Jump to content

Priest


bolkonski

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AI je solidan. Monsteri reaguju na one koji ga najvise ugrozavaju, dakle okrece se ka onome koji ga tog momenta ili u kracem periodu najjace zvekne/zvekece [:D] ili se okrece ka healeru, kako kad. Medjutim ta agresivnost ka healeru traje relativno kratko i cim ostatak partija vidi da je jedan kreno na healera treba da se okrenu ka tom monsteru i da ga gaze, jako brzo monster (posle par udaraca) "digne ruke" od healera i ponovo se usmeri na damage dealere. Jako lepa stvar je kad si sa shamanom u partiju a on baci Rockbiter weapon na svoje oruzje koji generise threat i usmerava agresivnost monstera na sebe. Onda je za ostatak partija sve mnogo lakse.

Ako se lepo fokusira vatra i svi rokaju jednog monstera, healer cesto ima lak posao i tuce se zavrsavaju jako brzo. Ja sam kao Shaman prosao nekoliko puta razlicite sectione Scarlet Monastery bez priesta, samo sa Shamanskim healom koji nije nista posebno. Warrior, Hunter, Warlock, Mage i ja - Shaman je bila ekipa. Cak smo i bossove u Armory i Cathedral sekciji roknuli uz samo jedan wipe celog partija [:D]

Sve u svemu, poenta ove moje price je ta, da agro monstera varira i seta i nije tokom cele tuce samo na jednom igracu pa shodno tome treba razvijati taktiku. Sve se jako brzo savlada ko ima iskustva sa ovim tipom igara i vrlo brzo cete nauciti da svoju igru prilagodite razlicitim situacijama.

Arutha [Heroes]

DragonFather of Heroes

Link to comment
Share on other sites

Shaman je lood,malo je overpower...

Nema veze sto ima mail,ali gledao sam film gde Shaman deli kritikale od po 800-900 k`o blesav...

Jedini imbalans totalni kod njega je frost shock... Recast time je za 6 sekundi,a traje 8,znaci stalno si smrznut i smoren....

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Ako cemo da se hvalimo sa talentima i critovima,daj da ja nahvalim rogue-a koga cu igrati :)

Crit damage veci za 50%,sansa za crit 10%,magija koja daje 100% sanse da sledeci udarac bude crit,pa onda 40% na nekoliko magija za crit...

Video sam lika koji je za 4 sekunde ubio paladina lev 60,jadan paladin nije stigao ni stit da upali :)

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

1. Frost shock kosta gomilu mane

2. Ako vezes Frost ne mozes da bacis Earth shock koji je presudan protiv castera bilo kog tipa

3. Pa onda totemi svaki cas ako se juris PvP na otvorenom

4. Pa poneki heal

itd...

jako je tesko vezati frost na taj nacin

Jeste shaman mozda overpowered ali volim ga jebi ga. Kad lepo igras Shamana, there is no limit [:p]

Arutha [Heroes]

DragonFather of Heroes

Link to comment
Share on other sites

1. Frost shock kosta gomilu mane

2. Ako vezes Frost ne mozes da bacis Earth shock koji je presudan protiv castera bilo kog tipa

3. Pa onda totemi svaki cas ako se juris PvP na otvorenom

4. Pa poneki heal

itd...

jako je tesko vezati frost na taj nacin

Jeste shaman mozda overpowered ali volim ga jebi ga. Kad lepo igras Shamana, there is no limit [:p]

Arutha [Heroes]

DragonFather of Heroes

Ako se boris sa casterima,koristices earth shock,frost nece uopste,jer su oni range,frost se koristi za melee neprijatelje,a tu ti ne treba earth...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

sve zavisi od partija da ja kazem koju ako si samo sa grinderima koji ne znaju nista drugo nego ceo dan da ubijaju solo jeanajean kripove ne moze ti pomoci niko... ako uletis u iskusnu ekipu i sa manjim nivoima mozete napraviti pravu stvar

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

,Feb 10 2005, 04:20:48] moram da kazem da ste me naplasisli sa ovim kripovima, kao da su oni toliko jaki, ajde Melkore reci, ti znas, koliko su jaki, kakav im je AI?

Ma nema cega da se plasis, samo kontrolisi healove i sve ce biti cool ako warrior nije retard(sto obicno biva :p).

Droga je smrt, bavite se sportom.

"Whatever you are, be a good one."

Link to comment
Share on other sites

lolz bole Melki je u ameriki = netje ga biti na EU serverima neko vreme...

za klasu rekoh ti da igrash sta ti se dopada + igratjemo igru toliko dugo greota bi bilo da se igra samo sa jednim likom kad ima toliko mogutjnosti...ogranichavati se na samo 1/12tinu igre je smeshno =o)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...