Jump to content

Nickovi na serveru


Arutha

Recommended Posts

problem je u tome sto su svi lenji retardi koji netje da edituju svoje topice

mislim nhf svima koji nisu osetili potrebu da to urade na official stikiju, ali ako nemate toliko discipline sada, kako cemo da se organizujemo kada bude trebalo neki veliki raid da se radi...

Link to comment
Share on other sites

Stvarno zesci smor sa serverima ali sta da se radi. Dok je Shadow Moon bio down jedan period je radio Dunemaul pa sam tamo napravio Tauren Shamana, nick Bauk [:p] Volim Mulgore, najlepsi krajolik od svih Horde zemalja a ima i puno trave da se lepo pase [:D][:D][:D] Ali avaj, pade i Dunemaul...

Van i ja smo na domak zavrsavanja questa za do jaja two handed mace za paladina i bas pizdimo u duetu dok Vam ovo kucam. Disconectovani smo na Shadow Moon-u na 100metara od Tarren Milla - Undead sela. Bice veselo kad se vratimo [:D][:D][:D]

E da i by the way juce sam skinuo mrak. Prvi Horde enemy je pao za slobodu. Resio covek da se proseta kroz Duskwood do Westfalla [:p] A danas u Ashenvale-u jos trojicu sam navato 1 na 1 ali su se posle nasla dvojica pa me izuli zajedno [:D][:D][:D] Score 4:1 za mene za sada [:p]

Arutha [Heroes]

DragonFather of Heroes

Link to comment
Share on other sites

ihhh ja sam prvog izpeglo kad sam bio lvl 10 josh :) idem tamo za neki druid quest i jurim po shumu duh nekog mede da me nauchi neshto. poshto kao po obichaju kad neshto trazim i malo zalutam tako lutajuci vidim neko trchi al mu ime crveno ... ja za njim ono pishe tauren pa reko da izprobam malo one skils :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...