Jump to content

Act of War


suba

Recommended Posts

skini obavezno, bas sam sinoc probao malo, odlicno je. Sad da li ce da ugrozi generale ne znam, nisam nas toliko kompetentan da o tome pricam, ali da izgleda i da je filing tokom igranja odlican to stoji.

A i malo mi je realnije od generala, jedinice i to.

Jedino sto taj demo od 600mb zauzima malo preko 1.5gb kada se otpakuje :)

Link to comment
Share on other sites

skini obavezno, bas sam sinoc probao malo, odlicno je. Sad da li ce da ugrozi generale ne znam, nisam nas toliko kompetentan da o tome pricam, ali da izgleda i da je filing tokom igranja odlican to stoji.

A i malo mi je realnije od generala, jedinice i to.

Jedino sto taj demo od 600mb zauzima malo preko 1.5gb kada se otpakuje :)

daj reci nesto vishe koje sve imaju jedini i ta sranja...pre svega kakvi su avioni [:D]

i jel ima brodova ?

Link to comment
Share on other sites

ne znam, nisam nesto mnogo igrao, nisam ni prvu misiju zavrsio :) igram kotor2, ovo sam samo probao

zanci prva misija, ali je onako duza malo, imas jedan zadatak da ocistis obalu avionima onda dobijes vojsku, pravis bazu i radis sledeci zadatak, onda dobijes novi... dok ne ocistis celu mapu tj dok ne unistis neprijateljima glavnu bazu.

u ovoj prvoj misija ima pesadiju, klasicnu i snajpere koji jebu kevu protivnickoj pesadiji :) a i do jaja je zvuk kad pucaju :)

jos su tu i neki bagiji, ali samo 4-5 komada dobijes na pocetku, ne mogu da se prave, onako nista specijalno, rade posao :)

ima par gradjevina, komandni centar, barake, kontrolni toranj za avione...

avionu su odlicni, ali se ne koriste kao u generalima, zavisi koliko napravis tih kontrolnih tornjeva koliko ces imati aviona, svaki toranj moze da kontrolise 4 aviona, ali kad kliknes na jedan toranj kao da si kliknuo na sve

aviona, u demou bar ima dve vrste, klasicni neki f18 ili f22 jebem li ga tacno koji su i neke letelice, lice na one predator bespilotne, oni su stealth dok lete, i mogu da unistivaju samo vozila, dok avioni i vozila i zgrade

znaci kad hoces da napadnes avionim, kliknes na ikonicu za avion odaberes metu, reicmo neku zgradu, i avion dolece sa jedne ivice ekrana, i leti prema meti, usput napada sva vozila koja su mu u dometu raketama :) i naravno ubija ih :) i onda na zgradu baca dve bombe

dok one stealth letelice samo napadaju ono sto im naredis

naravno, protivnik moze da ima i AA topove/tenkove pa ce da ti skine avione, padobranaca nema :)

ima ono klasicno da zauzmes kuce pesadijom, ovde mozes i da protivnicke vojnike koji su pred umiranjem uhapsis, znaci tvoji vojnicu dodju i stave im lisice :) ovi odu onda u zatvor a ti dobijes kintu

sad ima veze i zaklon u toku pucanja, znaci zidovi i to, cak i mozes da im naredis da stanu ispod drveta :) ili da legnu :)

ne znam sta jos da napisem, posto kazem malo sam igrao, kotor2 uglavnom igram sada :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

heh ispostavilo se da moram da se spushtam u podrum kroz lazna vrata na ormaru da se spushtam konopcem krz prastari bunar koji vodi do starog rudarskog okna u chijem se dnu uz agregat i svecu sada nalazi moj snabdevach ;) dodushe igre mu nisu najnovije ali mi je on najblizi kojeg imam...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

S' obzirom da igru izdaje atari , mozemo ocekivati sjajnu igru sa nekoliko krupnih bedostataka ... kojih ce nadam se biti jako malo ,,, govorim iz lichnog iskustva

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...