Jump to content

Computer BOMB


coll

Recommended Posts

Ah, ti glupi Rusi i njihove shifre od 87 cifara. Zamalo da nas upropaste sve.

Koliko retardiran treba biti da bi se u ovaj tekst poverovalo? I Homer bi se nasmejao na ovo.

vrati snoopija, to ti je daleko najbolji avatar

i sha bi shemom za martija misteriju za male pare, je'l to propalo, sho me nisi pm-ovo?

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

vrati snoopija, to ti je daleko najbolji avatar

i sha bi shemom za martija misteriju za male pare, je'l to propalo, sho me nisi pm-ovo?

Never! Vidish da sam zaljubljen. [:D]

PM-ovacu te za stripove, neshto sam zauzet ovijeh dana, imam neke ispite.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

lmfao...

h4x0rz rUl0rz...

@zoolook

nije to 5.25",, to je ekxplozivni modulator kamufliran i supernovi DVD rezac (koji ce bas slucajno izgledati kao matori flopster :P )...

pojma nemas bre..

Aaa, to je DVD? Sad kontam ove nase asistente i profesore kad kazu da imamo najnovije kompjutere na faksu! To su, dakle, DVD drajvovi, a ne flopiji? Kewl!

Everything's just fine.

Link to comment
Share on other sites

nije to 5.25",, to je ekxplozivni modulator kamufliran i supernovi DVD rezac (koji ce bas slucajno izgledati kao matori flopster :P )...

...koji ispaljuje smrtonosne diskove koji su u stanju da seku i chelik i na kraju explodiraju sa omanjim nuklearnim posledicama... [8D][8D]

ma, meni je smeshno i kada bi doktorka onako "zabrinuta" kaze kako komjuteri zrache, a zatim mi prepishe lek koji je izbachen iz upotrebe jer dokazano loshe utiche na srce... ccc... praznoverje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...