Jump to content

aj dajte neke linkove


Doolio

Recommended Posts

ajde ko ima nek baca linkove sa vojsoverima, znaci ono, bobo, kita u bila, sttevan, matriks itd...

posto ih ima na milijarde, a pogledao sam 1%, a verujem da je to slucaj i sa ostalima...

hvala

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

kali sve je to fino i ja te postujem, ali majku mu, cemu postovati hejt na moj topik koji je tako prso, onda obrisati hejt, ali ipak ostaviti 'malu' naznaku o tome kakav je hejt bio, mislim, nisi ni morao da ga brises. ako ti se ne svidja pojam toga, a ti lepo otvori topik za hejtanje, necu ulaziti sa antihejt postovima, posto bi oni usrali topik, ko sto si ti verovatno usrao moj:)

znaci, za one sa slabijim ulaznicama: topik je 'dajte neke linkove za vojsovere', a ne, kako bi covek mogao pomisliti zbog postova slicnih kalijevom, 'sta mislite o fenomenu vojsovera'.

mislim, nista licno, ali brate, stvarno dodjem na ivicu pizdenja, ono, dodje mi da preispitam nisam li ja kreten sto ne radim takve stvari. da ne pominjem da si mi efikasno ubio topik na frp forumu i to bas iz cista mira, ajde ovo sad je hejt, ali ono mi nikad nije bilo jasno (nisam zlopamtilo, nego samo ti skrecem paznju, mislim da nije u redu).

ne kazem da jesi nesto uradio, sjebo topik ili nesto, ali mozda jesi mozda nisi, u svakom slucaju, otisao je u pogresnom pravcu (mislim na ovaj sad).

pre nego sto me isflejmujes, razmisli da li sam u pravu, posto jesam:)

mislim, postavljam jako malo topika, ili pitam nesto ili dam neku informaciju, uvek fino i kulturno, zahvalim se ljudima na odgovorima i to je to. postujem tudje topike i mislim da zasluzujem isto. ako to predstavlja problem, pitacu na drugim forumima.

peace

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

..da ne pominjem da si mi efikasno ubio topik na frp forumu i to bas iz cista mira..

ekekekekeke [:D]

Zhivimo blizu - otvori makinu, ishchupaj hdd i javi mi se na pm kad budesh imao vremena - snimicu ti gomilu tih gluposti

Lova and peace [^]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...