Jump to content

Priest


bolkonski

Recommended Posts

Dakle, ja cu igrati Priesta, i to zenu Elf (kaze Kole da nudity cini cuda, pa ko velim kao last resort). Ako ima jos koga, dajte neka razmisljanaj. Ja cu biti okrenut totalno holy i discipline talentima, delovacu iz pozadine hilovanjem. Jos neko?

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Priestovi su totalno gej :)))))))) jer su Alijansa i koriste te "holy magije" & stuff.

Da se sada uozbiljimo...

Gledaj Bolke na to ovako, ako vetj neko hotje da bude neki mejdz bitje Mage/Warlock ili naravno Shaman/Druid - pored svih tih klasa teshko, ali bash teshko da tje se neko odluchiti za Priesta koji je inache slab i tako to. Ja, lichno sam pokushao da igram kao Priest i odustao za par sati. :(

Inache.. jebote, mislio sam da nema gore kombinacije od Druid Elf :-) ali ti si mu ga bash dao po gejnesu :))) znachi Zhena Elf Priest! :))))))) Funny, funny.

Link to comment
Share on other sites

aj ne laprdajte... misim o tim gejnes stvarima pojma ko da je bitno jesi li gej kada si 60 nivo :))

po meni je prist znacajniji deo svakog partija od huntera npr..

moje skromno misljenje...

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Ali shta tje ti Priest ako imash Paladina orijentisanog na heal? Paladin i tako orijentisan mozhe da ti pomogne na josh mali milijunash nachina a Priest ne mozhe! :{

hmmm, hp buffing, shiled absorb, renew, SWP, Mana burn, los malo pa 2x bolji heal nego paladin ... mislim da moze mnogo vise da pomogne ;)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

meni je samo najbitnije da Bole (i ostali koji ce da "priestuju") sto brzhe ovladaju aggro vrednostima za svoje spellove tj dzhaba on baci nekome mesivni hil u poslednjem trenutku ako ce taj neko ko je tukao tenka da ga zbog toga sprzhi u sledecde tri sekunde...

Link to comment
Share on other sites

hmmm, hp buffing, shiled absorb, renew, SWP, Mana burn, los malo pa 2x bolji heal nego paladin ... mislim da moze mnogo vise da pomogne ;)

Da, sve ja to znam ali ipak mislim da je i Paladin mnogo dobar a kada bih birao da mi u druzhini bude dobar Paladin ili Priest - izabrao bih Payu.

+ to shto kazhe Kole master.

Link to comment
Share on other sites

Ali shta tje ti Priest ako imash Paladina orijentisanog na heal? Paladin i tako orijentisan mozhe da ti pomogne na josh mali milijunash nachina a Priest ne mozhe! :{

Cyro...

Priest

------

------

------

------

------

------

------

Paladin...

Ali skrzo ozbiljno.Prvo priestovi su NAJJACI pvp igraci,ako mi ne verujes pogledaj malo po forumima(worldofwarcraft.com).Drugo paladin moze da bude orjentisan kao bog ako hoce,ali Priest je bolji healer.Igrao sam sa priestom do lev 10 samo,nisam stigao vise,kraj bete je dosao,i mogu ti reci da je mnooogo bolji od Mage-a...Znaci nema ono borba,pa ajde heal,pa ajde ovo i ono...Odma se zalecis i bijes dalje.Jos kada nabavis mana potione,nema ti kraja....

------------------

Lord of Terror

Link to comment
Share on other sites

khm...a izabrao bi payu a? ;oPPP

Nemoj da si tako zao! :{

Inache da se vratimo na temu... gledaj ovako, ono gore je moje mishljenje koje je podlozhno promenama (naravno!) i ne znachi da je najbolje/tachno! Trenutno mislim da je Paladin bolji i zanimljiviji lik.

Link to comment
Share on other sites

mohican

zavisi od vrste heala, oni jaci healovi, kada se zbudje i sve traju prilicno kratko, neki i trenutno, ali tek posle budzenja.

eX1|e

ma nista se ne brini ja sam priest 100%, jedino sto ja necu biti extra aktivan igrac (2-3 sata dnevno, a moze da se desi da nekim danima ne igram).

Takodje bilo bi dobro da odgovorite na temu, a ova Cira "moderator" bas i nije neki moderator, ha.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

meni je samo najbitnije da Bole (i ostali koji ce da "priestuju") sto brzhe ovladaju aggro vrednostima za svoje spellove tj dzhaba on baci nekome mesivni hil u poslednjem trenutku ako ce taj neko ko je tukao tenka da ga zbog toga sprzhi u sledecde tri sekunde...

... zato treba tank ta bude dobar i da vrati agro tauntem ;) mada, ovo sa healom je najveci problem 80% healera u grupi :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Evo jos uvek traje maintenance na US serverima a onda eto i mene na forumu [:D]

Par ispravki, komentara i tako to...

Priestovi su totalno gej :)))))))) jer su Alijansa i koriste te "holy magije" & stuff.

Cyro, troll i undead mogu da budu priestovi, ne samo Alliance

Igrao sam sa priestom do lev 10 samo,nisam stigao vise,kraj bete je dosao,i mogu ti reci da je mnooogo bolji od Mage-a...Znaci nema ono borba,pa ajde heal,pa ajde ovo i ono...

