Jump to content

koga bi ste sa foruma naradje upucali ?


Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajde ako nemate konkretno koga oda izdvojite nemojte onda ni da pishete :D vrtite jednu te istu prichu svi. poenta ovog topica je da vidim ko najvishe triggeruje negativne misli svojim postovima. daklem, moj izbor na koji ste dugo chekali:

1-2: gotenks i xomi, ne zna se chiji postovi imaju manje smisla i svrhe, kud god pogledam oni su tu. jednostavno mrtva trka izmedju njih dvojice.

3: watch :D iako ga znam lichno i stvarno je dobar dechko na forumu kad vidim njegov post odma gasim stranicu :D

aj sad vi i mojne da vrdate...

@manda: veruj mi, ni blizu nisi.

@cali: topic je inspirisan sinotjnom najezdom besmislenih postova jedne od osoba koju sam gore nabrojao i ironichno, one koja se prva javila na ovaj topic :D nisam imao nameru da shirim hejt ili neshto al ko velim ako neka osoba vidi da nervira gomilu drugih ljudi pa valjda tje neshto promeniti u svom ponashanju. zar ne ?

Izgleda ti nisi svestan koliko zracis okolinu...mislim ok sto ti je proradio komplex sto si sav takav smesan i sto moras negde da se dokazujes posto te drustvo verovatno odkida od zajebavanja...pa i ti moras ovde na nekom da se izivis...mislim...trebalo bi tebi naci neku ribu...najozbiljniji sam sad...pa te malo odvojiti od 4uma...previse si napadan...jeste sve postalo malo dosadno...teme i postovi...ali svakako ja nisam taj koji postavlja dosadne teme...jer kao prvo...ja rekto postavljam topice osim ako nemam stvarno razloga za to...drugo...skoro svi moji topici su uvek bili poseceni i uvek je sama tema bila zanimljiva...i jos nesto...ti verovatno pricas o skorasnjim postovima...posto ranije nismo ni imali dodirnih tacaka na 4umu...ovde sam se registrovao dok sam igrao jos cs...i uglavnom sam tamo postovao...i u strategijama...i stvarno mi niko nista nije kenjao nikad...dobro...mozda sam se malo pokacio sa ivanom i maudom...ali to je vec druga stvar...u klejbejzablama postujem samo iz razloga sto sam se smorio...i sto ljudi vise ne posecuju[bar ne cesto i u velikom broju] delove foruma na kojem su teme koje mene zanimaju...a da tebe ne komentarisem...i sta ostali kazu koji te znaju...i to da ne komentarisem...i onako je malo ljudi na 4umu ovih dana...a ako nastavis da siris radijaciju...otici ce i ono malo normalnih ljudi koji i dalje posecuju forum...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

M@kER,Feb 6 2005, 14:04:28]

od ta 2 meseca 1 i po si odsutan a ovih pola sam uglavnom zauzet i retko skim pricham na icq

dakle izvinjavam se ovde miloshu, ivanu, sheyn itd. ako se osecaju zapostavljenim i obecavam da vas vodim na kolektivan perec-has kad svrnem (shto je veoma uskoro)

Sve ti oproshteno i nemoj da ispalish!

/me hugs Lag

Link to comment
Share on other sites

Hajlija...jedini lik koji nevidjeno zraci.

Druge likove mozes i da iskuliras,jebiga,klinci,visak hormona,pubertet ili sta vec,ali kad vidim ovog balvana smuci mi se zivot.

ti i dalje posecujesh forum?

ok da updateujem listu

lagmaker jer smara u svim svojim postovima, i nema koji topic nije upropastio, ste jer je idiot koji josh uvek vuche traume shto je banovan na junku (jer je tamo izvredjao pola foruma..) i kao treceg nekog random cs debila

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahahahaha, kako je dobar topic. Moji pick-ovi:

1. Kole (zato shto stalno hejta Dzesiku)

2. Lex (zato shto hejta Boba)

3. Zlajonja (zato shto odugovlachi RURPG)

Shala, naravno. Kao i vecini, trulo mi da navodim, pre svega zato shto bih onda neminovno ushao u neku besmislenu prozivku sa tim likovima, a ne zelim da troshim svoje dragoceno vreme kad verat radi na tako neshto. Stvarnih pick-ova ima vishe od 3.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

wanderer & watch - zato shto imaju 98% budzenja ;D

sta ovo treba da znaci sejnte????ja nisam kao wanderer posto je on budzitelj postova kao i 98% foruma!!!! [yeahdude][yeahdude][yeahdude]

evo i moja "crna" lista

1.lagmejker

2.xomi

3.saint [:D]

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

ti i dalje posecujesh forum?

ok da updateujem listu

lagmaker jer smara u svim svojim postovima, i nema koji topic nije upropastio, ste jer je idiot koji josh uvek vuche traume shto je banovan na junku (jer je tamo izvredjao pola foruma..) i kao treceg nekog random cs debila

ja sam banovan na junku?

ja sam na junku bio u zhivotu 2 puta sveukupno

nisam ni znao da sam registrovan

koji kompleks retarde neopevani

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

M@kER,Feb 6 2005, 21:56:12]

ja sam banovan na junku?

ja sam na junku bio u zhivotu 2 puta sveukupno

nisam ni znao da sam registrovan

koji kompleks retarde neopevani

ste i junk, ne ti, pobogu chitaj pazljivije molim te sledeci put, i ono ako mi barem odgovarash, od tebe ochekujem neki pametan odgovor, a ne ovako neshto.

hvala unapred!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...