Jump to content

Problemi sa stakorom...


Recommended Posts

Meni je inache uleteo jednom jedan u kujnu :) pa smo se jurli i jurili dok se jadanichak nije zavukao u zadnji deo frizidera ,ee posle toga sledi sex : Denim dezodorans i upaljach i eto reshena stvar O:) Ostatak dogadjaja zamisliste btw ,u svakom sluchaju nije se izvukao ...

Link to comment
Share on other sites

ne diraj glodare! morsko prase je nesto najkulje i najblesavije sto postoji na svetu, to tvrdim odgovorno:)

respect.. ja sam owner najkuljeg morskog praseta na celom svetu [:D]

btw, zasto ih kog mog zovu morski prasici kad ne lice na svinje, a jos manje zive u moru ??? o_O

to me oduvek bagovalo..

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

imao sam i ja problema, zabirakadirali smo misha u kuhinji poshto se nikako nije dao uhvatiti, stavili lepak za misheve i posle 3 dana se uhvatio bilo mi ga je zao, izgledao je tako bespomocno [:(]

Inace kad sam bio klinac kod burazera od tetke na selu macka napala pacova i zamalo nije zavrsila mrtva... prokleta pacovcina je scepala za vrat, bilo je krvi samo tako

Mama, mama šta je to jebanje???
Pa vidiš sine to je ruzna reč za nešto lepo:)

Link to comment
Share on other sites

respect.. ja sam owner najkuljeg morskog praseta na celom svetu [:D]

btw, zasto ih kog mog zovu morski prasici kad ne lice na svinje, a jos manje zive u moru ??? o_O

to me oduvek bagovalo..

da, da ....

imao sam i morsko prase. mishka. veoma slatko malo bitje.

zivela je sve dok komsijino kuce, glupavi jazavac, nije uslo u nase dvoriste i pokidalo jadnu mishku. nije joj bilo spasa.

Link to comment
Share on other sites

smor:(

cizra:

jebiga, ja sam nekad bio vlasnik najkuljeg mp na svetu, ali ono vise nije medju nama, pa izgleda da je sada tvoje ponelo tu laskavu titulu:)

inace, skroz je bio car, a najcarskije je umro, to sam pricao vise puta, ali nece skoditi:) znaci mrzelo me da ga ranim (znas kako to ide s godinama:) ), pa sam odlucio da mu ostavim glavicu kupusa nek mu bleji 3-4 dana da se ne cimam. ali ne lezi vraze, lik je uspeo da pohasa taj kupus (veci od njega) za neku bruku, tipa sat-dva i da rikne od toga:) znaci car bio, car ostao:) naso sam ga okruglog i izvrnutog...

jel imaju vasi prasci trip da ulecu u rupe cim im se ukaze prilika? tipa labaviji rukav, patika itd. meni je jednom uleteo u stau do pola, jedva sam ga se otarasio:))) posle sam naucio da se ne zajebavam:)

ne znam zasto su morski, ali skroz skice kao prasici:) ali uvek mi je bilo najcarskije kako hodaju, kao neka mesavina zeca i hrcka, prednjim nogama pice normalno, a zadnjim se odguruju:) osim kad trce, onda su hilarious stvarno:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam imao misha u zgradi (5 sprat!!!)nekako mi je ushao u kuhinju, pojma nemam kako valjda kroz terasu.Mali smarac se setao iza radnih elemenata i frizidera sve dok ga jednog dana nije bilo...valjda ga smorilo sto je sva hrana bila ili u frizu ili u shpajizu [;)]

now the big one:

Pre jedno mmmm 6-7 godina valjda 1998 ili '97, znam da mi je deda jos bio ziv a ja sam imao oko 8 godina :) Dolazim ja sa kevom, caletom, babom i dedom u vikendicu u lipovackoj sumi.Bilo je prolece a posledji put pre toga smo bili tamo na jesen dakle bilo je prazno dobrih 5 meseci.Ulazimo u kucu sve ok sem malih govanaca na stepenicama koje vode u potkrovlje....popnemo se polako kad trag se nastavlja do vrata tavana koja se nalaze odmah prekoputa vrata za moju sobu.

Pogledamo prvo u moju sobu i tamo sve ok, sve cisto malo paucine tu, i tamo uglavnom nishta.Udjemo na tavan.....ehh tamo je imalo sta da se vidi, shto bi ljudi rekli "Mishevi kolo vode!".Tavan koji je prilicno velik i u kome se nalazi gooomila starih stvari je bio prosto prepun misheva u fazonu cim krenes da otvaras vrata cujes kako neshto sa druge strane cvici i bezi.Otvorim orman u kome su bili neki stari dedini sakoi, sada su sakoi vise licili na letnje majice bez rukava jer su ih misevi toliko izgrickali da su jedva bili u komadu.Jos da bi stvari bile gore pre nego shto smo otisli baba je tamo ostavila u nekom starom visecem elementu oko 10 kila brasna, secera, i soli.Mali glodari su imali hranu, smeshtaj i razmnozavali su se k'o ludi!Kad smo vecinu stanovnika rasterali i ostali su samo oni koji su se krili izmedju dasaka i shupljinama u zidovima baba dovati i postavi nekoliko misholovaka misleci da ce to da reshi problem ali mali prozdrljivci bi uvek maznuli i pojeli sir a da ne taknu okidac na misholovci.Posle ne uspeha misholovaka i nekih cudnih kaveza koje sam tad prvi put video u zivotu doshao je na ideju lepak.Izaista je odlican posle prve noci uhvatilo se 6 misheva a posle valjda 4...uglavnom znam da je ukupno 21 mish naseo na foru lepka.hehe glupi mali zlotvori ginu za parce sira.

uf nisam ni primetio koliko sam napisao a hteo sam jos 3 puta vishe al' nema veze sve shto sam hteo da opishem je uglavnom tu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...