Jump to content

Eurobasket 2005


urgh

Recommended Posts

znam da su se neki interesovali za cene karata pa ajde;)

pa kaze

U Vrscu je odrzan sastanak Upravnog odbora Evropskog prvenstva na kome je donet predlog o cenama ulaznica, po kome bi kompleti za takmicenje po grupama iznosili 25, 35 i 50 evra, dok bi kompleti za zavrsni deo kostali 50, 80, 100, 130 i 170 evra u dinarskoj protivrednosti. Ovaj predlog morace da dobije potvrdu Organizacionog komiteta cije se zasedanje ocekuje pocetekom naredne sedmice.

Eurobasket 2005

toliko:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Skupo je za nashe raspale standarde, znachi za 220 evra moze da se gleda takmichenje po grupama u Pioniru iz (pretpostavljam) plave loze, i iz najboljih mesta u Areni, (opet pretpostavljam) VIP loze, koja je tamo velika, pa me ne bi chudilo da su karte za nju u prodaji...

A sada, ko ceni da je skupo, neka baci pogled na prosechne cene karata nekog, slobodno i slabijeg NBA kluba... Dakle, za te pare mogu se dobiti, eventualno, karte za 2 utakmice Atlante ili Charlottea...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

upravo je o tome i rec igz tako da ako se tako gleda i ako se gleda na cene drugih utakmnica kako je bartuc rekao u nba npr cena je ok

ja cu mozda ici da gledam takmicenje po grupama ali finale sigurno ne bili mi u njemu ili ne nema se toliko $ :P :P

jedino ako ne bude neki poslic :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

evo za ivana: pa nije skupo :) ... jacu da dam sigurno 100e da gledam zavrshnicu, a i josh 20000 ljudi pored mene ... na diamond ballu je bila prazna cela gornja ( e sad ne znam dal juzna ili severna ) strana ... 90% ljudi koji su bili, bili su da bi bili vidjeni, a blage veze sa kosharkom nemaju ... e sad ne znam zashto sam vam ovo isprichao ali ne moze da shkodi ...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...