Jump to content

WoW single player ili lan server


brue

Recommended Posts

E pa ovako, naslov sve kaze

Sta vam treba:

WoW, usa verzija ona prva npr ili bilo koja ali da nije EU

zadnji patch

i Lan server programcic

Odoh sad zadovoljan da spavam pa cu veceras postovati linkove i kako i sta da se odradi

Taman da svako kuci moze da proba svoj izbor lika dok ne izadje za par dana u fullu.

Link to comment
Share on other sites

Ne moze eu verzija zao sto se za sada nije pojavio posebno patch za nju na 1.2.1, kad se pojavi, mozda ce i moci :)

patch za US verziju: http://www.filemirrors.com/search.src?type...exe&action=Find

link za emulator (malocas sam proverio link, nesto su prebacivali po forumu, pa se snadjite) : http://www.blizzhackers.com/viewtopic.php?t=252401

Elem , skine se taj server, lik je uradio sve kao 1 exe file, tako da skoro sve sam odradi, jedino sto posle toga treba u njemu folder je scripts, u emu file promeniti odgovarajucu IP adresu tja adresu kompjutera na kome ce biti server. Nakon toga, u WoW folderu treba promeniti realmlist i dodati umesto local host ili server na netu, IP koji ste stavili prethodno za server.

Da naglasim, ovo nisam radio na kompu koji je single mashina kutji bez mrezne, ali pretpostavljam da moze da se koristi default IP tja 127.0.0.1 il kako vec bese...

Sto se tice servera, ima oko 7k questova, spawn pointsi su ok, dakle svaka rasa u svojim oblastima, doduse ima nekih bagova, i definitivno nije kompletan svet, ali eto, moze makar da se malo igra. Lik obecava nove verzije servera, tako da nije totalna katastrofa :)

Link to comment
Share on other sites

Aj paj stvari, bar ono sto sam primetio:

izgleda da su najvise odradjeni ljudi i elfovi, manje ovi iz Hordi, za gnomove i patuljke nisam proveravao.

Postoji dosta vendora, frend je isao sa ljudima u daleko istrazivanje od pocetka, tja skako je iz grada u grad, i ima bash dosta NPCova, ja sam nesto vise picio sa elfovima i cini mi se da je najvise odradjeno njihovo pocetno ostrvo, stim sto nije bash kompletno (igrao sam zbog infoa o tome koliko je odradjeno, al ga ne volim, pa me mrzelo da pamtim mesta), npr one 2 pecine pre 2 grada nisu uopste odradjene.

Bagova sa questovima ima, ali mnogo manje u odnosu na njihov broj, a autor tvrdi da ih je oko 7000.

My Sql ne treba.

Igru sam probao na 2.5 bartonu sa 512 mb rama i 9600xt, i malo samo bash malo zakoci, cak je jedan i igrao na serveru sasvim normalno, dok je nas 8 bilo nakaceno.

Jedino sto nikad ne mozete okusiti na Blizzardovom serveru a ovde mozete je : 20 ms latency :)

Mali tip za one koji budu igrali sa ovim a hoce sa elfovima. Lik u prvom "gradu" tja drvetu, koji se nalazi na vrhu brdu na putu ka drugim delovima ostrva, daje quest da se odnese neki paketic za krcmnara sledeceg grada. Elem, taj quest daje 2k expa, a bug je sto moze uvek da se odradi. Tja, za nekih 15tak minuta mozete da dodjete do 10 lvla i vidite sta vam je na raspolaganju od talenata itd.

Link to comment
Share on other sites

cini mi se na emulu, ali autor je samo radio skriptu za npc, kripove i questove, pa mu ovi sad nesto seru oko prava na simulator servera, iako je on mnogo bolje odradio od njih. Ako nekome bude trebao program nek mi se javi jer mu izgleda ovi sto sam ih pomenuo nesto preterano seru, a ja sam imao srece da naidjem na post sat vremena od kako je okacen.

Link to comment
Share on other sites

Vazno saopstenje:

likovi koji rade skriptu zele da odrade sve do jaja, ali im trebaju ljudi za programiranje u bazama i testeri.

Ko je stvarno zaintresovan za bilo sta od toga nek me pmuje posto sam sklopio deal sa njima. Svako od nas ce dobijati sedmicno update baze, a jedini uslov je da igrate ko loodi ili da programirate ko loodi ;) :)

Elem, cilj ljudi je da naprave Lan server zato sto Blizzard boli q da to urade, a ne foru za warezze..mada ispade da se moze i na to primeniti ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jel moguce igrati wow u lanu bez orginal cd-keya... [?][?][?]

Moderator sam, pristojan sam, otju da pomognem... ali kada vidim ovaka post a znam da posetjujesh ovaj WoW forum vetj duze vreme... digne mi se kosa na glavi, ali majke mi.

Stvarno nekada ljudi pitate takve stvari, koje bi i retardirana shimpanza sama zakljucila.

Dovoljno je da prochitash ovaj topic i to onako na brzaka da bi nashao odgovor na tvoje pitanje. :(

[xx(][V]

Link to comment
Share on other sites

Aj ti pametnice onda meni odgovori ako znas odgovor ja ne znam.Vidim i ja da pise "Wow single player ili lan server" al mene zanima jel mogu da instaliram wow bez orginalnog cd-keya ili postoji neki generator kao u obicnom war3...

Srecom pa na ovom svetu imamo pametnih ljudi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...