Jump to content

Racial Bonuses


Sajro

Recommended Posts

Igra NIKADA nece biti finishirana,jer ce uvek ubacivati nesto novo da je prosire,a to donosi i nove bugove koje treba ispraviti...

Bojim se da si u pravu. [}:)]

EVE Online se "zavrsava" vec skoro dve godine i stalno se vise prica o novim sadrzajima, modulima, brodovima nego o ispravljanju bagova. I svaki novi patch donese nove bagove i taman kad pocnu da ih sredjuju izadje novi patch, novi bagovi i tako u krug. Da su poranili, poranili su ali smo za to delimicno i mi krivi, jer je pritisak javnosti i gemera sirom sveta bio nesnosan. Ipak, mislio sam da je problem u kompaniji koja pravi EVE i da je Blizzard ipak ozbiljnija i iskusnija firma, kad ono... EVE rulz [^]

Reserved for something catchy.

Link to comment
Share on other sites

Alo ljudi sta vam je! Blizzard je ultra mala firma spram ostalih magnata koji se bave time. Na primer iej sports i slicni govnari ... isto kao sto je id software mala firma pa su ih kupili (tj uzeli im q4) ... ja se samo nadam da bliz netje niko da kupuje pa neka njihove igre imaju imbalance-a kolko hoce. Mislim ako vam se ne svidja rekoh vishe puta ne igrajte ... igrajte generale il tako neki uzas ...

Warcraft ROC je isto bio ultra neizbalansiran do nekog 1.08 patcha ja mislim ali mi je opet najbolja igrica od starcrafta, da vetj ne idem dalje u proslost (xcom-a i slicnog)

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

wizard jeste mala firma

i dzhaba oni zarade 200 pa i 400 miliona na jednoj igri kada VU gubitashi jedno 2-3 milijarde =o(

i chinjenica je da te pare ne ostaju u blizardu nego i VU koristi kako oce...i da im nisu dali dovoljno para za dovoljno servera...

da se pitaju moorhaime i drugari sumanjm da bi blizz bio nespreman...

vu=vivendi universal - pogani francuzi =o]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...