Jump to content

Javna ispovest


exile

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e morate da kopate do iznemoglosti a ko baci kocku i dobije veci broj moze i da prevozi wuhu

Ako cu vec da kopam, pre cu sedeti u svemirskom brodu, ispijati kapucino i ostaviti prvog oficira da obavlja posao nego pijukom da lomim kamenje [;)]

Sve u svemu, probao sam WoW, dobar je, ali shivenje, branje cveca ubijanje zecheva i krava nisu moj stil. Radije bih proveo vreme ubijajuci druge ljude. Mojih 15e mesechno nece dobiti

Link to comment
Share on other sites

P.S. Onaj ko ne ume provodi gomilu vremena kopajuci da nadoknadi gubitke, a onaj ko ume zhivi od loota [;)]

Tacno tako :p

... naprimer ja jos ne znam kako radi craft [ mining, smithing itd. ] system u Ultimi Online, a to sam je igrao 'samo' 4 godine.

PK once, PK always ;)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

honor.. nakon toga extra itemi ... sto vise honora to vise extra stvarcica dobijas od skilova do elite itema koje ne mogu dobiti oni koji nisu exped in PK...

a cvecarenje i sivenje to je za noobove ko je danas osetio car kad je uletela horda u grad i klanje u istom ohohoho mogao je da vidi kako igra obecava...

Link to comment
Share on other sites

honor.. nakon toga extra itemi ... sto vise honora to vise extra stvarcica dobijas od skilova do elite itema koje ne mogu dobiti oni koji nisu exped in PK...

chek, znachi lik ne gubi nishta kad ga ubijesh, a tebi se zavisno od ranka spawnuje random item?

A shto se tiche eventa: jesu vas GMovi okupljali i poslali na unapred odredjenu lokaciju da se peglate?

BTW i treba Horda da pobije Alijansu, pravi mushkarci koristepishacku kao aftershave [:D]

Link to comment
Share on other sites

svi na goli otok...

elem malo malo horda upada... nesto mi smrdi da su jaci playeri tamo ili jednostavno kad sam ja online nema toliko 50+ lvl alijanse... a mozda su na nekom leet mestu... hm hm

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

to je zato sto su horde Leet a alliance su deca sa kompleksima =o)

mada, ja sam uvek za to da budemo na serverima gde je suprotna strana jacha/brojnija...keeps you on the edge

(i ne, josh uvek ne igram jer dvd mog burazera netje da chita disk sa klijentom =o((()

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...