Jump to content

Priest


bolkonski

Recommended Posts

Nisam priest expert,samo prenosim 10000 topica koje sam citao,pisane od strane ljudi koji su lev 55-60 pristovi i isti lev druge classe,koji su prebijeni od strane priest-a...

nije bitno kako je orjentisan,previse je jak,a najjaci za pvp ako je shadow...

kao healer je isti,znaci bez talenata za heal,heal je mozda 20% slabiji,ali je opet dovoljno dobar....

Probacu kasnije ako me ne bude mrzelo da iskopak neke topice i okacim linkove,da vidis sta kazu high-lev ljudi na sve to...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ti to mozes,hteo ili ne hteo,priest je dovoljno jak za takve poduhvate...

Hoces moj savet za priest-a? Idi na http://wowvault.ign.com/View.php?view=Templates.List ...

Tu ces naci gomilu predlozenih rasporeda talent poena,od kojih zavisi kako ces igrati svog priest-a...

Sto se samih magija tice,ti mozes da ih imas sve,i najbolje je tako,ali preko talenata mozes da ojacas samo neke... Idi na gore navedeni link,nacices nesto sigurno...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Kako god da okrenes i igras,osim ako UVEK nemas nekoga da igra sa tobom,pa cak i tada moraces da se oslonis na ofanzivne magije,videces vec kako to ide....

u WOW-u je svaka class-a napravljena da moze da bude samostalna,neka ranije,neka kasnije.Pristovi imaju fear,sto im omogucava da pobegnu kada pozele,isto kao sto magovi imaju polimorf.Prist nije napravljen da samo pomaze drugima i healuje,jer kao takav ne bi uopste bio igran.Stavise priest ima nekoliko magija koje nisu heal niti ressurect,a opet su neophodne za kasnije nivoe,kao naprimer mind control.Znaci preuzmes kontrolu nad jednim monsterom,recimo kasterom i onemogucis ga da healuje svoje team membere,samim tim stices veliku prednost.Priest je takodje prvi ili drugi lik u igri sa najjacim DOT(damage over time) magijama.

Ne znam da li si igrao sa priestom,i do kog nivo-a,ali videces vec posle 20-30 nivoa da u party-u nisi samo neophodni healer vec i veliki damage dealer...

Priest mi je jedan od gotivnijih class-a,pogotovu zbog toga sto nije samo healer,vec ima puno opcija i buildova,i naravno najbitnije sto u WOW-u mozes da unlearnujes talente,pa da se kasnije orjentises na nesto drugo ako ti se vise svidi...

Ako te bilo sta zanima,pitaj,probacu da pomognem ako mogu,ili da ti dam jos neke linkove i informacije na koje naidjem...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Heh koliko razlicitih komentara. Bole, svaka cast na izboru, holy/disc ti je najbolji izbor ako zelis da budes koristan u grupi.

Priest je one and only primary healer u wow-u, tu nema sta da se diskusuje. Price da paladin moze da zameni priesta su totalno netacne , jer jednostavno paladin nema mana pool koji ima priest i jos vaznije nema healing/protection opcije koje ima priest. Paladin je po meni sto se uloge u grupi tice najbolji sekundarni healer, iz prostog razloga sto je najizdrzljiviji od svih klasa u wow-u.

Za ljude koji kazu da priest nije dmg dealer, grdno se varaju, shadow priest je po meni mozda i najbolja pvp opcija trenutno u wow-u. Dots, nukes, shield, kite, heal, znaci nema sta nema.

Bilo je jos par stvari na koje sam hteo da odgovorim, ali me mrzi ponovo da trazim ;)

btw ako neko ima neka pitanja u vezi bilo cega, samo napred :)

edit unlearn talenata se placa, svaki put kada unlearnujes talente, placas vise nego prethodni put. Prvi put je 1g, drugi put 5g, 10... max je 25g.

Droga je smrt, bavite se sportom.

"Whatever you are, be a good one."

Link to comment
Share on other sites

Heh koliko razlicitih komentara. Bole, svaka cast na izboru, holy/disc ti je najbolji izbor ako zelis da budes koristan u grupi.

Priest je one and only primary healer u wow-u, tu nema sta da se diskusuje. Price da paladin moze da zameni priesta su totalno netacne , jer jednostavno paladin nema mana pool koji ima priest i jos vaznije nema healing/protection opcije koje ima priest. Paladin je po meni sto se uloge u grupi tice najbolji sekundarni healer, iz prostog razloga sto je najizdrzljiviji od svih klasa u wow-u.

Za ljude koji kazu da priest nije dmg dealer, grdno se varaju, shadow priest je po meni mozda i najbolja pvp opcija trenutno u wow-u. Dots, nukes, shield, kite, heal, znaci nema sta nema.

Bilo je jos par stvari na koje sam hteo da odgovorim, ali me mrzi ponovo da trazim ;)

btw ako neko ima neka pitanja u vezi bilo cega, samo napred :)

edit unlearn talenata se placa, svaki put kada unlearnujes talente, placas vise nego prethodni put. Prvi put je 1g, drugi put 5g, 10... max je 25g.

Lepo vam covek rece sve,i potvrdi ono sto sam ja pricao :)

Tnx za info o ceni retrainovanja talenata,to nisam znao tacno koliko je...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Pravo da ti kazem mrzi me da citam sve...sta su ti ostali ostavljali ali priest ti je pravi izbor classe koje ces furati..jel posle je imba za partiju a ovako jos bolji..videces i sam uostalom..samo polako mozda u pocetku ti bude smor ali udri samo i to je to....i na sve questove idi sam...samo elite radi u partiji...

iamfuc|<in*idiot!

Link to comment
Share on other sites

Ok za max cenu od 25g nisam 100% siguran, idem sada da proverim.

Sto se tice ovoga sto je freestyler rekao da kada priest healuje i svi mobovi krenu na njega, ako se to desi, kriv je ili warrior koji nije odradio svoj posao kako treba, ili priest koji je prerano krenuo da hiluje.

Droga je smrt, bavite se sportom.

"Whatever you are, be a good one."

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest_Freestyler

Sve to stoji mohocan naravno....ako si igrao sa hordom nadam se da si bio na Alugar must die! jebeno orc warrior koji stalno tauntuje 2 magea bacaju novu...ali Q-rac! mage ostane oko 200 heltha ja ga izlecim ....i u najavi me dva komada nagaze...peglam ja pijem health ........ali ode..........

Link to comment
Share on other sites

Da ali taj heal te zaleci dovoljno da prezivis svasta,pritom u party-u moze da bude i 2 priest-a,pa kada salete jednog,drugi ga leci,oni na drugog,prvi ga zaleci.I tako u krug dok svi kripovi ne izginu od batina ostalih clanova party-a...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...