Jump to content

WoW: Collector's Edition


Sajro

Recommended Posts

Hmmm, da li ste provalili ovo?

Prvo idite na http://en.wow-europe.com/pre-order/collect...rsedition.shtml ovaj link a onda provalite sledece:

"Exclusive In-game Pet - Choose one exclusive pet from three surprise creatures available in-game. Every character you create on your collector's edition account will have this option, so try all three..."

pets.jpg

Znaci, ko nabavi CE mocice umesto Impa & stuff da vodi sa sobom recimo malog Diabla - jebote kakav ces baja biti ako to imas! :)

ZNACI CE MORAM IMATI!!!!

Link to comment
Share on other sites

nenenenenen

ne imesto impa

to su non-combatant petovi tj kao criteri kao veverice and such koje svako mozhe da tejmuje (preko 30 vrsta ako se ne varam)

to su znachi criteri, maleshni petovi (ni do pojasa humanoidima (sem gnomova ;o))) i imash diabla, zerglinga ili pandu (koja naravno ownuje =o))

Link to comment
Share on other sites

ma vazi... iovako gledam kako ovo da prepolovim da ne bi davao pare.. jos da im dam za ova tri peta extra 20-ak ojra...

no way pedro...

elem

Trazim nekog ko ce da igra wow 8 sati dnevno a ja bi koristio preostala 2-3 max!!!

posto od sredine marta pocinje sezona spring training itd... jako cu malo biti kuci ... pa eto ako neko ima isto manjak vremena a veliku zelju da igra ja sam za to da se utalim sa nekim za mesecnu ratu i po pola igru... kole ?

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Ruto brate chitaj postove

imaju svi preko 30 opcija za petove samo su ova 3 za CE...

na stranu sto je on flutemeister ;o)

Ma celavi znam ja to. Nego kazem da mu dosadi za pola sata zato shto ima da fluta pa mu to insteresatnije :-)))

btw da vidish kako Tiki bije bre! (tiki aka moj pet) :-)

ae celavi dolazi vec jednom na wow, zajebi ispite :P

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...