Guest/Lord of Terror, priest nije damage dealer, mage nije healer, govoriti o jednoj ili drugoj klasi kao "boljoj" je nemoguce. Mage zavrsava fight za nekoliko sekundi ali posto "jede" manu onda mora maltene posle svakog fighta rest i da pije vodu koju conjure-uje da bi regenerisao manu. Priest bije mnogo slabije/sporije (govorim o magijama, u melee-u su slicni) ali na kraju i u toku moze da se healuje pa to uliva neku sigurnost. U principu se svede na isto ako govorimo o downtime-u i sve zavisi od stila igre i afiniteta.

Paladin je prica za sebe, generalno je do jaja, ima i heal i lepo bije i za pvp 1 na 1 je odlican (dok mu ne dodje shaman [:D][:D][:D] ) ali ima svojih nedostataka. Mnogo slabiji heal od priesta, slabije bije od warriora (ne mnogo slabije), kad digne aure ne mozes mu nista ali tih 8sekundi ne moze ni on tebi nista [:p]

Elem, jedno je sigurno, priestova nikad dosta i lepo je imati ih u partiju. Ne verujem da ste u beti videli mind control kako radi priest ili njegov scream, potpuno ludilo [:D] Bolkonski, samo cepaj priesta, jako je zanimljiv. Nisam ga igrao ali sam isao u Scarlet Monastery / instance sa njih par i bilo je do jaja.

Trenutno imam 3 lika koja sam prilicno "provezbao" pa ako neko ima nekih pitanja u vezi tih klasa, izvolite... 43lvl shaman 32lvl paladin 30lvl mage

Arutha [Heroes]

DragonFather of Heroes

Link to comment
Share on other sites

Do levela 27-28 sam furao sve u Fire talente. Nekako mi je to bilo cool i mogu ti reci da sam bio jako zadovoljan.

Improved fireball 5/5

reduce casting time

Impact 5/5

chance to stun opponent

Improved fire blast 5/5

reduce cooldown

Pyroblast 1/1

izuva spell [:D]

Burning soul 3/3

not lose casting time when You take damage - mnogo jako...

Sve ovo je za fire granu jako vazno sem mozda Impact koji daje 10% sanse za stun sa fire spellovima sto bi bilo "svaki 10-ti cast" mada se meni cini da "proradi" cesce tako da je cool [:p]

Maga sam poceo, Paladina nastavio pa se smorio sa low serverom i otisao na medium koji ovih dana prelazi u high sve cesce i tu cepam vec 3 nedelje i vise Shamana na koga otkidam [:D]

Arutha [Heroes]

DragonFather of Heroes

P.S. Azdajo, kupujem Eu verziju cim dodje kod nas jer me mrzi da se smaram sa gameseek-om (Everquest 2 sam cekao 2 nedelje da stigne) a dotle jos par dana US.

P.P.S. Ako nekog zanima US account placen do kraja marta lvl 43 shaman lvl 32 paladin i lvl 30 mage (i gomilom sitnurije lvl10-16) neka ostavi poruku, mada sumnjam jer sad izlazi "kod nas" [:)]

Link to comment
Share on other sites

Evo jos uvek traje maintenance na US serverima a onda eto i mene na forumu [:D]

Par ispravki, komentara i tako to...

Cyro, troll i undead mogu da budu priestovi, ne samo Alliance

Guest/Lord of Terror, priest nije damage dealer, mage nije healer, govoriti o jednoj ili drugoj klasi kao "boljoj" je nemoguce. Mage zavrsava fight za nekoliko sekundi ali posto "jede" manu onda mora maltene posle svakog fighta rest i da pije vodu koju conjure-uje da bi regenerisao manu. Priest bije mnogo slabije/sporije (govorim o magijama, u melee-u su slicni) ali na kraju i u toku moze da se healuje pa to uliva neku sigurnost. U principu se svede na isto ako govorimo o downtime-u i sve zavisi od stila igre i afiniteta.

Paladin je prica za sebe, generalno je do jaja, ima i heal i lepo bije i za pvp 1 na 1 je odlican (dok mu ne dodje shaman [:D][:D][:D] ) ali ima svojih nedostataka. Mnogo slabiji heal od priesta, slabije bije od warriora (ne mnogo slabije), kad digne aure ne mozes mu nista ali tih 8sekundi ne moze ni on tebi nista [:p]

Elem, jedno je sigurno, priestova nikad dosta i lepo je imati ih u partiju. Ne verujem da ste u beti videli mind control kako radi priest ili njegov scream, potpuno ludilo [:D] Bolkonski, samo cepaj priesta, jako je zanimljiv. Nisam ga igrao ali sam isao u Scarlet Monastery / instance sa njih par i bilo je do jaja.

Trenutno imam 3 lika koja sam prilicno "provezbao" pa ako neko ima nekih pitanja u vezi tih klasa, izvolite... 43lvl shaman 32lvl paladin 30lvl mage

Arutha [Heroes]

DragonFather of Heroes

Pazi priest nije damage dealer kao class-a,ali priest je jedan od NAJJACIH 1v1 pvp igraca.To je cinjenica...Sve price,ova classa bi ovo i ona ono protiv priesta padaju u vodu,jer shadow oriented priest dobija 90% pvp bitaka...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...