Jump to content

Da nezna neko ... :P


Recommended Posts

duffy

oces da ti prodam ie4 za 1000 din ima 3 meseca 2x koriscen

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

daffy kazem ti imam ja ie4 sve je dobro samo je skrol bag ko da ga nema neosecas da ga vrtis ja na njemu ne mogu da igram samo zbog jedne stvari kad pritisnem mouse3 (to mi je da vadi gun) kasni zbog nekih razloga i zato ocu da ga prodam ako oces posalji pm pa cemo se dogovoriti

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

daffy kazem ti imam ja ie4 sve je dobro samo je skrol bag ko da ga nema neosecas da ga vrtis ja na njemu ne mogu da igram samo zbog jedne stvari kad pritisnem mouse3 (to mi je da vadi gun) kasni zbog nekih razloga i zato ocu da ga prodam ako oces posalji pm pa cemo se dogovoriti

zasto uopste uzimate inteli kada je logitech zakon mx500 rools

banovan

Link to comment
Share on other sites

func je mnogo mala podloga a meni je sens. mnogo mali pa bi se nervirao sto mi spada mis sa podloge .A mx 510 sam probao i nikako mi ne odgovara nekako mi nije prirodno da ga drzim u ruci .IE3 mi radi sasvim lepo, odgovara mi za ruku i nisma siguran da cu njega da menjam ali ako budem javicu ti se stepo samo kako mislis kasni ? i skorl bag ? ocem ti to ? :P

Link to comment
Share on other sites

func je mnogo mala podloga a meni je sens. mnogo mali pa bi se nervirao sto mi spada mis sa podloge .A mx 510 sam probao i nikako mi ne odgovara nekako mi nije prirodno da ga drzim u ruci .IE3 mi radi sasvim lepo, odgovara mi za ruku i nisma siguran da cu njega da menjam ali ako budem javicu ti se stepo samo kako mislis kasni ? i skorl bag ? ocem ti to ? :P

[?][?][?][?][?][?][?][?][?][?]

A koja je onda "normalne" velicine ???

Link to comment
Share on other sites

Da nezna neko gde ima da se kupi

The Aimbot steelpad IE4 + steelpad 4S ???

E ja sam kupio taj paket preko neta dok sam bio u sweden prosle godine

i jako sam zadovoljan.Ne secam se tacno preko kog sajta,ali googlaj malo pa ces naci,bas kao i ja.Kostao je oko 700 SEK(kruna).

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...