Jump to content

zasto vanzemaljci otimaju samo amerikance


Recommended Posts

kad vetj pljujemo chasopise...videh primetrak mens healtha...gospode boshe koje su to zhenske novine pa to je smeshno...ma nisu ni zhenske ni one nisu toliko glupe da listaju kroz onako nabacane slike izmedju besmislenog texta, btw - NEMA CHLANKA NA VIEH OD 2 STRANE = WTF!?! =o)

Link to comment
Share on other sites

a da se vratimo temu ;)

Elem verujem da je povezano sa narodom tj ameri veruju da su najnapredniji narod i njih treba da otimaju alien-i sta ce sa nama balkancima!? ;)

Procitao sam sad skoro da je tokom sad vec preproslog veka najvise prividjenja duhova, cudnih sranja bilo u Engleskoj koja je tad bila No1 sad skoro da im se uopste ne prividja ... tako da ima tu neka tajna veza :D

Uf al sam se sad prosro ali nema veze u svakoj gluposti ima pola istine ili whatever :D

Link to comment
Share on other sites

e jeste ljudi...potpuno se slazem...skoro svi novi casopisi su stvarno ocaj zivi...cak uopste ne znma kako se prodaje npr. taj ckm...kad ima 2000 casopisa na istu foru...i jos plus to govno sigurno nije ispo 200 dinara[sudeci po kvalitetu papira]...jedan od nasih najboljih casopisa je svakako bio evpropljanin...verujem da se secate istog[urednici:tijanic i curuvija]...i mislim da nije bio los ni profil[bar u pocetku]...ovo sad...znaci vastra i zasu...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Mogu da se ubacim u diskusiju? =)

Inache imam dobrog drugara koji je par puta bio u Americi , u Detroitu, u gradu crnaca kako se popularno naziva. On mi je prenosio iskustva koja su vezana za obrazovanje i uopshte sistem zhivljenja u Americi. Prosto tju retji da svi razumeju: Amerika nije ono shto gledamo preko televizije, nas manipulishu istom, a to je neko iznad gore pomenuo, kao shto i njih manipulishu..

Prosechan amerikanac je usko obrazovan i ne zanima ga apsolutno nishta sem ono shto je za zivota nauchio, + par interesa koje gaji u svojoj glavi i ka tome tezi. Uslovi su takvi da "svako moze da bude ono shto zeli" , zato mi mislimo da smo pametniji od njih sto kao znamo gde je Bangladesh , i Kosovo i shta se desilo 1833 god. na Apeninskom poluostrvu [lupam] , shto jednog amera apsolutno boli kita..

U ostalom da smo pametni.. kao shto tvrdimo da jesmo, ne bi bili u ovom polozaju u kome smo sada zar ne ? Imamo vishe mana nego vrlina ..

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

Ne zelim da komentarisem amerikance. Ova tema je bila 784129572...puta.

tuzn je to sto ce ih biti jos puna kapuljaca...

te teme : kako su glupi =)

ma bole njih savrseno...

mi smo bre glupi

Ako ne zele govna, koja sam im velikodusno nudio,

zadrzacu blago i zlato za sebe...

Link to comment
Share on other sites

Mogu da se ubacim u diskusiju? =)

Inache imam dobrog drugara koji je par puta bio u Americi , u Detroitu, u gradu crnaca kako se popularno naziva. On mi je prenosio iskustva koja su vezana za obrazovanje i uopshte sistem zhivljenja u Americi. Prosto tju retji da svi razumeju: Amerika nije ono shto gledamo preko televizije, nas manipulishu istom, a to je neko iznad gore pomenuo, kao shto i njih manipulishu..

Prosechan amerikanac je usko obrazovan i ne zanima ga apsolutno nishta sem ono shto je za zivota nauchio, + par interesa koje gaji u svojoj glavi i ka tome tezi. Uslovi su takvi da "svako moze da bude ono shto zeli" , zato mi mislimo da smo pametniji od njih sto kao znamo gde je Bangladesh , i Kosovo i shta se desilo 1833 god. na Apeninskom poluostrvu [lupam] , shto jednog amera apsolutno boli kita..

U ostalom da smo pametni.. kao shto tvrdimo da jesmo, ne bi bili u ovom polozaju u kome smo sada zar ne ? Imamo vishe mana nego vrlina ..

od svih tebe sam morao da quotujem ali pre toga , ne mrzimo ih (ja ih ne mrzim nego mi zapalo za oko to ameri save the day )samo mi mislis da ih evropa voli ?12/??? pa pogledaj ramstain ima pesmu gde ih izrecito mrzi

we dont need amerika jes da je to rasisticka grupa ida mnje vise ne voli ni nas ali nema veze amere mrze vise ^^ dalje mi smo cvetal iz avreme tita jer je tito manipulisao nama kao sada bush amerima i svi su se slagal ii radeli sto treba ,

a onda je umro tito , polako smo poceli da tonemo u mracni vek , i doso sloba

koj je bio pametan ali za sebe i sjebo nas ko sipke, posto je mrzeo da mu neko govori sta da radi sjebo nas i sada smo mi na nekom oporavku , ali jos nas jebu neke stvari jer bi svi da probaju kako je to slobi bilo pa nas i to koci malo.....

sta drugo reci we dont need america coca cola and ..........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...