti Intelli Explorer 4.0 ???

Ja bih najradije uzeo IE3.0, meni je najbolji, al nema nigde vise da se qpi. mx310 mi ima nekako ruzan oblik, ali bolju optiku od onog "logitech click..." koji ima bolji oblik :) MX510 sqp :) A IE4.0 nisam isprobao pa ako neko ima isqstvo neka mi preporuci.

DAkle, mis - cena - mesto (gde je najpovoljnije) , plz?!

Link to comment
Share on other sites

ja licno gotivim intelija...i sam ga korisitim...tako da ti je to i moja preporuka...iako sam odavno napustio cs vode...:)))

inace najjevtinije resenje je onaj klasicni logitech navigator...ili kako vec...a uopste nisu losi misevi...za ono...igranje...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

najbolje bi ti resenje bilo da se jos malo otvoris za 510 ali ako to nije opcija 310 ce ti vise sluziti od ostalih navedenih

IE4.0 za igraonicu ne bih uzimao, odlican je za desktop ali koliko sam video vecini za igre ne odgovara

ako hoces IE4.0 imas u Vertesu - Bul.Revolucije 181, bio je oko 1400 dinara

Link to comment
Share on other sites

sorry sto upadam u topic ali da ne otvaram novi

ie 3.0 nema nigde da se kupi u bg?? ajde ako neko zna neka rekne treba mi hitno

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

pazi za igraonu po meni ti je naj inteli zato sto ce mx310 brzo kvari desni klik,a jos bolja solucija ti je ako mozes da negde nadjes mx300 da ih qpis to je veoma kvalitetan i dobar mis [;)] (znam is iskustva radio sam u igraonama)

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

pazi za igraonu po meni ti je naj inteli zato sto ce mx310 brzo kvari desni klik,a jos bolja solucija ti je ako mozes da negde nadjes mx300 da ih qpis to je veoma kvalitetan i dobar mis [;)] (znam is iskustva radio sam u igraonama)

Pa znam to, sto se mene tice, ni ja nikada ne bih qpio mx310. Meni je n1 IE 3.0 i njega koristim,(4.0 nisam koristio pa bi mi koristila jos neka preporuka), pa onda mx510(nemam toliko kesa) i naravno mx300, ali ljudi jedva i jedan polovan nadju a ne ja da nadjem 10 novih :)

No dakle, mislis da je IE 4.0 bolji.

Thx svima, ajde jos par preporuka ...

Link to comment
Share on other sites

nema, trazio sam

auu

pa sta cu onda [:(]

koji mis da koristim ondak bwe kada mi ne leze ni mx500(510) ni mx310

a ie4 kazete da nije za igre

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

za koliko moze sad da se nadje blue ?? posto on ima slicniji oblik ie3ojci nego intelli 1

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Moj ti je savet da MX 310 zaobidjes u velikom luku, pricam ti iz licnog iskustva, za 5 meseci mi je na 7 pd 12 otkazao desni klik (ne znam da li je to bila losa serija, fabricka greska illi nesto ...) iako korisnici nisu ludirali sa njima, a za MX 500 sve pohvale, za 15 meseci koriscenja od 20 miseva desio se jedan otkaz...

Tako da prosudi sam.

www.polovniracunari.rs

Link to comment
Share on other sites

Pa da, ali koliko sam ja primetio, MX510 mnogo vishe crkava od MX500.

Razmisli o Microsoft Wheel Mouse Optical mishevima, sad sam se setio da sam ih video u nekoliko igraona, imaju kvalitetnu optiku a i sami se slabo kvare koliko mi se chini (dobar deo Foruma ima ove misheve).

@Wand: Ma isti su 1.1 i Blue po meni, jako slichan oblik

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

@Pajser

jbga onda necu ni to da uzimam jel mi je nizak :D

ovaj moj ie3 samo sto nije otkazao pa zato pitam :))

a sto ie4 nije za igre ?? nije mi jasno

i da jel ima i dalje da se nadje mx500 ?

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

mx300 i to bez razmisljanja ali ako uspesh da nadjesh!!!! xexexexe.......

ako negde nadjesh javi i meni i ja bih uzeo jedno 120-kom

misonja SABIJA!!! sto ce ti reci svi q3-playeri!!! a za q3 samo naaaajbolje se koristi tako da ako nadjesh bez ikakvog razmisljanja pazari!!! i ako kostaju po ceni novog ali ochuvani!!!

Link to comment
Share on other sites

mx310...meni vec godinu dana 5 komada radi ko sat

mx 500/510....meni vec godinu dana 10 komada radi kao sat

mc 300...meni vec 2 godine rade ko sat :) al sam ipak na par komada zamenio prekidace.

IE 3.0...sjajan ali neotporan

Logitech click...ne

a sad malo iz iskustva...koji god mis imao uvek ce ti kenjati, pa uzmi slobodno za 9 eura logitecj bj12 ili 15 bem li ga al pazi da bude crn jer pr0_gam0ri koriste crn mis.

E sad...mx300 i mx 500 NEMA.

mx310 i mx510 ima ali pazi mx 310 je poskupeozbog pdv (mislim nema logike al ajde :) ) i on je opako blizu 40 eura a realno ne vredi toliko

mx510 je oko 45-50 i ako vec dajes pare nema razmisljanja....mx 510 je nabolji mis trenutno (jer nema mx300 :) )

Link to comment
Share on other sites

moj glas za Logitech OEM B58 Premium Optical Wheel Mouse Black, USB & PS2

85485.jpg

Hah, ortak ima vec te miseve u igraonici! :) I resio je da nabudzi neke bolje(tako da nema svrhe da uzima miseve iz iste kategorije), ali kako se ispostavlja, izgleda da postoji samo jedan mis koji moze da se qpi za igraonicu, a da je malo bolji od ovih navedenih i da ima da se qpi - mx 510!!!

Stvarno je tuzno sto covek moze da bira izmedju jednog misa i sto se ne proizvode vise legendarni mx300 i IE3.0! 'bem ti debile!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...