Jump to content

koga bi ste sa foruma naradje upucali ?


Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izgleda ti nisi svestan koliko zracis okolinu...mislim ok sto ti je proradio komplex sto si sav takav smesan i sto moras negde da se dokazujes posto te drustvo verovatno odkida od zajebavanja...pa i ti moras ovde na nekom da se izivis...mislim...trebalo bi tebi naci neku ribu...najozbiljniji sam sad...pa te malo odvojiti od 4uma...previse si napadan...jeste sve postalo malo dosadno...teme i postovi...ali svakako ja nisam taj koji postavlja dosadne teme...jer kao prvo...ja rekto postavljam topice osim ako nemam stvarno razloga za to...drugo...skoro svi moji topici su uvek bili poseceni i uvek je sama tema bila zanimljiva...i jos nesto...ti verovatno pricas o skorasnjim postovima...posto ranije nismo ni imali dodirnih tacaka na 4umu...ovde sam se registrovao dok sam igrao jos cs...i uglavnom sam tamo postovao...i u strategijama...i stvarno mi niko nista nije kenjao nikad...dobro...mozda sam se malo pokacio sa ivanom i maudom...ali to je vec druga stvar...u klejbejzablama postujem samo iz razloga sto sam se smorio...i sto ljudi vise ne posecuju[bar ne cesto i u velikom broju] delove foruma na kojem su teme koje mene zanimaju...a da tebe ne komentarisem...i sta ostali kazu koji te znaju...i to da ne komentarisem...i onako je malo ljudi na 4umu ovih dana...a ako nastavis da siris radijaciju...otici ce i ono malo normalnih ljudi koji i dalje posecuju forum...

samo se ti teshi da je tako :D

Link to comment
Share on other sites

ua hejteri:)

bolje se ugledajte na ravena [8D][8)]

brate, u fazonu je ovo izgleda godina hejta, ako ocu da opstanem, moracu i ja da hejtujem:), al stvarno brate, ranije se nije pricalo o hejtu toliko, sta je sad ovo...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

posto je ovo jos jedan moj post koji ce se nazvati budzenjem aj da nabudzim :D :D

no bas mi je drago sto me ima na listi :D to je dokaz da sam usao nekome u oko da li u pozitivnom ili u negativnom smislu apsolutno nebitno :P

oni koji najvise zrace su

lag numero 1 ,watch ,gotenks,corey i moze se naci tu jos neko

a sto se tice likova koji spadaju u gotivce ili ti kada njihov post procitam smejem se ili nesto pametno naucim su:

raven,doolio,kole,lucky (koliko god ovo licilo na uvlacenje u bulju :D ),high (jos odavno dok je bio modos na hl delu :D :D) i naravno dzej

@raven

videces ti za ovo :D

@saint

razocarao si me,hteo sam da te stavim na listu gotivaca ali jbga :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Ma nikoga, niko me nenervira ...

al ajde kad vec svi pisu, killygora zbog hacker topica i Gotenksa zbog nevidjenog smaranja i trashtalka ... a i ovaj The Violator sa uber 200000x200000 signama bi platio zivotom ;)

Mada, killygora sam poceo da gotivim u poslednje vreme ... mozda bi ga zameno sa Attilom ;b

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ma nikoga, niko me nenervira ...

al ajde kad vec svi pisu,drkam na killygora zbog hacker topica i Gotenksa zbog nevidjenog smaranja i trashtalka ... a i ovaj The Violator sa uber 200000x200000 signama bi platio zivotom ;)

Mada, killygora gotivim sve vreme svog zivota ... mozda bi ga zameno sa Attilom ;b

slika mu je samo 200x150 :D nemoj da desku pravis probleme

Link to comment
Share on other sites

Bomba na Cs forum , kad se skenjam odem tamo i smejem se :)

Mislim topici:

Matrix jump (jel znate??)

Cs source (sta STVARNO mislite)

i onda komentari leekova na sve to :)

pa evo prvi ti si sad za upucavanje. Ovo su mozda tebi nezanimljive stvari ali idi na bilo koji cs sajt ili sajt nekog poznatijeg klana i videces iste stvari.

Doduse istina je da je cs forum najkriticniji po pitanju mozga ali ne zbog ovakvih topica...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...