Jump to content

Pomotj oko klase/rase


Sajro

Recommended Posts

Ehh poshto ja sam ne mogu da se odluchim a u petak dobijam svoj WoW (ovaj je bratov na kome sada pomalo igram) i otju sa jednim likom da krenem lepo od pochetko do "kraja". Imam dilemu vetj danima shta da uzmem... evo neke kombinacije koje su mi pale na pamet a da mi izgledaju zanimljivo:

Undead Priest

Undead/Troll Rogue

Tauren/Elf Druid

E sada, shta ja trazim od rase/klase... zapravo nishta sem DA MI BUDE ZANIMLJIVO DOK IGRAM SA LIKOM! Do sada sam probao Gnome Roguea, Undead Magea, Troll Huntera, Gnome Magea i uopshte nisam neshto uzivao! :(

Josh jedna stvar... ono shto bih voleo, da mi lik ne bude samo magija ili samo fajt... hteo bih neshto shto i bije i baca magije (naravno, ne da bude master u oba ali da ima tu mogutjnost!)

Link to comment
Share on other sites

paz ovako, ja lvl 16 dru na lvl 19 mob, prvo wrath magija , pa josh jedna , pa onda entagnle magija pa molo odtrhim u rikverc i opet wrath , wrath pa onda u medu se pretworim uradim i premlatim shta mu je exp ostalo, ako sam ja low on healt vratim se u humanoid opichim sebi koji health / regen spel pa nazad u medu i udri opet :)

Link to comment
Share on other sites

to me mnogo brine jer mi svi talenti geluju strashno korisno...

lichno sam verovao da cu u fury da bacam vetjinu jer sam planirao da berserkujem...sadami se chini da ima da budzhim Arms mnogo i Fury i protection malo...jel ima nekih saveta?

proteksh je shit na pocetku ... po meni :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

to me mnogo brine jer mi svi talenti geluju strashno korisno...

lichno sam verovao da cu u fury da bacam vetjinu jer sam planirao da berserkujem...sadami se chini da ima da budzhim Arms mnogo i Fury i protection malo...jel ima nekih saveta?

Strasho su nam talenti "korisni" ;). Sto se mene tice, postoje dve varijante, pvp varijanta, i tanking varijanta. Prva je bazirana na arms(31)/fury(20) buildu, druga na protection buildu(jos testiram koja kombinacija talenata je najbolja). Drugu varijantu ti ne preporucujem da forsiras posto je veoma zeznuta za solovanje, ja sam poceo da je koristim od temple-a. Tako da za sada samo furaj arms/fury. Znaci deflection 5/5, tactical mastery 5/5 za pocetak ;)

Droga je smrt, bavite se sportom.

"Whatever you are, be a good one."

Link to comment
Share on other sites

He, to bi bilo super... stvarno bih voleo da igram sa nekim a ne sam da radim glupe kvestove i ubijam divlje svinje.

Ajde ja tju sigurno biti Horda... sada razmisljam onda da li Troll Rogue/Shaman, Tauren Druid ili Undead Rogue.

Fino.. ja sam 100% troll rogue na dunemaul pa ti probaj da me cimnes kad se logujes.

Kapiram da cu se zvati "Satara" ... jebiga sentimentalno sam vezan za ovo debilno ime, posto ga vucem jos iz starih CS dana :)

Link to comment
Share on other sites

paz ovako, ja lvl 16 dru na lvl 19 mob, prvo wrath magija , pa josh jedna , pa onda entagnle magija pa molo odtrhim u rikverc i opet wrath , wrath pa onda u medu se pretworim uradim i premlatim shta mu je exp ostalo, ako sam ja low on healt vratim se u humanoid opichim sebi koji health / regen spel pa nazad u medu i udri opet :)

aha .. znaci ovako cenim da ovolko kostaju magije na tvom nivou mada mislim da su skuplje ...

2x wrath ~70 mane

entangle ~100 mane

2x wrath ~70 mane

meda ~180 mane

heal ~140 mane

meda ~180 mane

:) A sad crta ------

znaci ti na 16om nivou imas 880 mane :)

mora sam ja onda piglu kad na 27om imam samo 1100 :)

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...