Jump to content

cg_enemymodel


Recommended Posts

Signatura Masnog Ludaka...

Nemoj da u?is svinju da peva, em gubi? vreme em nervira? svinju.

[22:28] <fnZbB> ja sam kupila novi sjaj za usta

[22:28] <fnZbB> eto

[22:28] <gmpo|Vuk`hohoho> boli nas bash kurac za tvoj sjaj za usne

A moja je uklonjena jer je neprikladna za forum...

Ja sam samo napisao malo nekulturnije Gay odnosno Pe*er i ode signatura...

Nije fer [:(]

Kao ovo je fini forum i te stvari,,, [:D]

Link to comment
Share on other sites

Zato shto sam moderator i moram da vidim svaki topic ;D

Pod br. 2 pravljenjem cs foruma ovde se nishta necce posticci tako da.. prestanite da pametujete vishe jbt.

pa nama verovatno smeta nesto na forumu chim toliko pametujemo!!! nesto nam definitivno smeta nemoj se ljutit al tako je kako je zivot jes malko surov! no da ne skrecem sa teme jel kad skrenem dobim packu od IVANA!!! pokusavamo ti reci da ti ovo sto vodish je tesko sranje ovo forum!!! znaci ivane ovo nema veze sa tobom govorim o q3 forumu, i nemoj mi poceti sa pricom "pa dodji ti pa ga vodi" bez toga!!! please! znaci ovde se ne moze niko pojaviti sa temom enemymodel, pmove,itd nebitne koje tebe ocigledno smaraju kao bre u qurac da si se naucen rodio!! ne trazi chovek da mu sad izrecitujesh ceo q3 engine, cak nije ni tebe pitao!!! , nego si se ti pojavio kao mislim "ma daj kakve su ovo teme"!!! znaci sto se mene tice ja bi tebe sutn'o sa ovog FORUMA!!!

al sam fin!!

[}:)][}:)][}:)]

Link to comment
Share on other sites

ma forum je glup a ljudi ovde ni ne igraju kvejk... nego dolaze da se smore pa onda misle da im je zivot do jaja u odnosu na ovaj forum...

menetoneinteresuje... koga interesuje dal vas neshto smara ili ne... vi ste tu da drzite forum da bi mi mogli da se zajebavamo... aj sad platite hosting

ma ajte gospodjo molim vas...

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

tje... pa vi niste normalni

ova natasha bekvalac sisa pa nije normalna... shto chicha kaze josh malo pa se udavila crna zena... ja njoj stani malo zeno popij vode a one ne ja kad sisam sisam do kraja il nishta... pa pochela da mi peva... a ja njoj ma bezi bre kurvo ona kelly rowland se trpa pet ma ne deset puta bolje od tebe droljo jedna... aj pozdravi kuci i te fore... a ona me trazi pare za taxi... i sad reci da ste vi normalni

trpam mu mater pa zar nisam sad lepo objasnio...

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

OK ... ajmo polako ... Svi znaju da sam ja najliberalniji sto se tice pravila i nikad nisam za neke mnogo stroge mere, osim ako neko ne prevsi svaku meru koja se postavi na forumu, i stoga cu reci sledece :

- Admini/moderatori, vidite da se malo suzdrzite od komentara "chemu ovakvi topici" i slicnih, jer nemaju poentu i time se ne razlikujete nipocemu od svih drugih koji rade to isto na ovom forumu, pishu "lol" ili "rip" ... Znaci, pustite ljude da diskutuju ili "diskutuju" ako topic ima najmanju vezu sa quakeom (u ovom slucaju) ili ga prebacite gde treba da bude, ako se radi o tome kakva je natasha bekvalac.

Cini mi se da ste malo brzo zaboravili koliko ste se vi lozhili na skinove / modele / boju nicka / boju raila kada ste poceli sa igranjem, a kroz to sada prolaze i ovi drugari koji ovako postuju na forumu.

SA DRUGE STRANE :

- Startni post u topicu nije losh, kasnije krecu opste baljezgarije koje se na ovakvom forumu nece tolerisati. I nije mi bas vazno da li cete reci da se raspadamo, da smo debili, da je forum losh i slicno, ali

ova natasha bekvalac sisa pa nije normalna... shto chicha kaze josh malo pa se udavila crna zena... ja njoj stani malo zeno popij vode a one ne ja kad sisam sisam do kraja il nishta... pa pochela da mi peva... a ja njoj ma bezi bre kurvo ona kelly rowland se trpa pet ma ne deset puta bolje od tebe droljo jedna... aj pozdravi kuci i te fore... a ona me trazi pare za taxi... i sad reci da ste vi normalni

je topic za prouchavanje, a ne za quake forum.

Stoga, ako cete odrzavati diskusiju (svi vi panchevci, gotnekse i drugari) u skladu sa imenom foruma, a to je Quake 1/2/3 i sto je najvaznije, izbegavati vredjanje administratora/moderatora nece vas niko "dirati" niti praviti probleme sto se toga tice, i ne vidim zasto diskusija ne bi mogla da bude i "da li se fatal1ty prodao ili nije?" ... Sa druge strane, nastavite li sa nebulozama i prozivanjem ljudi (posebno bez razloga) nemam nameru da vas "stitim" jer onda prosto imate problem sa karakterom.

Link to comment
Share on other sites

Signatura Masnog Ludaka...

Nemoj da u?is svinju da peva, em gubi? vreme em nervira? svinju.

[22:28] <fnZbB> ja sam kupila novi sjaj za usta

[22:28] <fnZbB> eto

[22:28] <gmpo|Vuk`hohoho> boli nas bash kurac za tvoj sjaj za usne

A moja je uklonjena jer je neprikladna za forum...

Ja sam samo napisao malo nekulturnije Gay odnosno Pe*er i ode signatura...

Nije fer [:(]

Kao ovo je fini forum i te stvari,,, [:D]

Plati RUR-u reklamu pa se zhali na Vuka.

dieplskktnx

/sry za offtopic

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Pazi ... ne znam kakav placeni banner ne moze da nikome obezbedi neke beneficije u odnosu na druge korisnike. Ako admin mora da ima normalnu signaturu, mora i neko ko se reklamira ... prosto, takav je "red u kuci". Suludo bi bilo da recimo placenom reklamom mozes da prozivas druge a oni tebi ne mogu da odgovore recimo ... mada ideja nije losha, za zaradu :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...