Jump to content

WoW problem


Guest Boki

Recommended Posts

Nabavio sam WoW u subotu i imam gadan problem.Znaci kada pokrenem WoW mogu samo da odgledam uvodni film i cim udjem u main menu,vidim ga,komp mi se restartuje ili mi slika potamni.Formatirao sam disc,instalirao najnoviji directx,nabavio najnovije ati catalyst drivere ali opet nece.Konfiguracija koju imam je AMD Athlon 1800+ , 512 DDR ram , Gigabyte Ati Radeon Maya 9000 pro.Skinuo sam patch preko blizzard updatera,ali slaba vajda kad nece ni da mi posteno udje na bnet.Molim vas ako neko zna neka mi pomogne.Unaprijed hvala.

Link to comment
Share on other sites

boki odavde tesko sta da moze da ti pomogne na prvu loptu...ako ti je wow original probaj da ih mailujes i da ih pitas znam da pomazu a sad da li ce tebi ... pa srecno..

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Znaci probao sam juce kod ortaka i kod njega radi.

kod sebe sam instalirao windows 98,opet se restartuje.Probao da ubacim drugu graficku karticu,opet se restartuje.Do DDR memorije nije,mjenjao sam slotove,opet se restartuje i skoro sam kupio novu memoriju.Znaci propast.

Jel moze sada neko da mi pomogne,znaci sad je krug suzen? :)

Link to comment
Share on other sites

ima jedna malo verovatna mogucsnost, a to je da ti se resetuje komp zbog (ako imash) kablovskog modema. ja sam preko sbb-a, i kada sam povezao modem i on povuce podatke sa neta neglom brzinom, resetuje mi se komp. kao povuce mnogo struje sa usb-a...prebacio sam modem na mreznu kartu i sad sve radi ok...

SiD | 21

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...